اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست UpToDate بصورت Offline

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست UpToDate بصورت Offline

این برنامه اونقدر مهم هست که نیاز به یک تاپیک جدا داشته باشه و در مورد اخرین ورژنش اطلاع رسانی بشه.

جدیدا UpToDate برای iPad هم ارائه شده ولی برای استفاده حتما باید در سایت رجیستر کرد و هزینش رو پرداخت.
    از طرفی از طریق پورتال های دانشگاه تهران میشه بصورا آنلاین از خود سایت UpToDate استفاده کرد.
    ولی ظاهرا بعضی شرکتهای داخلی تونستن بصورت آفلاین برای iOS اون رو ارائه بدن و به قیمت ۵۰ هزارتومان میفروشن. اگه واسه کسی ارزش داره پیغام بده تا شماره شرکتش رو بدم.

من به شدت دنبال اینم که بدونم چطور میشه ازش بصورت offline استفاده کرد. خصوصا اینکه امکانات BookMark برای موارد ضروری خیلی نجات دهندست !!!

لطفا اگر کسی راهی پیدا کرد در اینجا اطلاع رسانی کنه.
    متشکرم.
    ویرایش توسط dr_bijan : https://i-phone.ir/forums/member/5567-dr_bijan در ساعت 05-11-2011, 02:42 PM

نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها
    این برنامه اونقدر مهم هست که نیاز به یک تاپیک جدا داشته باشه و در مورد اخرین ورژنش اطلاع رسانی بشه.

جدیدا UpToDate برای iPad هم ارائه شده ولی برای استفاده حتما باید در سایت رجیستر کرد و هزینش رو پرداخت.
    از طرفی از طریق پورتال های دانشگاه تهران میشه بصورا آنلاین از خود سایت UpToDate استفاده کرد.
    ولی ظاهرا بعضی شرکتهای داخلی تونستن بصورت آفلاین برای iOS اون رو ارائه بدن و به قیمت ۵۰ هزارتومان میفروشن. اگه واسه کسی ارزش داره پیغام بده تا شماره شرکتش رو بدم.

من به شدت دنبال اینم که بدونم چطور میشه ازش بصورت offline استفاده کرد. خصوصا اینکه امکانات BookMark برای موارد ضروری خیلی نجات دهندست !!!

لطفا اگر کسی راهی پیدا کرد در اینجا اطلاع رسانی کنه.
    متشکرم.
    اینم راهش دکتر جان
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

می شه یه توضیحی راجع به برنامه بدین ؟
      کاراییش چیه ؟

 Think differenet

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_07 نمایش پست ها
        می شه یه توضیحی راجع به برنامه بدین ؟
        کاراییش چیه ؟

 Think differenet

برنامه پزشكى ! الان رفتم به اون لينك فهميدم!!!!

iPhone4 5.1.1 jailbreak GPRS MCI

نظر

سلام خدمت دوستان
          یه سایتی برای آندرویید هست که میشه uptodate را بصورت رایگان و offline استفاده کرد همچین امکانی برای آیفون وجود داره یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amir.shahram نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان
            یه سایتی برای آندرویید هست که میشه uptodate را بصورت رایگان و offline استفاده کرد همچین امکانی برای آیفون وجود داره یا نه؟
            یه نسخه ی آفلاین ازش هست که حدود 1.5 گیگ حجمشه و روی اینترنت هم واسه دانلود هست ولی خوب آپدیت نمیشه و معمولا هم قدیمیه.
            ولی یه برنامه ی ایرانی هم هست که جدیدا یکی زحمت کشیده و امکان آپدیت هم داره گویا. ولی مجانی نیست. برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر برین:
            iuptodate.ir

نظر

سلام
              من هم دنبال نسخه ي اخر افلاين اين برنامه هستم
              سايتي كه بالا گفتين باز نميشه
              راهي هست؟؟

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk - now Free

نظر

اون نرم افزاری که برای ios نوشته شده و در انجمن معرفی شده احتمالا به زودی توسط اپل پاک میشه
                یه راهی هست چون فایلی که برای uptodate میذارن html هست میشه با اپ هایی مث goodread بازش کرد و استفاده کرد ولی همون که لینک نسخه های جدید نمیاد مشکلیه که هست

نظر

صبر کنید ..
                X