اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اينترنت روي آيفون با كابل usb بدون wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اينترنت روي آيفون با كابل usb بدون wifi

با اين روش ميتونيد بدون نياز به مودم WIFI يا اكسس پوينت اينترنت كامپيوترتون چه Dial up يا ADSL يا Lan رو روي گوشيتون داشته باشيد براي جاههايي كه شبكه بيسيم موجود نيست ممكن است به كار بعضي دوستان بياد
    ابتدا برنامه iTunnel.zip را از آدرس زير دانلود كنيد ( براي OS 3.0)
    iTunnel3.zip

بايد OpenSSH نيز روي گوشيتون نصب باشد
    بعد برنامه Bitvise Tunnelier را از آدرس زير دانلود كنيد از Wincsp كامل تر است
    Download (TunnelierPortable)

به يك برنامه P r o x y Server مثل *CCP r o x y نيز نياز داريد كه ميتوانيد از اينجا
    http://www.mediafire.com/file/zzynkz...o_x_ysetup.exe
    دانلود كنيد
    داخل گوشي نيز بايد فايل زير را
    private/var/preferences/SystemConfiguration/preferences.plist/
    تغيير دهيد و متن قرمز رنگ را به آن اضافه كنيد (نكته اينكه Space هايي كه در كلمهاي P r o x y در متن زير ميبينيد بايد حذف كنيد)

<key>Interface</key>
    <dict>
    <key>DeviceName</key>
    <string>ip1</string>
    <key>Hardware</key>
    <string>com.apple.CommCenter</string>
    <key>Type</key>
    <string>com.apple.CommCenter</string>
    </dict>

<key>Proxies</key>
    <dict>
    <key>HTTPEnable</key>
    <integer>1</integer>
    <key>HTTPPort</key>
    <integer>8118</integer>
    <key>HTTPP r o x y</key>
    <string>127.0.0.1</string>
    <key>HTTPP r o x yType</key>
    <integer>1</integer>
    <key>HTTPSEnable</key>
    <integer>1</integer>
    <key>HTTPSPort</key>
    <integer>8118</integer>
    <key>HTTPSP r o x y</key>
    <string>127.0.0.1</string>
    <key>P r o x yAutoConfigEnable</key>
    <integer>0</integer>
    </dict>

<key>com.apple.CommCenter</key>

بعد آيفون را ريبوت كنيد
    و در حاليكه با كابل USB به كامپيوتر وصل هست
    iTunnel.zip را در يك شاخه باز نموده و Runtunnel.cmd را اجرا كنيد (پنجره باز شده را نبنديد)

سپس برنامه TunnelierPortable.exe را اجرا كنيد

تنضيمات را طبق تصاوير زير انجام دهيد

پسورد root اگر تغيير نداده باشد alpine هست

تنظيم دوم

برنامه CCP r o x y رو هم اجرا كنيد و توي Options پورتهاي 808 رو بكنيد 8118 بعد توي قسمت Advanced بريد و توي صفحه Networks* تيك Disable External users رو بر داريد

بعد توي برنامه TunnelierPortable كليد Login رو بزنيد
    حالا ايترنت كامپيوترتون رو روي گوشيتون داريد

نكته اينكه اين P r o x y روي EDGE گوشيتون ست ميشه پس بايد EDGE* فعال باشه
    من توي Safari و Cydia چك كردم كار ميكرد يعني از اينتر نت كامپيوتر استفاده ميكرد
    ياهو ميسنجر رو هم تست كردم
    اگر برنامه اي از پورت خاصي براي وصل شدن استفاده ميكند بايد آنها را نيز مانند تصوير بالا اضافه كنيد وگرنه آن برنامه ها بجاي استفاده از اينترنت كامپيوتر از اينترنت خط موبايلتون استفاده ميكند
    اينكه موقعه كار از كدام اينترنت استفاده ميشود را ميتوانيد در قسمت Monitor برنامه CCP r o x y
    نيز مشاهده كنيد
    در ضمن خود برنامه TunnelierPortable نيز هنگام كار يك چيزهايي رو Log ميكند

منابع
    alk blog: SSH to get your iphone online via USB cable
    http://ironphone.ru/faq/510/
    http://www.modmyi.com/forums/general...i-no-edge.html
    ویرایش توسط mohsenrahimi : https://i-phone.ir/forums/member/1902-mohsenrahimi در ساعت 03-11-2009, 12:48 PM

آقا تمام مراحل رو مو به مو کاملا درست رفتم اما در اخرین مرحله موقع زدن دکمه login این error را میده:
    Server disconnected without sending a disconnect message.
    علت از چیه ببین نپرسی که مثلا فلان چیزو نصب کردی یا اون عدد رو وارد کردی یا..
    دقیقا مو به مویی که نوشتی از اول رفتم تا این ارور میاد لطفا راهنمایی کن

نظر

نوشته اصلی توسط yahya66 نمایش پست ها
      آقا تمام مراحل رو مو به مو کاملا درست رفتم اما در اخرین مرحله موقع زدن دکمه login این error را میده:
      تست کن وقتی برنامه iTunnel.exe رو اجرا کردی برنامه Wincsp باید بتونه با IP
      127.0.0.1 به گوشی وصل شه
      برنامه iTunnel روی کامپیوتر شما می خواهد پورت 22 رو باز کند . ممکن است فایروال دستگاهتون بلاکش کند اگر سوال کرد آنبلاک را انتخاب کنید.یا فایروالتون off کنید یا به لیست برنامه های مجاز اضافه کنید
      ویرایش توسط mohsenrahimi : https://i-phone.ir/forums/member/1902-mohsenrahimi در ساعت 14-08-2009, 12:08 PM

