اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نوشتن برنامه RSS Reader - تناقض در اکس-کد ۴.۱ و ۴.۲

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشتن برنامه RSS Reader - تناقض در اکس-کد ۴.۱ و ۴.۲

من می خوام یه برنامه فید-ریدر درست کنم. آموزش های مختلفی هستند که نحوه ساخت رو به طور کامل توضیح دادند. یکیشون رو روی اکس-کد ۴.۱ امتحان کرده بودم که خطا داشت و کار نکرد. با توجه به این که برنامه نویس آیفون تازه واردی هستم، تصمیم گرفتم که با همون ۴.۲ شروع کنم که از اولش با همون یاد بگیرم. اما تو همون قدم اولش گیر کردمُ چون قالب های ۴.۲ با نسخه های قبلی کاملا متفاوته و من نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم. در مرحله بعدی هم فایل xib رو نمی تونم پیدا کنم. با جستجو در مستندات اپل و کلا در گوگل به نتیجه ای نرسیدم. اگه کمک کنید ممنون می شم.

iPhone SDK Tutorial: Build a Simple RSS reader for the iPhone — Apple News, Tips and Reviews
    Iphone Tutorial: Creating a RSS Feed Reader

فکر کنم شما برای RSS ریدر به یک UIWebView و همچنین آدرس RSS ریدر سایت مقصد دارید

نظر

منظور ایشون نوشتن برنامه ای هست که خودش وظیفه ی parse کردن اطلاعات RSS رو داشته باشه و همچنین قابلیت سفارشی سازی بیشتر. البته میشه از UIWebView هم استفاده کرد ولی بجای Obj-C باید از JavaScript, HTML, CSS استفاده کرد برای parse کردن اطلاعات RSS.

درمورد مشکل دوست عزیزمون هم اینکه مهم کدهای نوشته شده هست که باید درست و بدون هیچ خطایی باشن تا شما بتونید برنامه رو بدرستی کامپایل کنید. اگر کمی با محیط xCode کار کنید خیلی زود به محیط عادت میکنید، اینها چیزهایی هستن که باید خودتون عملی باهاش کار کنید تا درکارهای بعدی به مشکل بر نخورید.

نظر

امین جان من چون تو فلش کار میکنم و برای کوچکترین کاری مجبورم html loader (همون Web view در اکسکد) بسازم گفتم

نظر

صبر کنید ..
        X