اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در نصب هكينتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در نصب هكينتاش

سلام من يه هكينتاش گرفتم كه وقتي نصب مي كنم يه سري ارور رو تو صفحه بوت مس نويسه و فقط وقتي تو كاستام تيك همه موارد رو ميزارم فقط درست نصب ميشه ولي در اون صورت ويندوزم مي پره چي كار كنم

نوشته اصلی توسط afamili نمایش پست ها
    سلام من يه هكينتاش گرفتم كه وقتي نصب مي كنم يه سري ارور رو تو صفحه بوت مس نويسه و فقط وقتي تو كاستام تيك همه موارد رو ميزارم فقط درست نصب ميشه ولي در اون صورت ويندوزم مي پره چي كار كنم
    اگر براتون مهم نیست که ویندوز بپره، بزارید بپره و سپس توسط virtual box ویندوز مجازی نصب کنید.

در ضمن متن ارور ها یا یه عکس از ارور ها اینجا بگذارید تا بتونیم بیشتر راهنمایی کنیم. (به انضمام نسخه هک استفاده شده)

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      اگر براتون مهم نیست که ویندوز بپره، بزارید بپره و سپس توسط virtual box ویندوز مجازی نصب کنید.

در ضمن متن ارور ها یا یه عکس از ارور ها اینجا بگذارید تا بتونیم بیشتر راهنمایی کنیم. (به انضمام نسخه هک استفاده شده)

Iatkos s3 snow leopard 10.6.3

وقتي اين ارورها ظاهر ميشه صداي ميكرو فون از بلندگو مياد

نظر

نوشته اصلی توسط afamili نمایش پست ها

Iatkos s3 snow leopard 10.6.3

وقتي اين ارورها ظاهر ميشه صداي ميكرو فون از بلندگو مياد

به نظر من شما iatkos l1 رو هم تست کنید ببینید چی میشه.

یا یه هک دیگه مثل هازارد.

نظر

آقايون من ميخوام روي يه هارو خام هكينتاش lion رو نصب كنم و با DVD بوت ميكنم و بعد از ارورهاي اين مدلي:

بهرحال بوت ميشه و به صفحه F8 مياد كهبا زدن اون به اينجا ميرسه:

حالا ظاهرا تو اين قسمت با يه سري دستور خاص بقيه مراحل رو ادامه بديم و من الان نيدونم بايد چكار كنم!!!
          اينتر تنها كه ميزنم بازم يه سري از همون ارورهاي بالا رو تو همين صفحه مياره و آخرش باز به همين صفحه برميگرده.

حالا دوستان راهنمايي كنند كه جريان اون ارورها چيه!
          بعد تو اون صفحه بعدي چكا كنم!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X