اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید غیر مجاز Unauthorized از آیتونز شما و نحوه کنسل کردن آنها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید غیر مجاز Unauthorized از آیتونز شما و نحوه کنسل کردن آنها

دوستانی که از دیوایس شون ، سایرین به صورت غیر مجاز خریدی انجام دادند ، ( مثل اتفاقی که امروز برای من افتاد) با قدمهای زیر می تونن این مشکل رو حل کنن و اون معاملات رو کنسل کنن.

اول از همه شماره سریال دیوایستون و همینطور اکانت و ایملی که در اکانت قید کردید و آدرسی که گفتید رو روی یه قطعه کاغذ بنویسید.
    به لینک زیر برید:
    https://expresslane.apple.com/GetproductgroupList.do
    در قسمت مربوط به My Product
    دیواستون رو انتخاب کنید.
    قسمت بعدی شرح مشکل هست . می تونید آیتونز رو انتخاب کنید، بعد "هیچ یک از موارد فوق " رو کلیک کنید و بنویسید که خرید غیر مجاز انجام شده. قسمت بعدی انتخاب "نحوه تماس " هست . بهتر هست آخرین مورد رو انتخاب کنید : یعنی اینکه" خودتون تماس میگیرید". تلفن تماس رو بر اساس کشوری که هستید انتخاب میکنید و زنگ می زنید.( مجانی هست برای من این بود 80004440407) اپراتور از شما شماره سریال دیوایستون و همینطور اکانت و ایملی که در اکانت قید کردید و آدرسی که گفتید رو می پرسه و شما شرح ماوقع رو میگید. بعد از تایید گفته هاتون یه ایمیلی براتون ارسال میشه و شماره فاکتور خرید انجام شده رو ازتون میخوان. ( که توی تاریخچه خرید ایتونز یا ایمیلتون می تونید پیدا کنید) شماره فاکتور ها رو می فرستید و اپل بعد از بررسی انشاالله معالات انجام شده رو کنسل میکنه.
    internetservicesitunes_de@euro.apple.com
    هنوز هم نمیفهمم چطور پسورد درخواست نشده.
    ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 08-11-2011, 11:31 PM

خوب ، خبر خوش اینکه تنها بعد از چند ساعت از ارسال مدارک ، همه 1100$ خرید غیر مجاز از آیپد من به کردیت کارتم ( و نه به ایتونز بالانس ) عودت داده میشه.

The decision to issue a refund was made after a careful review of your case. Please note that this refund is an exception to the iTunes Store Terms and Conditions, which state that all sales are final. A refund for the 14 unauthorized orders has been issued to your financial institution. Refund processing times vary depending on your financial institution and can normally take from 7 to 10 business days. Please contact your financial institution for details related to processing times.

Should you have any further question, please let me know.

Have a nice day.

Thank you for allowing me the opportunity to assist you. You may receive an AppleCare survey email; any feedback you provide would be greatly appreciated.

Sincerely,

iTunes Store/ Mac App Store Support
    Apple Operations Europe
    Apple - Support - iTunes - World Wide

نظر

آقاي نجاتيان ايشون كه اكنت شما رو لخت كرده بوده

خوبه باز ساپورت آينونز هميشه پاسخگوئه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها

sent from my ipod touch using tapatalk
        آره دیگه هرچی باشه اپل.ساپورتر ایرانسل نیست که الکی بپیچونن:d

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها

sent from my ipod touch using tapatalk
          بله سابورتشون عالي بود

نظر

نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
            آره دیگه هرچی باشه اپل.ساپورتر ایرانسل نیست که الکی بپیچونن:d
            من خودم تصورم این بود که این پول میشه بلانس بین من و اپل که خرید انجام بدم ولی در کمال تعجب با برگشت پول موافقت شده. (در متن بالا هم اشاره شده.) و جالب اینکه از زمان تماس من تا در یافت این ایمیل چند ساعت بیشتر طول نکشید.

نظر

طرف چی خریده بوده که ۱۴ تا آیتمش شده ۱۱۰۰ دلار؟!
              sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط SkyWalker نمایش پست ها
                طرف چی خریده بوده که ۱۴ تا آیتمش شده ۱۱۰۰ دلار؟!
                یه بچه بازی مجانی دانلود کرده به اسم Tiny Pet ، عجیب اینکه این بازی محانی برای رده سنی پایین هست و با دو ساعت بازی یه بچه می تونه 1100 دلار توی این بازی هزینه کنه ؟ یعنی تقریبا دو برابر قیمت ایپاد من .
                نکته خیلی نگران کننده ، عدم درخواست پسورد برای تایید خرید ها بوده. در اولین فرصت من اکانتم رو به اکانت بدون کردیت کار تغییر میدم.فعلا که اکانتم suspend شده.

نظر

خب من آخرین پستم رو هم اینجا بذارم که بگم نهایتا چه اتفاقی افتاد: خوشبختانه امروز اکانت من مجددا فعال شد ( اکانتم رو غیر فعال کرده بودند) ولی کردیت کارتم که این خرید ها انجام شده بود از نظر اپل از درجه اعتبار ساقط شد و دیگه نمی تونم باهاش خریدی انجام بدم.
                  روح استیو جایز با این سیاست خدمات بعد ازفروشی که گذاشته " شاد و قرین رحمت باشه . آمین."

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                    خب من آخرین پستم رو هم اینجا بذارم که بگم نهایتا چه اتفاقی افتاد: خوشبختانه امروز اکانت من مجددا فعال شد ( اکانتم رو غیر فعال کرده بودند) ولی کردیت کارتم که این خرید ها انجام شده بود از نظر اپل از درجه اعتبار ساقط شد و دیگه نمی تونم باهاش خریدی انجام بدم.
                    روح استیو جایز با این سیاست خدمات بعد ازفروشی که گذاشته " شاد و قرین رحمت باشه . آمین."
                    فکر کنم اگر دوباره اقدام کنید کردیت کارتتون هم باز بشه و بتونید خرید کنید

نظر

نه اون کارت توی سیستم اپل بلاک شد. اشکالی نداره ، زنگ خطر خوبی بود. اکانتم رو روی None تنظیم کردم. کم مونده بود ایپد عزیزم رو بفروشم یه چیزی هم بذارم روش این هزینه رو بدم!

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                        نه اون کارت توی سیستم اپل بلاک شد. اشکالی نداره ، زنگ خطر خوبی بود. اکانتم رو روی None تنظیم کردم. کم مونده بود ایپد عزیزم رو بفروشم یه چیزی هم بذارم روش این هزینه رو بدم!
                        خب لااقل رمز میزاشتید رو Lock Screen......

نظر

رمز داشت ولی برای تایید خرید. نکته مجهول همین بود که بابت هیچ خریدی تاییدیه نگرفته بود ، فکر میکنم همین هم باعث عودت پول به بانک و نه برگشت پول به ایتونز بالانسم شد.

نظر

صبر کنید ..
                          X