اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دکمه ی هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دکمه ی هوم

یه سوءال داشتم از دوستانی که 4اس دارن
    می خوام بدونم این مشکل دکمه ی هوم تو 4 اس هم وجود داره
    البته حدس می زنم که کسی هنوز به مشکل نخورده باشه اما دوستان احساس می کنن که فرق کرده یا نه همون جنس آیفن 4 هستش؟
    من هر آیفن 4 که دیدم این دکمه اش خراب بوده بدون استثنا
    الانم می خوام 4 اس بخرم و دونستن این موضوع خیلی تعیین کننده است برام
    ممنون

نوشته اصلی توسط rosvayejanan نمایش پست ها
    یه سوءال داشتم از دوستانی که 4اس دارن
    می خوام بدونم این مشکل دکمه ی هوم تو 4 اس هم وجود داره
    البته حدس می زنم که کسی هنوز به مشکل نخورده باشه اما دوستان احساس می کنن که فرق کرده یا نه همون جنس آیفن 4 هستش؟
    من هر آیفن 4 که دیدم این دکمه اش خراب بوده بدون استثنا
    الانم می خوام 4 اس بخرم و دونستن این موضوع خیلی تعیین کننده است برام
    ممنون
    خیلی کم پیش میاد خراب بشه ، معمولا با ریستور کردن حل میشه !

خراب میشه ولی نه اینطور که شما اشاره کردید ...
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
      خیلی کم پیش میاد خراب بشه ، معمولا با ریستور کردن حل میشه !

خراب میشه ولی نه اینطور که شما اشاره کردید ...
      ولی من فکر می کنم این دوستمون منظورشون سخت افزاری بود نه نرم افزاری
      چون اعلام کردن جنس دکمه هوم تغییر کرده یا نه. این نشون می ده که ایشون منظورشون این بوده که آیا از لحاظ سخت افزاری دکمه هوم 4 اس نسبت به 4 تغییر کرده یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط ewqewqewq نمایش پست ها
        ولی من فکر می کنم این دوستمون منظورشون سخت افزاری بود نه نرم افزاری
        چون اعلام کردن جنس دکمه هوم تغییر کرده یا نه. این نشون می ده که ایشون منظورشون این بوده که آیا از لحاظ سخت افزاری دکمه هوم 4 اس نسبت به 4 تغییر کرده یا نه
        بله منظورم جنس دکمه ی هوم بود
        هر آیفن 4 که دیدم خراب بوده و با یک کلیک کار نمی کرده بعضی هاش یکم باید بیشتر فشار می دادی بعضی هاش دوبار فشار می دادی
        تو فروم هم بگردید می بینید قریب به اتفاق بچه ها مشکل دارن
        مال خودمم هی در نواسانه یه بار خوبه یه بار اصلا کار نمی کنه یه بار یکی در میون کار می کنه
        ممنون می شم بچه ها بگن همون جنسه
        چون من آیفن 4 نو هم گرفتم دستم با اولین فشار حس کردم که این خراب میشه
        آیفن 4 اس هم همین طوره

نظر

دوست عزیز ایفون با وجود ۱ دکمه که تمام کار ها رو به عهده داره ( خارج شدن از برنامه کنترل صوتی مولتی تسکینگ کنترا موزیک و بیشتر دوستان برای کار کردن اول دکمه هوم رو میزنن تا بره تو همو اسکرین)مصرفش کارش زیاده هرچی بزاری خراب میشه معمولا هم پایه های ضعیفش خم میشن یا بیشتر از اون گردو خاکی که میره زیر دکمه مشکل ساز هست پس فکر نمیکنم رفع شده باشه

نظر

مشکل حادی نیست با ۱۵ هزار تومان حل میشه البته بعد از یک سال معمولا مشکل پیش میاد

نظر

نوشته اصلی توسط iphonee4 نمایش پست ها
              مشکل حادی نیست با ۱۵ هزار تومان حل میشه البته بعد از یک سال معمولا مشکل پیش میاد
              درست کردن کار خاصی میخواد؟ باید حتما تعمیرکار ماهری باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                درست کردن کار خاصی میخواد؟ باید حتما تعمیرکار ماهری باشه؟
                نگران نباش بابا چیزه مهمی نیست باز میکنن زیرش رو تمیز می کنن تو گوشیت رو تمیز نگه دار هیچیش نمیشه..

نظر

واسه منم يكي در ميون كار ميكنه-خوب شد فهميدم واسه همه اينطةريه خيلي تو مخم بود

نظر

علیرضا جان اگه یک در میونه بذار شارژ گوشیت تموم شه
                    بعد فقط یک قطره اب نه بیشتر بچکون رو انگشتت و بکش دور دکمه و ده بیست بار دکمه رو بزن
                    بعد بزن شارژ وقتی روشن شد میبینی دکمه درست شده بعد برا سایت دعا بخون
                    برا من که درست شد

---
                    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=34.801886,48.485995

نظر

نوشته اصلی توسط iphonee4 نمایش پست ها
                      آقا عرض کنم که بنده ید طولایی در زمینه ی دکمه هوم دارم! در واقع همین دکمه هوم باعث شد که ۲ بار تا حالا قاب گوشیم رو کلا عوض کنم. مشکل هم کاملا سخت افزاریه و ناشی از کیفیت پایین ساخت آیفون ۴ هست. البته همون اول که سفت شد اگه ۳۵ تومن خرج می کردم و اون ماسماسک زیرش رو عوض می کردم دیگه قابم خراب نمی شد. این مشکل هم فقط توی ۴ بود. البته ۴اس رو نمی دونم! هنوز که سالمه! ولی 3G و 3Gsو اوریجینال آیفون هیچوقت اینطوری نمی شدند مگر در موارد خاص. ولی می شه گفت تمام ۴ ها این مشکل رو دارند. (البته در کنار مشکل زرد شدن ال سی دی که قطعا کسانی که همون اول ۴ گرفتند باهاش مواجه شدند)
                      ولی با تمام این اوصاف یه دکمه هوم خراب ۴ رو با کل او اس اندروید عوض نمی کنم! نظر شخصیم رو گفتم...

نظر

براي منم آيفون ٤ مشكل داره. يه بار از راه حل انگشت و قطره استفاده كردم. يكي دو ماهي خوب بود. اما الان دوباره همون آش و همون كاسه.
                        جالبه يه آيپاد نسل دوم هم دارم كه بعد سه سال هنوز دكمه هومش مثل مرد كار ميكنه.
                        زير صفحه هم كه مطابق آيفون 3Gs قبليم زرد شده. الان زيرش زردتر از بالاشه
                        دندون روي جگر ميذاريمو و تحمل ميكنيم. چرا كه مانندش نيست : )))

نظر

من توصیه می کنم حتی الامکان کمتر از دگمه ی هوم استفاده کنید. از جسچرهای برنامه اکتیویتور بجاش استفاده کنید. یکی دو روز کار کنید براتون خیلی راحت میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                            من توصیه می کنم حتی الامکان کمتر از دگمه ی هوم استفاده کنید. از جسچرهای برنامه اکتیویتور بجاش استفاده کنید. یکی دو روز کار کنید براتون خیلی راحت میشه.
                            اين كه گفتي يعني چي؟

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                              اين كه گفتي يعني چي؟
                              برنامه ى activator رو كه از سايديا بريزيد ميتونيد جسچر بسازيد مثلا ميتونيد بگيد اگه رو استاتوس بار ٢ بار كليك شد دكمه ى هوم شبيه سازى بشه

نظر

صبر کنید ..
                              X