اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل فیلم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل فیلم

سلام به همه دوستان

می خواستم بدونم چگونه فیلم روی ای پد ( 2 ) بریزم ایا نیاز هست تبدیل کنم و اگر هست یه نرم افزار معرفی کنید.
    در ضمن یکبار فیلم تبدیل کردم ولی 10 دقیقه از فیلم تبدیل کرد. متشکر میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

نوشته اصلی توسط amir12 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

می خواستم بدونم چگونه فیلم روی ای پد ( 2 ) بریزم ایا نیاز هست تبدیل کنم و اگر هست یه نرم افزار معرفی کنید.
    در ضمن یکبار فیلم تبدیل کردم ولی 10 دقیقه از فیلم تبدیل کرد. متشکر میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    از برنامه ی avplayer یا goodplayer استفاده کنید و فیلم رو مستقیما با آیتونز در پوشه ی اونها بریزید. احتیاجی به تبدیل نیست. زیرنویس ها رو هم نشون میدن.

نظر

بسیار متشکرم از راهنمایی شما

نصب کردم ولی زیر نویس فارسی نمی یاد.؟

نظر

کدوم رو نصب کردید؟ برای گودپلیر اگه انگشتتون رو روی صفحه بکشید زیرنویس میاد و با تکرار این کار عوض میشه. امتحان کنید!
        اندازه زیرنویس رو هم می تونید از ستینگ تغییر بدید. من گودپلیر رو بیشتر از همه می پسندم.

نظر

توی av player سمت چپ صفحه گزینه دوم برای انتخاب زیر نویسه.

نظر

دوست عزیز نرم افزار Av player رو نصب کنید
            برای زیر نویس اسم فیلم با اسم فایل زیر نویس حتما باید یکی باشه
            فایل زیر نویس رو با ورد پس ویندوز باز کنید و ان را دوباره با utf8 ذخیره کنید و اسمش رو با اسم فیلم یکی کنید بعد هر دو رو تو یک پوشه کپی کنید و توی av player گزینه subtitle load رو بزنید و لذت ببرید.موفق باشید

نظر

سلام به همه دوستان

سلام
              10 دقیقه تبدیل کرده چون برنامه رجبستر نشده .
              اگر مشکل زیرنویس ندارین برنامه Xillisoft HD Video Converter رو استفاده کنید .
              بعد با درگ و دراپ ساده در آیتونز میتونین فیلم های تبدیل شده رو با آیتونز سینکشون کنید

نظر

صبر کنید ..
              X