اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید 4s یا 4 ؟؟؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید 4s یا 4 ؟؟؟!

سلام
    میدونم تاپیک مسخره به نظر میرسه ولی یه پیشنهاد وسوسه کننده به من شد که مجبورم نظر شما رو هم بپرسم...
    بودجه من زیر 1 تومن هست پس باید 3 ماهی صبر کنم تا قیمت 4s متعادل بشه
    از یه طرف هم یه آیفون 4 آکبند با قیمت 720 تومن (دوبی) گیرم اومده.

به نظر شما ارزش داره که تا 3 4 ماه صبر کنم و 4s بگیرم یا همین 4 روبگیرم؟؟؟
    منظورم اینه که 4 و 4s خیـــلی فرق دارن؟؟؟

ببین دوست عزیز
    این 2 تا آنچنان فرقی با هم ندارند من یه ویدئو دیدم از مقایسه این 2 تا با هم ، فرقشون اینه تو سخت افزار دوربین 4 اس 8 مگاپیکسل هست و تو اجرای نرم افزار و بازیها باور کن 4 اس در حد 2-3 ثانیه سریعتر از 4 عمل میکنه ! فقط همین + نرم افزار سیری که اصلا بدرد ما ایرانیا نمیخوره و به احتمال زیاد بعدها بشه روی 4 هم اجراش کرد، خرید 4 اس اونم در شرایطی که بودجه ات نرسه و یا 4 داری اصلا عاقلانه نیست ، من فقط از راه دلسوزی و اینکه زیاد ضرر نکنی اینا رو گفتم حالا خودت میدونی
    من یه ایپد 2 خریدم ، در شرایطی که لپ تاپ هم داشتم بخدا الان خیلی پشیمونم چون ایپد اصلا نمیتونه جایگزین لپ تاپ بشه و همینجور بدون استفاده گوشه خونه افتاده ، من الان اینو گفتم ممکنه بعضی از دوستان از دستم ناراحت بشن و علیه جملم موضع بگیرن که چرا اصلا رفتی خریدی، واقعا یه خوره ایپد به جونم افتاده بود و تا نخریدمش ول کن نبودم اما الان واقعا پشیمونم از خریدش ، شما هم اشتباه منو نکن اگه گوشی خوبی داری به فکر ایفون و یا ... نباش
    ویرایش توسط Mojtaba_ch : https://i-phone.ir/forums/member/40378-mojtaba_ch در ساعت 05-11-2011, 06:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز
      این 2 تا آنچنان فرقی با هم ندارند من یه ویدئو دیدم از نقایسه این 2 تا با هم ، فرقشون اینه تو سخت افزار دوربی 4 اس 8 مگاپیکسل هست و تو اجرای نرم افزار و بازیها باور کن 4 اس در حد 2-3 ثانیه سریعتر از 4 عمل میکنه ! فقط همین + نرم افزار سیری که اصلا بدرد ما ایرانیا نمیخوره و به احتمال زیاد بعدها بشه روی 4 هم اجراش کرد، خرید 4 اس اونم در شرایطی که بودجه ات نرسه و یا 4 داری اصلا عاقلانه نیست ، من فقط از راه دلسوزی و اینکه زیاد ضرر نکنی اینا رو گفتم حالا خودت میدونی
      کــــــــــاملا موافقم
      حتی دوربین هم برام مهم نیست اصلا
      فقط به فکر یه موردی هستم ؛ من آیپاد تاچ 4 دارم، مشخصاتش با 4 تقریبا یکی هست. ولی از وقتی ios5 ریختم احساس کندی میکنم!!!
      میترسم برای یه مدت دیگه با آیفون 4 هم همین مشکل رو داشته باشم.
      نظرتون چیه؟؟

نظر

من خیلی در این زمینه نمیتونم راهنماییتون کنم ولی چون خودم ایپد 2 دارم ؛ احتمال میدم بخاطر یکسری نرم افزارا و تغییراتی که روی ios 5 اعمال شده به سخت افزار قوی تری احتیاج داره ؛ شاید این باشه ولی من با ios5 روی ایپدم مشکلی ندارم شاید دستگاهتون خیلی سنگین هست و فضای زیادی ازش اشغال شده

