اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فیلم تست مقاوت تبلت های Galaxy و ipad2 و Motorola Xoom

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط vampire74 نمایش پست ها
    اتفاقا عاشق اپلم وقتی دیدم با یک فیلم میخواد از اپل ایراد بگیری واقعا ناراحت شدم
    اشتباه شما همین جاست من همه محصولاتش رو دارم بجز آیپاد دلیلی نداره ضد اپل باشم
    این یک تست هست دلیل نداره خودمو ناراحت کنم تازه بیشتر مراقبش هستم چون بجز اسکرین
    از هیچی استفاده نمیکنم نه بامپر نه کیف چون خودتون هم میدونید وقتی بدون این چیزا مثلا آیفون رو
    دستتون میگیرید میفهمید چقدرزیباست نه با بامپر و کیف وغیره
    با این تست چیزی از اپل کم نمیشه
    این تست هم فقط تلنگری به کسانی میزنه که مثل من دوست ندارن از محافظ استفاده کنن
    APPEL

نظر

دوس ندارم بگم اینم بین ایفون و گلکسیه
      البته با عرض تاسف درباره مقاومت بدنه حرفشون درسته
      چون ما تو خونه گالکسی s2 هم داریم منکه گوشیم تا حالا از دستم نیوفتاده دیشب از 70 سانتی افتاد قاب دورش که جدا براش گرفته بودم شکست ببین اگه اون نبود چی میشد! ایفون خیلی سنگینه و معمولا تو برداشتن و گذاشتن اونم واسه بد قلقیش ضربه میخوره
      ولی بجون خودم گالکسی از 1مترو12 سانتی افتاد(دقیق اندازه گرفتم) آخم نگفت
      خودم هم بدم میاد اعتراف کنم ولی متاسفانه حقیقته
      ویرایش توسط DONYA : https://i-phone.ir/forums/member/238-donya در ساعت 02-11-2011, 04:59 PM

نظر

آیفون به خاطره شیشه بودنش شکننده است قابش اما خوب s2 پلاستیکه

نظر

دیگه از واقعیت اپل طفره نباید بره
          خب آره آیفون به دلیل آینه ای بودنش شکستندست عوضش قیافه ی خیلی بهتری نسبت اس 2 داره
          راستی پشت آیپد جنسش چیه؟
          من 1 ماهه دارم اما همیشه که بدون کیف دستم میگیرم دست بعد از 5 دقیقه عرق میکنه
          برای همه هم اینجوریه(منظورم خانواده خودمونو.)
          ممکنه از کیفش باشه؟
          چون اسمارت کاور تقلبی از این 2 روهاست.

نظر

فیلم جالبی بود.
            بنظرم درسته که اپل شکننده تره ولی خدایی و بدون تعصب میگم :من ترجیح میدم شککنده باشه و این کیفیت ساخت و جنس رو داشته باشه.
            وقتی محصولی که از پلاستیک هست (و سبک) رو دستتون میگیرید حس یه دستگاه ارزون قیمت و نه چندادن خاص رو بهتون میده.ولی وقتی جنس شیشه ای خالص (یا هرچیزی که هست اپل) رو با اون سنگینیه خاصش دستتون میگیرید یه حس خوبی داره.حتی سبک بودن رو که بعضیا خوب میدونن به نظر من خوب نیست چون اون حسه یه کیفیت بالا و مرغوب رو ازتون میگیره.
            سنگین بودن برای گوشی ( بنظرم ) انقدری نیست که دست کسی رو خسته کنه.ولی اگه به میزانش باشه نصبت به سایز دستگاه باعث یه حس مرغوب و با کیفیت میشه.

نظر

صبر کنید ..
            X