اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در find my iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در find my iphone

با سلام
    من برنامه find my iphone رو نصب کردم و اکانت اپل ایدیمو وارد کردم و حتی تنضیمات ایمیلم رو هم وارد کردم اما وقتی از طریق سایت icloud ویا خود برنامه گوشی وارد میشم اعلام میکنه که گوشی افلاینه . هر کاری که لازم باشه رو انجام دادم ولی درست نشد .اینم بگم که قبلا همین برنامه رو داشتم و بدون مشکل کار میکرد بعد گوشی رو به ios 5 ریستور کردم که اونجا هم با اون برنامه مشکل نداشتم .مجددا گوشی رو به 4.3.3 دانگرد کردم اما الان در برنامه find my iphone گوشی بصورت افلاین اعلام میشه.در ضمن من با دانگرید گوشی هیچ مشکلی نداشتم و همه برنامه بدون مشکل نصب شده و کار می کنن
    لطفا راهنمایی بفرمایید

منم مشکل ایشون رو دارم (ولی دانگرید نکردم). چند جا مطرح کردم و پاسخی نگرفتم...
    در ضمن لوکیشن تو Maps به خوبی برای من کار میکنه

نظر

منم همین مشکل رو داشتم بعد ماله من با روشن کردن cellular data حل شد..

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
        نه با اینهم درست نشد

نظر

لطفا دوستان کمک کنن ، خیلی لازمش دارم

نظر

نوشته اصلی توسط arbaba20 نمایش پست ها
            لطفا دوستان کمک کنن ، خیلی لازمش دارم
            دوست عزیز من این مشکل رو با آیپدم داشتم و دارم ، پرسیدم کسی جوابگو نشد خلاصه بعد از کلی وقت صرف کردن دیدم توی سایت اپل گفته کسانیکه که ای ا اس 5 دارن فقط در این کشورها می تونن از Find my Iphone/ Ipad ... استفاده کنن

US, Australia, Canada, Cypress, France, Ireland, Luxembourg,
            Malta, Mexico, New Zealand, Spain, and UK
            شما ببین اکانت / کانکشنت شامل یکی از این کشورها میشه یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              منم همین کارو کردم درست شد

نظر

دوست عزیر تو قسمت setting/icloud و setting/location services چک کن ببین fine my phone روشنه . تو اینترنت هم اگه باشی باید بدون مشکل کار کنه.

نظر

مشکل اینجاست گاهی قاطی می کنه ولی اگه با وایرلس وصل چی هیچ مشکلی نیست ولی همونطور که گفتم با وجود روشن بودن cellular data گاهی میگه دیوایس افلاینه..

نظر

[سلام اقا ببخشید.گوشیم ios 5 هست find my iphonam دارم ولی اگه خدایی نکرده یکی بدزده تا به اینترنت وصل نشه که نمیشه کاریش کرد؟میشه یه کاری کرد هر وقت بخوام با pc پیداش کنم اتو مات وصل شه به اینترنت؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan95 نمایش پست ها
                      [سلام اقا ببخشید.گوشیم ios 5 هست find my iphonam دارم ولی اگه خدایی نکرده یکی بدزده تا به اینترنت وصل نشه که نمیشه کاریش کرد؟میشه یه کاری کرد هر وقت بخوام با pc پیداش کنم اتو مات وصل شه به اینترنت؟؟
                      cellular data رو اگه همیشه روشن بزاری بله میتونی هر لحظه پیدا کنی ولی این مشکل رو هم داره که چون بعضی از برنامه ها با اینترنت کار میکنن اگه ی هوا بری تو اون برنامه ها مثله map مثلا سریع واست مثله بنز پول میندازه.
                      اینم مسیر cellular data:
                      settine>general>network>cellular data

نظر

صبر کنید ..
                      X