نظر

به نظر من همون 4 رو بخر و الکی پول تو حروم نکن . هرچند 4s هم گوشی خوبیه ولی با بودجه ای که شما داری هم عقلانی و هم منطقی اینه که 4 بخری با توجه به اینکه فرقش برای ما هایی که تو ایرانیم محسوس نیست(siri)

نظر

نوشته اصلی توسط hooman_gta نمایش پست ها
            سلام
            میدونم تاپیک مسخره به نظر میرسه ولی یه پیشنهاد وسوسه کننده به من شد که مجبورم نظر شما رو هم بپرسم...
            بودجه من زیر 1 تومن هست پس باید 3 ماهی صبر کنم تا قیمت 4s متعادل بشه
            از یه طرف هم یه آیفون 4 آکبند با قیمت 720 تومن (دوبی) گیرم اومده.

به نظر شما ارزش داره که تا 3 4 ماه صبر کنم و 4s بگیرم یا همین 4 روبگیرم؟؟؟
            منظورم اینه که 4 و 4s خیـــلی فرق دارن؟؟؟
            سلام
            اگه گوشی که گفتین انلاک فکتوری هستش بخرین در غیر اینصورت نه.

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
              سلام
              اگه گوشی که گفتین انلاک فکتوری هستش بخرین در غیر اینصورت نه.
              اینو میدونم
              فقط مورد سوالم این بود 4s ارزش صبر کردن داره یا نه ؟؟؟

نظر

اینو میدونم
                فقط مورد سوالم این بود 4s ارزش صبر کردن داره یا نه ؟؟؟
                ببینید 4 و 4s ظاهرن یکی هستند همینطور که دوستان گفتن iPhone 4s نسخه ی ارتقا یافته ی iPhone 4 از لحاظ سخت افزاری هستش، پیشنهاده من خرید 4 هستش.

موفق باشید

نظر

من آیفون 4 هشت گیگ پیش نهاد می کنم

نظر

4 بگیر حالشو ببر اما 4S قیمتش بالاست تا بیاد پایین قیمتش آبفون بعدی رونمایی شده شاید5

نظر

به نظر من یه چند ماهی* بیشتر صبر کن تا آیفون ۵ چون که این دو تا مثل هم هستن ، من ۴س دترم ولی* فرق آنچنانی* احساس نمیکنم

نظر

دوست عزیز آیفون 4 اس تازه معرفی شده.. فعلا خبری از 5 نیست..

نظر

منظورم این هست که این دوستمون میگه من یه ۳ یا ۴ ماه صبر کنم تا قیمت مناسب بشه ، حالا که می*خواد صبر کنه ۳ یا ۴ ماه دیگه هم روش خوب، تا اون وقت یه خبری می*شه انشا*الله

نظر

دوست عزیز منم دقیقا مشکل شمارو داشتم
                            اما به این تیجه رسیدم اگه واقعا تعداد عکسهایی که تو زندگیت با گوشیت میگیری و حساسیت صحنه هایی که شکار میکنی خیلی بالاست و همچنین اگر میخوای آدرس خیابونها و اماکنو تو امریکا بدونی و به زبان و گویش امریکایی کاملا مسلطی (سیری) قطعا برو 4S بخر و الا مثل من 4 بگیر و ios 5 هم بریز که فوق العاده خوب سریع کار میکنه.
                            پولتو حدر نکن

نظر

کــــــــــاملا موافقم
                              حتی دوربین هم برام مهم نیست اصلا
                              فقط به فکر یه موردی هستم ؛ من آیپاد تاچ 4 دارم، مشخصاتش با 4 تقریبا یکی هست. ولی از وقتی ios5 ریختم احساس کندی میکنم!!!
                              میترسم برای یه مدت دیگه با آیفون 4 هم همین مشکل رو داشته باشم.
                              نظرتون چیه؟؟
                              منم دقيقا از وقتى اومدم رو آي او اس ٥ آيپاد ٤ ام كند شده
                              در صورتي كه جيلبريك نكردم و برنامه هام رو خريدم
                              خيلي حالم گرفته شد
                              آيپادم ٨ گيگ هست
                              بچه هاي آيفون ٤ اين مشكل رو ندارن

نظر

صبر کنید ..
                              X