نظر

تمام این ها رو هم رفتم باز هم همون ارور میده در ضمن من winscp ندارم چون اصلا wifi ندارم
        آیا راهی هست؟
        ممنون

نظر

تمام این ها رو هم رفتم باز هم همون ارور میده در ضمن من winscp ندارم چون اصلا wifi ندارم
          آیا راهی هست؟
          ممنون
          وقتی iTunnel رو اجرا میکنید برای اجرای winscp نیازی به wifi نیست برنامه winscp از طریق برنامه iTunnel بوسیله کابل usb به گوشی وصل میشه
          بخاطر همین گفتم ip رو 127.0.0.1 بزنید تا مطمئن بشیم برنامه iTunnel درست کار میکنه یا نه

نظر

میشه بیشتر توضیح بدید..
            من انجام دادم کامل هم وصل شد و Exploer واسش اومد..ولی اینترنت share نشد!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mhpcbw نمایش پست ها
              میشه بیشتر توضیح بدید..
              من انجام دادم کامل هم وصل شد و Exploer واسش اومد..ولی اینترنت share نشد!!!
              كلا روي سيم كارتتون سرويس اينترنت داريد يا خير؟
              چون همونطور كه گفتم بايد سرويس EDGE رو فعال كنيد اين P r o x y روي اون ست ميشه وبعدش بجاي اينكه از اينترنت موبايل استفاده كند از اينترنت كامپيوتر استفاده ميشود.
              ولي ميتونيد آن فايل preferences.plist رو كه درست كرديد برام ميل كنيد ببينم.

بعد منظورتون از Exploer براش اومد چيه ؟

يك نكته ديگه اينكه CC P r o x y درست اجرا شده ؟
              براي امتحان توي Browser كامپيوتر تون يك P r o x y ست كنيد به IP دستگاهتون و همون Port 8118 ببينيد درست كار ميكنه

نظر

دوستان چند تا نکته:اولا برای انجام دادن این کار گوشی شما حتما باید به gprs یا edge متصل باشه.یعنی علامت دایره یا E کنار اسم اپراتورتون اومده باشه.
                دوما اینکه دقت کنید اون قسمت قرمزی که به فایل اضافه می کنید دقیقا همون بخش خواسته شده باشه.چند جای دیگه تو اون فایل خیلی شبیه بخش سیاه هست اما فقط یکیشون درسته.پس با جستجو تو صفحه قسمت درست رو پیدا کنید.حواستون به این هم باشه که برای ********** نشدن ای سایت، p r o x y به صورت جدا نوشته شده.وقتی وارد می کنید بصورت سرهم بنویسید.
                سوما اینکه گاهی مواقع لازمه پراکسیتونو یکبار باز و بسته کنید تا کار کنه.
                اگه باز مشکلتون حل نشد به لینک اولی که دوستمون دادن برین و از روی اون همه چیز رو مو به مو اجرا کنید.من خیلی وقت پیش از اونجا استفاده کردم و کار کرد.مال اونجا یک ذره با آموزش اینجا فرق داره اما کلیتش یکیه.

شما یا فایروال داری که باید خاموش کنی یا از نسخه ی قدیمی itunnel استفاده می کنی که باید لینک داده شده رو دانلود کنی یا اینکه openssh روی گوشیتون نصب نیست که باید از cydia نصب کنی.حواستون هم باشه که وقتی می خواهین از bitwise استفاده کنین برنامه ی runtunnel.cmd باید باز بمونه.

نظر

آقا وقتي رويه edge ست ميشه بايد آنتن هم داشته باشيم؟؟ چون اينترنت خط بستگي به داشتن آنتن داره...با ست شدن adsl روي edge اين امر لازمه؟

نظر

نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
                    آقا وقتي رويه edge ست ميشه بايد آنتن هم داشته باشيم؟؟ چون اينترنت خط بستگي به داشتن آنتن داره...با ست شدن adsl روي edge اين امر لازمه؟
                    بله

نظر

واسه من که هیچی رو edge نیومد. اینترنت م ندارم رو گوشی.
                      فایروال و آنتی ویروسم ندارم.
                      همین که متصل میشه صفحه ترمینال و اکسپلورر باز میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط xarax نمایش پست ها
                        واسه من که هیچی رو edge نیومد. اینترنت م ندارم رو گوشی.
                        فایروال و آنتی ویروسم ندارم.
                        همین که متصل میشه صفحه ترمینال و اکسپلورر باز میشه!
                        يعني علامت edge روي گوشيتون روشن بود

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenrahimi نمایش پست ها
                          يعني علامت edge روي گوشيتون روشن بود
                          بله ...

نظر

نوشته اصلی توسط xarax نمایش پست ها
                            بله ...
                            يك نكته اينكه بايد بوسيله هيچ برنامه اي edge را خاموش نكرده باشيد
                            چون با اينكه علامت مياد ولي از كار افتاده
                            براي تست اين موضوع بايد
                            اينترنت روي گوشيت يعني با همان gprs خودش كار كنه
                            اگر اينطور است وبعد بعد از اين تغييرات كار نميكنه
                            اون فايلي روي كه تغيير دادي برام ميل كن
                            نگاه كنم

نظر

سلام
                              دوست عزیز اون نوشته های قرمز رو که نمیشه از روی سایت انتخاب و کپی کرد
                              شما لطف کنید یا اون نوشته هارو در یک فایل text قرار دهید و آپلود کنید و یا کل فایل preferences.plist را که این کد ها در اون قرار دارند رو آپلود کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X