اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونگی مکان یابی از طریق icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونگی مکان یابی از طریق icloud

سلام دوستان من رفتم تو سایت icloud.com و وارد دیوایس خودم شدم تو ایفونمم find my iphone در بخش icloud روشن هستش ولی وقتی سرچ می کنه واسه موقعیتم میگه دیوایس آف لاینه یعنی باید گوشیمم به اینترنت وصل باشه تا پیدا کنه؟لطفا مدیرای عزیز که بلدن منم راهنمایی کنن..ممنون از همگی

می گم دوستانی که آیکلودشون فعاله بی زحمت تو اون سایت تست کنن به منم بگن..

نظر

بايد به اينترنت وصل باشيد.

Sent from my iPhone 4 iOS5 using Tapatalk

نظر

خوب اگه اینجوری باشه اومدیمو گوشی گم شد حالا اینترنت گوشیو از کجا وصل کنیم؟حتما باز همه چی به همون 3g بر می گرده که ما نداریم..

نظر

ماله من درست شد به اینترنت اگه وصل باشیو بری تو اون سایت پیدا می کنه حتی می تونی قفلش کنی یا بهش sms بزنی البته من آیفون 4 دارم...حالا مشکله من اینه عکسی که می گیرم چه جوری رو یه کامپیوترم انتقال بدم؟مثلا من الان یه کشوره دیگم ولی pc تو ایران آیکلود روش نصبه حالا من یه عکس می گیرم بقیه رو pc چطور می تونن ببینن؟

نظر

من اينترنت ايرانسل رو هميشه روشن ميذارم
            هميشه هم ميتونم ببينم ايفونمو
            شما هم ميتوني همين كار رو بكني
            نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
            مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
            --------------------------------------------------------
            فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
            طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
              سلام دوستان من رفتم تو سایت icloud.com و وارد دیوایس خودم شدم تو ایفونمم find my iphone در بخش icloud روشن هستش ولی وقتی سرچ می کنه واسه موقعیتم میگه دیوایس آف لاینه یعنی باید گوشیمم به اینترنت وصل باشه تا پیدا کنه؟لطفا مدیرای عزیز که بلدن منم راهنمایی کنن..ممنون از همگی

سلام دوست عزیز ، این سیستم از طریق شناسایی موقعیت آی پی شما در زمانی که دیوایس شما به اینترنت متصل میباشد کار میکند و
              تعیین موقیت بصورت آفلاین میسر نیست .

پیروز باشید .

نظر

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
                من اينترنت ايرانسل رو هميشه روشن ميذارم
                هميشه هم ميتونم ببينم ايفونمو
                شما هم ميتوني همين كار رو بكني
                آخه شارژ کم میکنه..سر هر چیزی کلی شارژمون میره...واسه عکسا چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian
                  پیدا نمیکنه، اینترنت هم روشن هست.
                  آخه باید اولا ایکلود رو تو دیواست فعال کنی بعدم find my iphone رو on کن تو location اونوقت میشه..

نظر

نه بابا این چه حرفیه خدایی نکرده قصد جسارت نداشتم..آها راست میگی شما ایپدی..یعنی اون گزینه رو نداری؟اون find my iphone مارو نداری کلا؟

نظر

اره دارم ولی واسه عکس بلد نیستم بفرستم رو آیکلود...والا من نمی دونم مال شما چه جوریه ولی من اون کارارو کردم نشون داد..آیکلود رو سیستمتون هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        اره دارم ولی واسه عکس بلد نیستم بفرستم رو آیکلود...والا من نمی دونم مال شما چه جوریه ولی من اون کارارو کردم نشون داد..آیکلود رو سیستمتون هست؟
                        ظرفیت Icloud فقط 5 گیگ هست بنابراین فکر نمیکنم به صورت مجانی بشه عکس فرستاد اونجا، نکته جالب در مورد آیکلود من اینه که دنبال آیفون میگرده نه آیپد! و من فقط آیپد رو ی اکانتم دارم. ایتونزم رو مجدد نصب کردم و اکانت آیکلود رو هم همینطور ولی فرقی نکرد . نمی دونم چرا توی اکانت آیکلود آیفون هست!
                        اساتید هم که همه اهل جیلبرک هستند و منه مبتدی هنوز هیچ راهنمایی برای این داستان پیدا نکردم!

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                          ماله من درست شد به اینترنت اگه وصل باشیو بری تو اون سایت پیدا می کنه حتی می تونی قفلش کنی یا بهش sms بزنی البته من آیفون 4 دارم...حالا مشکله من اینه عکسی که می گیرم چه جوری رو یه کامپیوترم انتقال بدم؟مثلا من الان یه کشوره دیگم ولی pc تو ایران آیکلود روش نصبه حالا من یه عکس می گیرم بقیه رو pc چطور می تونن ببینن؟
                          نرم افزار آيكلاد نسخه ويندوز رو اگر نصب كرده باشيد
                          و اوت لاك مايكروسافت رو هم نصب كرده باشي
                          و با اپل آي دي لاگين كني و فوتو استريم رو هم در گوشي و كامپيوتر فعال كني و همينطور مسير دانلود و آپلود عكس ها رو مشخص كني
                          ديگه خودت عكس بگيري كمتر از يك دقيقه اتوماتيك به مسير دانلودي كه مشخص كردي كپي مي كنه

نظر

خوب اگه اینجوری باشه اومدیمو گوشی گم شد حالا اینترنت گوشیو از کجا وصل کنیم؟حتما باز همه چی به همون 3g بر می گرده که ما نداریم..
                            قبلا اين موردي كه گفتيد يك مشكل بزرگ در موبايل مي كه يه جورايي پدر آي كلود هست حساب ميشد ولي در يكي از آخرين آپديت ها ، اين امكان فراهم شد كه تا گوشي به اينترنت وصل شد آخرين مكان رو به شما ارسال كنه

در موبايل مي فضايي به اندازه ٢٠ گيگ وجود داشت كه يا براي ارسال فايل ( هر فايلي ) از برنامه iDisk در ios يا مك استفاده ميكرديد يا براي ارسال صرفا عكس يا فيلم از برنامه mobile me gallery مي تونستيد استفاده كنيد
                            ولي در آي كلود شما دسترسي به فضاي هاي موجود جهت ارسال مستقيم فايل ها نداريد و صرفا فضا جهت بكاپ گيري و اشتراك گذاري فايل ها استفاده ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

تو مک گزینه find my mac هاید شده
                              زیر اپلیکشنش نوشته recovery system update required
                              ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X