اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آپدیت itunes و ios 5 ?!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش آپدیت itunes و ios 5 ?!!

سلام
    چند تا سوال داشتم که شاید بعضی هاشون به این تاپیک مربوط نباشه
    1) من ipod 4g 4.2.1 جیل شده دارم . تمام برنامه هام رو با pc suit نصب میکنم و از itunes فقط برای sync آهنگهام استفاده میکنم .حالا اگه من بخوام ios 5 رو بزنم ،درسته که تمام برنامه هام میره ولی آیا اون بکاپی که آیتیونز هر بار میگیره این برنامه ها رو هم شامل میشه ! یعنی اگه من هم itunes و هم ios رو آپدیت کنم و بعداون برنامه های قبلی رو دوباره نصب کنم ، سیوهاشون فکر کنم برگرده ؟! درسته؟
    2)به نظر شما بهتر نیست که کلا بک آپ هام رو پاک کنم و از اول همه چیز رو نصب کنم ؟چون بعد از آپدیت فریمور به فرض من بعضی از برنامه ها رو که قبلا داشتم نصب نکنم ،حالا آیا بک آپ اون برنامه ها فضایی رو در آیپادم اشغال میکنه ؟چون این مشکل رو قبلا هم داشتم . برای من فقط voice memory هام مهمه که با همون اسم به فریمور بعدی منتقل بشه
    به نظر شما چیکار کنم ؟
    3) تو ویندوز 7 برای آپدیت آیتیونز از خود آیتیونز آپدیت کنم یا فایلش رو دانلود کنم و نصب کنم ؟ چون شنیدم با نصب فایل بعد از آپدیت آیتیونز قاطی میکنه !

خوب برگردوندن بک آپ مشکلی ایجاد نمیکنه ولی اگه خیلی احتیاجی به بک آپ ندارید این کار رو نکنید اجازه بدید یوزر دیگه ای ساخته بشه .

برای آپدیت آیتونز هم بهترین راه اینه که لینک دانلود رو ( در انجمن موجوده ) پیدا کنید و دانلود و نصب کنید . در این صورت شما فایل دانلود شده رو هم دارید.
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
      سلام
      چند تا سوال داشتم که شاید بعضی هاشون به این تاپیک مربوط نباشه
      1) من ipod 4g 4.2.1 جیل شده دارم . تمام برنامه هام رو با pc suit نصب میکنم و از itunes فقط برای sync آهنگهام استفاده میکنم .حالا اگه من بخوام ios 5 رو بزنم ،درسته که تمام برنامه هام میره ولی آیا اون بکاپی که آیتیونز هر بار میگیره این برنامه ها رو هم شامل میشه ! یعنی اگه من هم itunes و هم ios رو آپدیت کنم و بعداون برنامه های قبلی رو دوباره نصب کنم ، سیوهاشون فکر کنم برگرده ؟! درسته؟
      2)به نظر شما بهتر نیست که کلا بک آپ هام رو پاک کنم و از اول همه چیز رو نصب کنم ؟چون بعد از آپدیت فریمور به فرض من بعضی از برنامه ها رو که قبلا داشتم نصب نکنم ،حالا آیا بک آپ اون برنامه ها فضایی رو در آیپادم اشغال میکنه ؟چون این مشکل رو قبلا هم داشتم . برای من فقط voice memory هام مهمه که با همون اسم به فریمور بعدی منتقل بشه
      به نظر شما چیکار کنم ؟
      3) تو ویندوز 7 برای آپدیت آیتیونز از خود آیتیونز آپدیت کنم یا فایلش رو دانلود کنم و نصب کنم ؟ چون شنیدم با نصب فایل بعد از آپدیت آیتیونز قاطی میکنه !
      سلام
      1- يكي اينكه اين را در نظر بگيريد كه بعد از ريستور به iOS 5 ديگه به راحتي اين فريمور نيستيد كه راحت جيلبريك كنيد و بايد بريد سراغ جيلبريك تيترد. پس قبلا تصميم گيري كنيد...
      2- اگر تصميم گرفتيد كه فريمور را آپديت كنيد با از اينجا آيتونز 10.5 رو دانلود كنيد و نصب كنيد و يكبار از كل گوشيتون بك آپ تهيه كنيد. و بعد از ريستور آنرا برگردانيد. (با خيال راحت).
      از Voice Memory تون هم كه براي شما خيلي مهمه بهتره كه با همون PC Suite و يا iFunbox ازشون پشتيبان تهيه كنيد...
      3- نخير چنين چيزي نيست و شما بعد از اينكه آيتونز را (كه حتما از لينك مربوط به خود اپل) دانلود كرديد به راحتي نصب كنيد و از آن لذت ببريد...
      اميدوارم جوابتون را كه به صورت خلاصه دادم گرفته باشيد!

