اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره اسمارت کاور چرمی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره اسمارت کاور چرمی

سلام دوستان
    من دیروز یک اسمارت کاور چرمی مشکی به شرط اصل بودن خریدم.
    1 ساعت با ایپد کار کردم و گذاشتمش کنار. امروز صبح دیدم لبه های اسمارت کار چند جاش کنده شده.
    میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره؟ یا این که من خریدم اصل نیست.
    ممنون میشم کسانی که دارند راهنمایی کنند

اره اگه منظورت قسمت اهنربايي هست كه به ايپد وصل ميشه بعد از مدتي يكم رنگش ميره ... ، حالا واسه من اينطور بود . ولي معلوم نيست مگه اينكه كاور رو در بياري كه معلوم بشه

نظر

ممنون
      ولی منظورم قسمت چرمی هستش. چرمها داره کنده میشه

نظر

كسي نبود كمك كنه

نظر

اینجوری که شما میگی خب معلومه که اصل نیست ...
          ازش عکس بذارلطفا

نظر

مشکل چرم اینه منم با کیف ایفونم این مشکل رو دارم اون 100% اصل هست!

نظر

خيلي اعصاب خرد كنه همه لبه ٢ ساعته رفته
              حيف ١٢٠ تومن پول بي زبون

نظر

دوست عزیز کاورتون اصل نیست. اصلا همچین اتفاقی برای چرم واقعی رخ نمی ده.اینجور کنده شدن لایه ی خارجی فقط در مورد چرم های مصنوعی اتفاق می افته حتی برای کاور هایی با جنس پولیورتان هم چنین اتفاقی نمی افته و اپل هم تو مدل های چرمی که گرونتر هستند از چرم واقعی استفاده کرده . من هر دو مدل کاور اصلی رو بعد از مدتی استفاده دیدم. هیچکدوم چنین حالتی نداشته.

نظر

امروز رفتم سراغ طرف
                  قسم ميخوره كه اصله. ميگه به جايي كشيديش ولي من به جايي نكشيدمش نميدونم واللا كي راست ميگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من دیروز یک اسمارت کاور چرمی مشکی به شرط اصل بودن خریدم.
                    1 ساعت با ایپد کار کردم و گذاشتمش کنار. امروز صبح دیدم لبه های اسمارت کار چند جاش کنده شده.
                    میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره؟ یا این که من خریدم اصل نیست.
                    ممنون میشم کسانی که دارند راهنمایی کنند
                    دوست عزیز سلام
                    یه راهنمایی مختصر و مفید بهت میکنم، اگه جعبه اسمارت کاور رو ننداختی دور !
                    پشتش یه بارکد هست قسمت پایین سمت راست و یه سری عدد نوشته
                    اون اعداد رو میری تو سایت Search by barcode | GEPIR | Services | GS1 - The global language of business میزنی ،اگه اصل باشه اسم شرکت اپل و سری ساخت و آدرس و ..... بهت میده اگه نه که ..........

نظر

نوشته اصلی توسط armin_mohtasham نمایش پست ها
                      دوست عزیز سلام
                      یه راهنمایی مختصر و مفید بهت میکنم، اگه جعبه اسمارت کاور رو ننداختی دور !
                      پشتش یه بارکد هست قسمت پایین سمت راست و یه سری عدد نوشته
                      اون اعداد رو میری تو سایت search by barcode | gepir | services | gs1 - the global language of business میزنی ،اگه اصل باشه اسم شرکت اپل و سری ساخت و آدرس و ..... بهت میده اگه نه که ..........
                      اقا از باركدش عكس گرفتم بي زحمت شما هم چك كن البته خودم چك كردم انگار اصله

نظر

دوست عزیز محصول شما اصل
                        هیچ میشکلی هم نیست ولی بدون اسمارت کاور روکش چرمی داره و از معایب چرم لب پر شدنشه
                        البته من اینو خوب میدونم چون وقتی کسی نگاه میکنه سریعا متوجه میشه چرمه و پلاستیک نیست

نظر

صبر کنید ..
                        X