اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل باتری آیفون 4s به صورت موقت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل باتری آیفون 4s به صورت موقت

یک راه حل به صورت غیر رسمی برای مرتفع کردن مشکل باتری آیفون ۴s البته به صورت موقت منتشر شده است.

خبر خوشحال کننده که این مشکل سخت افزاری نبوده و یک باگ در IOS 5 است که امیدواریم شرکت اپل هرچه زودتر یک بروز رسانی را برای آن منتشر کند.

برای کاربرانی که این مشکل را دارند کافی است وارد Setting شده و از قسمت لوکیشن سرویس گزینه سیستم سرویس را انتخاب کنند سپس وقتی وارد صفحه جدید می*شوید گزینه Setting Time Zine را که به صورت پیش فرض روشن است را خاموش کنید.

این مشکل از آنجایی شکل می*گیرد که با روشن بودن این گزینه ،دستگاه به صورت مداوم به جستجوی مکان شما پرداخته و برای همین موجب مصرف بیشتر باتری می*شود.

منبع:http://www.softgozar.com/WebPage/News.aspx?Id=6525

البته به نظرم ترافیک رو هم خاموش کنیم بهتر باشه.چون توی ایران کاربرد نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
      البته به نظرم ترافیک رو هم خاموش کنیم بهتر باشه.چون توی ایران کاربرد نداره.
      این ترافیک اصلا چی هست و چی کار میکنه؟

نظر

متاسفانه هيچ تأثيری نداشت

نظر

لطفا" دوستانی که امتحان کردن کامنت بدن تاثیری داره یا نه..

نظر

به نظر من که تاثیر داشت.البته خاموش کردن Siri به شدت به این مشکل کمک میکنه.چون siri خیلی مصرف باتری رو بالا میبره.
            اما کماکان مصرف بالاست.بدون شارژر نیمشه بیرون رفت

نظر

من این راه حل را خیلی وقت پیش خوندم و تست کردم هم روی آی فون ۴ و هم بر روی آی فون ۴ اس:
              روی آی فون ۴ یکم مشکل باطری بود که کاملا حل شد
              روی آی فون ۴ اس تا حدودی حل شد ولی هنوز مشکل باطری وجود دارد با این حال باید بگم که مشکل باطری اونقدر وجود نداره،* من الان روی سیکل ۲ باطری هستم و استفاده شدید می کنم ولی با این وجود از صبح تا ساعت ۶ و ۷ بعد از ظهر را می دهد ( سیری،* بازی با گرافیک،* وایرلس،* ۳ جی، مکالمه ... )
              with

نظر

براي من هم نسبت به قبل كمي بهتر شدش ولي خوب هنوز كامل رفع نشده ...... هميشه وبگردي و بازي و سيري رو تو ٣٠ دقيقه كار ميكردم حدود ٢٠٪ كم ميشد ولي الان ١٥٪ ( ٥ ٪ هم باز خوبه )
                ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 04-12-2011, 05:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                  بدون شارژر نیمشه بیرون رفت

یعنی در این حد مشکل شما حاده؟؟؟
                  همه آفون 4 اس ها اینجوریه یا نه فقط مختص این دوستمونه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                    یعنی در این حد مشکل شما حاده؟؟؟
                    همه آفون 4 اس ها اینجوریه یا نه فقط مختص این دوستمونه؟؟؟
                    بستگي داره چجوري استفاده كني ... مثلا خودم وقتي گوشي ١٠٠٪ ميشه دست بهش اصلا نزنم در حدي كه كامل يه جا بزاوم بعد ٤-٥ ساعت باهاش كار كنم ٨٠٪ شده كلا من تو يه روز ٢-٣ بار به شارژ ميزنم ( كار زياد انجام ميدم - نور صفحه تا اخر زياد - واي فاي - جي پي ار اس - بازي - تلفن - كلا همه چي روشن هست براي من ؛) بعضي وقت ها هم شده ٤ بار بزنم به شارژ ... من استفادم زياده حالا بستگي به خودت داره چقد كار ميخواي بكني !!!

نظر

امیدوارم که با آیدیت نرم افزاری مشکل حل بشه بریم بگیریم یدونه 4 اس

نظر

من خیلی برام عجیبه همچین مشکلی تو ایفون 4s خودم ندارم بزنم به تخته
                        شب میزارم شارژ وقت خواب صبح بیدار میشم میرم بیرون , بازی کردن و حرف زدن و دیگه هر بلای سرش میارم عصری که بر میگردم خونه بعد 12 ساعت تازه شارژ به 40% 50% میرسه . تنها چیزی که شارژش رو زود کم میکنه استفاده از maps و اینترنت به صورت مداومه . که اون هم تو iphone 3gs که دارم به همون شیوه است .

نظر

باطري

دقيقن منم همينطور تازه از اينتر نت هم استفاده مي كنم تازه هيچ كدوم از راهكاراي كاهش باطري ، انجام ندادم. ممكنه چون پارت نامبرم واسه امريكا مشكل باطري ندارم؟؟!؟

نظر

نوشته اصلی توسط ghelyun نمایش پست ها
                            دقيقن منم همينطور تازه از اينتر نت هم استفاده مي كنم تازه هيچ كدوم از راهكاراي كاهش باطري ، انجام ندادم. ممكنه چون پارت نامبرم واسه امريكا مشكل باطري ندارم؟؟!؟
                            نه خير. منم پارت نامبرم امريكاست ولي مشكل دارم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.reza نمایش پست ها
                              نه خير. منم پارت نامبرم امريكاست ولي مشكل دارم
                              چه قدر باتریتون دوام میاره ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X