دانلود

نظر

[QUOTE=Mishelgooo;514778]سلام
        1- يكي اينكه اين را در نظر بگيريد كه بعد از ريستور به iOS 5 ديگه به راحتي اين فريمور نيستيد كه راحت جيلبريك كنيد و بايد بريد سراغ جيلبريك تيترد. پس قبلا تصميم گيري كنيد...
        2- اگر تصميم گرفتيد كه فريمور را آپديت كنيد با از اينجا آيتونز 10.5 رو دانلود كنيد و نصب كنيد و يكبار از كل گوشيتون بك آپ تهيه كنيد. و بعد از ريستور آنرا برگردانيد. (با خيال راحت).
        از Voice Memory تون هم كه براي شما خيلي مهمه بهتره كه با همون PC Suite و يا iFunbox ازشون پشتيبان تهيه كنيد...
        3- نخير چنين چيزي نيست و شما بعد از اينكه آيتونز را (كه حتما از لينك مربوط به خود اپل) دانلود كرديد به راحتي نصب كنيد و از آن لذت ببريد...

دانلود [/QUOTE
        ببخشید ولی بعد از برگردوندن بک آپ سیو هایی که در فریمور قبلی بود برمیگرده ! با اونا چکار کنم ؟

نظر

?

نوشته اصلی توسط mishelgooo نمایش پست ها
          سلام
          1- يكي اينكه اين را در نظر بگيريد كه بعد از ريستور به ios 5 ديگه به راحتي اين فريمور نيستيد كه راحت جيلبريك كنيد و بايد بريد سراغ جيلبريك تيترد. پس قبلا تصميم گيري كنيد...
          از voice memory تون هم كه براي شما خيلي مهمه بهتره كه با همون pc suite و يا ifunbox ازشون پشتيبان تهيه كنيد...

دانلود

بخشید ولی بعد از برگردوندن بک آپ سیو هایی که در فریمور قبلی بود برمیگرده ! با اونا چکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط david_soheil

بخشید ولی بعد از برگردوندن بک آپ سیو هایی که در فریمور قبلی بود برمیگرده ! با اونا چکار کنم ؟
            بله همه ي سيو ها و كانتكت ها و كلا همه چيز در بك آپ هست و شما ميتونيد اون ها رو برگردونيد.

نظر

نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
              بله همه ي سيو ها و كانتكت ها و كلا همه چيز در بك آپ هست و شما ميتونيد اون ها رو برگردونيد.

اونهایی رو که نمیخوام چی ؟ آخه جای اضافی اشغال میکنن !
              ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 02-11-2011, 11:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط david_soheil نمایش پست ها
                اونهایی رو که نمیخوام چی ؟ آخه جای اضافی اشغال میکنن !
                دوست عزیز شما بعد از ریستور دو حالت داری 1 : اینکه اجازه بدی بکاپهات رو برگردونه 2: انکه به عنوان آیدیوایس جدید بشناسه و از اول تمام اطلاعاتت رو خودت بریزی

نظر

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                  دوست عزیز شما بعد از ریستور دو حالت داری 1 : اینکه اجازه بدی بکاپهات رو برگردونه 2: انکه به عنوان آیدیوایس جدید بشناسه و از اول تمام اطلاعاتت رو خودت بریزی
                  ببخشید من اگه ایتیونز رو به 10.5 ابدیت کنم بعدا اجازه میده که فریمور 4.3.3 رو باهاش ریستور کنم ؟ یا باید اخرین فریمور رو که 5 هستش ریستور کنم ! الان فریمور من 4.2.1 هست

نظر

نوشته اصلی توسط david_soheil

ببخشید من اگه ایتیونز رو به 10.5 ابدیت کنم بعدا اجازه میده که فریمور 4.3.3 رو باهاش ریستور کنم ؟ یا باید اخرین فریمور رو که 5 هستش ریستور کنم ! الان فریمور من 4.2.1 هست
                    خير اجازه اخرين فريمور رو ميده!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
                      خير اجازه اخرين فريمور رو ميده!!!
                      خوب الان که من میخوام 4.3.3 رو بزنم و آیتیونزم هم 10.1.2.17 هست .چی کار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط david_soheil نمایش پست ها
                        خوب الان که من میخوام 4.3.3 رو بزنم و آیتیونزم هم 10.1.2.17 هست .چی کار کنم ؟
                        حل شد . فقط کافیه آیتونز آپدیت بشه

نظر

صبر کنید ..
                        X