اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دکمه ی هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من یه آیپد2 خریدم.یک ماه نشده ولی بعضی وقتا باید دکمش رو محکم فشار بدم تا کار کنه.رو اعصابه.ولی آیفون پدرم مشکلی نداره و آیپاد خودم هم بعد از یک سال و چند ماه بدونه مشکل هست.فکر کنم مشکل آیپده سخت افزاری باشه.درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط phenomenon نمایش پست ها
      من یه آیپد2 خریدم.یک ماه نشده ولی بعضی وقتا باید دکمش رو محکم فشار بدم تا کار کنه.رو اعصابه.ولی آیفون پدرم مشکلی نداره و آیپاد خودم هم بعد از یک سال و چند ماه بدونه مشکل هست.فکر کنم مشکل آیپده سخت افزاری باشه.درسته؟
      بیشتر مواقع مشکل با ریستور کردن حل میشه ، ریستور کنید اگه درست نشد ، مشکل سخت افزاریه.
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
        من برای آیپدم دیگه از هوم استفاده نمیکنم، Assisitive touch رو به پیشنهاد دوستان روشن کردم ، خیلی بهتره.
        اگه شما هم دوست دارید این جوری روشن کنید:
        Setting>General>Accessibility>Assisitive touch >On
        توی صفحه اصلی یه دایره روشن پیدا میشه گوشه سمت راست پایین
        جاش رو می تونید تغییر بدید.
        برای کار کردن باهاش هم یه فیلم یوتیوب بود ببینید شاید به دردتون بخوره:
        http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post520472

امیدوارم کاربردی باشه براتون.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
          من برای آیپدم دیگه از هوم استفاده نمیکنم، assisitive touch رو به پیشنهاد دوستان روشن کردم ، خیلی بهتره.
          اگه شما هم دوست دارید این جوری روشن کنید:
          Setting>general>accessibility>assisitive touch >on
          توی صفحه اصلی یه دایره روشن پیدا میشه گوشه سمت راست پایین
          جاش رو می تونید تغییر بدید.
          برای کار کردن باهاش هم یه فیلم یوتیوب بود ببینید شاید به دردتون بخوره:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post520472

امیدوارم کاربردی باشه براتون.
          قابل توجه دوستان كه اين قابليت فقط در اى او اس ٥ موجوده

نظر

بله ، آیپد 2 و ios 5.
            مرسی از یادآوری تون.

نظر

سلام این در نوع خودش باعث درد سرهم هست
              ویرایش توسط roham22 : https://i-phone.ir/forums/member/16110-roham22 در ساعت 12-11-2011, 02:04 AM

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                سلام این در نوع خودش باعث درد سرهم هست
                چه دردسری؟

نظر

آقایون اینطوری ها هم نیست.. من 9 ماه 4 داشتم یه بار هم عوض کردم 32 گرفتم و قبلش هم هر 3 مدل رو داشتم
                  قبول دارم که یه مقدار کلید هوم کیفیتش پایین اومده توی 4 و خیلی کم مشکل داره
                  و بعضی وقتا کار نمیکنه ولی بار دوم که با یه مقدار فشار میزنی کار میکنه
                  مشکل سخت افزاریه و هیچ وقت خراب نشده و این مشکل توی همه 4 ها هستش
                  الان یه دو هفته ای 4اس گرفتم و اتفاقا این موضوع رو سریع تست کردم
                  فعلا که کوچیکترین مشکلی نداره.. تا ببینیم چی میشه

فکر کنم موضوع رو حلش کردن..
                  مثل یه مدت که سیم شارژر 3g و 3gs ها لبه روکش سیم جدا میشدو این مشکل تو 4 رفع شد

نظر

خوب یعنی الان 4 اس ها این مشکل و ندارن ؟ بخرم؟

نظر

البته تو ورژن 5 ظاهرا يه دكمه هوم مجازي رو صفحه مياد كه ميشه با اون هم كار كرد و البته كارايي زيادتري هم داره
                      ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 18-11-2011, 02:10 PM

نظر

آقا کلا واسه استفاده نکردن از کلید home ، برنامه activator رو از بریز و خودتو راحت کن.راحت می تونی جایگزین کنی.مثلا با دوبار زدن روی ساعت از اپلیکیشن ها بیای بیرون یا مثلا با کشیدن روی status bar اپلیکیشن سوییچر باز بشه که تمامی این ها قابل تنظیم هست.حتی می شه با تکون دادن گوشی این کارو انجام داد

نظر

نوشته اصلی توسط halstonel نمایش پست ها
                          آقا کلا واسه استفاده نکردن از کلید home ، برنامه activator رو از بریز و خودتو راحت کن.راحت می تونی جایگزین کنی.مثلا با دوبار زدن روی ساعت از اپلیکیشن ها بیای بیرون یا مثلا با کشیدن روی status bar اپلیکیشن سوییچر باز بشه که تمامی این ها قابل تنظیم هست.حتی می شه با تکون دادن گوشی این کارو انجام داد
                          واسه جيلبريك نشده ها هم ميشه استفاده كرد؟

نظر

بیخیال دوستان از آیفون لذت ببرین....فوق فوقش خراب شد یا یکی دیگه میگیرین یا تعمیر میکنین یا فوقش هم همون دکمه مجازی..
                            دکمه مجازی سر آدمو درد میآره هی رو صفحه باشه....حالا با دکمه هوم کار کن خراب شد تعمیر نشد بعد اونوقت مجازی..استفاده از کلید مجازی مثل اینه که بیاری
                            فرش کهنتو بزاری رو فرش نوت که فرش نو خاک نخوره ..خوب این کار زیبایی فرش نو رو حروم میکنه...
                            حالا هوم که زیاد مهم نیست فوق فوقش مجازی میزنی بعد دوسال اگر خراب شه..نشد هم که برو حالشو ببر....

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                              البته تو ورژن 5 ظاهرا يه دكمه هوم مجازي رو صفحه مياد كه ميشه با اون هم كار كرد و البته كارايي زيادتري هم داره
                              کدوم رو میگی؟

نظر

activator مال جیل بریکیاست.

نظر

صبر کنید ..
                                X