اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونگی مکان یابی از طریق icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

كسي نميدونه مشكل كجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط tr0ll نمایش پست ها
      نرم افزار آيكلاد نسخه ويندوز رو اگر نصب كرده باشيد
      و اوت لاك مايكروسافت رو هم نصب كرده باشي
      و با اپل آي دي لاگين كني و فوتو استريم رو هم در گوشي و كامپيوتر فعال كني و همينطور مسير دانلود و آپلود عكس ها رو مشخص كني
      ديگه خودت عكس بگيري كمتر از يك دقيقه اتوماتيك به مسير دانلودي كه مشخص كردي كپي مي كنه
      ببخشید منم همچین مشکلی دارم و نمیتونم عکس رو به پی سی بفرستم.ببخشید اوت لاک مایکروسافت برای چی نیازه؟ چی کار میکنه؟

نظر

مث که در این زمینه کسی اطلاعات نداره باید منتظر معجزه بود!

نظر

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
          تو مک گزینه find my mac هاید شده
          زیر اپلیکشنش نوشته recovery system update required
          ممنون میشم راهنماییم کنید
          شما باید مکتون رو آپدیت کنید که یه بسته ی ۲۰۰ مگی رو باید دانلود کنه تا بتونید فعال کنیدش

نظر

واسه استفاده از اين گزينه علاوه بر gprs بايد گزينه اوكيشن هم روشن باشه
            حالا دوستاني كه اين دو گزينه هميشه روشن هستش مصرف باطريشون چطوره؟ مال من كه روشن نيستش هيچ كدوم باطري ميخوره هر روز بايد شارژ كنم
            فكر كنم شما ديگه بايد روزي دو بار رو شارژ كنيد

نظر

ببین من همه چیم روشنه به غیر از cellular data با کلی استفاده 2 روز یه بار شارژ میکنم.
              ios5.0.1 گوشیمم iphone4 جیلبریکم نشده.

نظر

نمیدونم چرا ماله من به همه کار میکنه قفل میکنه پیام هم میفرسته ولی واسه پیدا کردن پایین که پیدا کرده تو icould میزنه not location در صورتی که همه تیک ها هم گذاشته شده
                ویرایش توسط mmmakan : https://i-phone.ir/forums/member/15995-mmmakan در ساعت 01-12-2011, 10:28 PM

نظر

سلام
                  من قبلا تو سایت me.com به راحتی میتونستم موقعیت آیفونم را ببینم ولی از وقتی که find my iphone دیگه با این سایت کار نمیکنه و باید از طریق icloud انجام بدیٍ،واسه من همسشه رو آفلاینه

نظر

صبر کنید ..
                  X