اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال برنامه از یک گوشی به گوشی دیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال برنامه از یک گوشی به گوشی دیگر

دوستان من الان دو تا آیفون ۴ دارم که روی یکیش یه عالمه برنامه هست که می خوام به اون یکی انتقال بدم. آیا راهی هست؟

اره شما می تونی فقط باید از یه اکانت باشه خیلی راحت گوشی جدید و وصل کن به ایتونز انتقال بده

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
      اره شما می تونی فقط باید از یه اکانت باشه خیلی راحت گوشی جدید و وصل کن به ایتونز انتقال بده
      این گوشی جدید خیلی هم جدید نیست. بازی داره روش اما کمه! با دو تا اکانت متفاوت هم برنامه ریخته شده روشون!

نظر

باید با اون اکانتی بریزی که کلی بازی رو گوشی ریختی البته بگم اون برنامه هایی که با یه اکانت دیگه ریختی پاک میشه اینجوری بگم نمیتونی با 2تا اکانت رو یه دوایس برنامه بریزی امیدوارم متوجه شده باشی

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
          باید با اون اکانتی بریزی که کلی بازی رو گوشی ریختی البته بگم اون برنامه هایی که با یه اکانت دیگه ریختی پاک میشه اینجوری بگم نمیتونی با 2تا اکانت رو یه دوایس برنامه بریزی امیدوارم متوجه شده باشی
          خب منظورتون اینه که این گوشی جدید رو وصل کنم به آیتونز اون گوشی ای که یه عالمه روش بازیه و بذارم سینک بشه؟

نظر

ببین اگه برنامه هات کرک شدن
            با برنامه ifunbox میتونی از برنامه هات بکاپ بگیری
            بعد که از جفتشون بک اپ گرفتی اون ipa ها رو بدی به ایتونز که تو app هاش اضافه شه
            بعد جفتشونو بزنی به ایتونزت.البته این راه حل برای کرک شده هاستا نه اوریجینال

---
            I am here: http://maps.google.com/maps?ll=34.801833,48.486001

نظر

دوستان راهنماي هاي درست و خوبي داشتند
              اما فكنم از pc suite راحت تر بتوني هم بك اپ بگيري هم بك اپتو رو هر ايفون ديگه اي بريزي
              لينك دانلودش هم در همين سايت هست بگردي پيدا ميكني

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
                دوستان من الان دو تا آیفون ۴ دارم که روی یکیش یه عالمه برنامه هست که می خوام به اون یکی انتقال بدم. آیا راهی هست؟
                بترين راه استفاده از ifunbox يا pc suit هستش

نظر

برای نصب برنامه بدون پاک شدن برنامه های قبلی بهترین راه استفاده از ۲ برنامه معروف ifunbox و insllalous هست با ifunbox برنامه ها رو به ایفون انتقال بدین تو خود ifunbox محل ریختن برنامه ها بر روی installous هست ( مسیر var/mobile/documents/installous/doanload ) و بعد از ایفونتون برید داخل installous قسمت download و برنامه مورد نظر رو نصب کنید

نظر

صبر کنید ..
                  X