اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزايش بازدهي شارژ ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افزايش بازدهي شارژ ايفون

Setting-location services-system services
    گزينه ي setting time zone رو off كنيد.
    اين سرويس همواره در حال تشخيص مكان ايفون براي پيدا كردن ساعت محليه و سهم زيادي در مصرف باطري داره يكي از دلايل اشكالات باطري iphone 4s همين بوده كه با اين كار حل ميشه .
    دوم اين كه هميشه سعي كنيد برنامه هارو به طور كامل ببنديد ، من با اين ٢ كار واقعا نتيجه گرفتم و مصرفم كمتر از فبل شده .

کسی میدونه چرا شارژ گوشیم بعداز ریستور خیلی سریع تموم میشه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
      setting-location services-system services
      گزينه ي setting time zone رو off كنيد.
      اين سرويس همواره در حال تشخيص مكان ايفون براي پيدا كردن ساعت محليه و سهم زيادي در مصرف باطري داره يكي از دلايل اشكالات باطري iphone 4s همين بوده كه با اين كار حل ميشه .
      دوم اين كه هميشه سعي كنيد برنامه هارو به طور كامل ببنديد ، من با اين ٢ كار واقعا نتيجه گرفتم و مصرفم كمتر از فبل شده .
      بقیش فعال بمونه؟کار اونا چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        بقیش فعال بمونه؟کار اونا چیه؟
        کلا اگه location servis رو خاموش کنی رو مصرف باطری تاثیر داره و اونو کاهش میده.من که خودم location servis رو خاموش کردم.
        بقیه اش هم مربوط به آنتن دهی و شبکه اس

نظر

نوشته اصلی توسط amin2_23 نمایش پست ها
          کسی میدونه چرا شارژ گوشیم بعداز ریستور خیلی سریع تموم میشه
          بعد از ریستور کردن به ورژن بالاتر مصرف باطری کاهش پیدا میکنه.در ضمن جیلبریک کردن هم در مصرف باطری تاثیر داره.
          یا درست ریستور نکردین یا جیلبریک نکردین یا باطریتون رو باید کالیبره کنین.
          موفق باشید.

نظر

چطوری باید کالیبره کرد؟ توضیح میدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط gonzaless نمایش پست ها
              چطوری باید کالیبره کرد؟ توضیح میدید؟
              بزار گوشيت قشنگ باتريش خالي شه تا بميره. بعد سه چهار ساعت بزارش تو شارژ باشه.

---
              - Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

دوستان والا من به 5 ریستور کردم مصرفش زیاد جالب نبود اما دوباره ریستور کردم جیلبریکم کردم الان از قبل خیلی بهتره!!

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                  بعد از ریستور کردن به ورژن بالاتر مصرف باطری کاهش پیدا میکنه.در ضمن جیلبریک کردن هم در مصرف باطری تاثیر داره.
                  یا درست ریستور نکردین یا جیلبریک نکردین یا باطریتون رو باید کالیبره کنین.
                  موفق باشید.
                  ولی تا اون جایی که من میدونم جیلبریک کردن باعث بالاتر رفتن مصرف باتری میشه نه پایین اومدن اون!!!

نظر

میدونم این خیلی عجیبه والا اما باور کن اینجوریه!!

نظر

راستش من هم از 4.2.1 به 5.0 ریستور کردم و مصرف باطری کم شده ( از روزی یکبار به دو روز یکبار ) تقلیل پیدا کرده
                      نوع استفاده از گوشی هم ، هیچ فرقی نکرده ... در کل خیلی راضی هستم.
                      پس اینجوری که دوستان میگند با بالاتر رفتن ورژن ، مصرف باطری هم بالاتر میره ، پس باید تو ورژنهای بالاتر کلا بی خیال گوشی بشیم.

نظر

1. همشیه تو ورژنهای بالاتر سعی میکنن کاری بکنن که استفاده از باتری بهینه بشه نسبت به ورژنهای پایین تر.

2. جیلبریک فقط باعث میشه شما به فایلهای سیستمی گوشی دسترسی داشته باشید و اصلا به مصرف باتری کاری نداره.

3. علاوه بر غیرفعال کردن location services ، خاموش کردن 3G و cellular data و همچنین غیرفعال کردن Push برای چک کردن ایملها میتونه خیلی رو مصرف باتری تاثیر داشته باشه.

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                          1. همشیه تو ورژنهای بالاتر سعی میکنن کاری بکنن که استفاده از باتری بهینه بشه نسبت به ورژنهای پایین تر.

2. جیلبریک فقط باعث میشه شما به فایلهای سیستمی گوشی دسترسی داشته باشید و اصلا به مصرف باتری کاری نداره.

3. علاوه بر غیرفعال کردن location services ، خاموش کردن 3G و cellular data و همچنین غیرفعال کردن Push برای چک کردن ایملها میتونه خیلی رو مصرف باتری تاثیر داشته باشه.

ممنون
                          دوست عزیز جیلبریک روی مصرف باتری تاثیر داره با تجربه دارم این حرف و میزنم cydia بعد جیل خودش یه مصرف کننده ی باتریه و اضافه کردن برنامه رو اسپیرینگ برد مساویه با مصرف شارژ بیشتر
                          موفق باشید
                          ویرایش توسط morteza2813 : https://i-phone.ir/forums/member/75116-morteza2813 در ساعت 01-11-2011, 05:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط morteza2813 نمایش پست ها
                            دوست عزیز جیلبریک روی مصرف باتری تاثیر داره با تجربه دارم این حرف و میزنم cydia بعد جیل خودش یه مصرف کننده ی باتریه مو اضافه کردن برنامه رو اسپیرینگ برد مساویه با مصرف شارژ بیشتر
                            موفق باشید
                            دوست من شما کلید home رو 2 بار پشت سر هم بزنید یه نوار اون پایین باز میشه حالا میتونید اکثر برنامه های فعال رو ببندید از جمله سیدیا.

جیلبریک و نصب سیدیا لزوما رو مصرف باتری تاثیر نداره چون میتونید استفادش از منابع سیستم رو به راحتی متوقف کنید ولی قبول دارم بعضی از برنامه هایی که از طریق سیدیا نصب میشن باتری مصرف میکنن.

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                              دوست من شما کلید home رو 2 بار پشت سر هم بزنید یه نوار اون پایین باز میشه حالا میتونید اکثر برنامه های فعال رو ببندید از جمله سیدیا.

جیلبریک و نصب سیدیا لزوما رو مصرف باتری تاثیر نداره چون میتونید استفادش از منابع سیستم رو به راحتی متوقف کنید ولی قبول دارم بعضی از برنامه هایی که از طریق سیدیا نصب میشن باتری مصرف میکنن.

ممنون
                              منظور من از برنامه های نصب شده سایدیا برنامه هاییه که تو ستینگ گوشی اضافه میشن اونارو که نمیشه بست؟درسته؟
                              در کل همیشه جیلبریک مصرف رو از حالت عادی خارج کرده
                              ویرایش توسط morteza2813 : https://i-phone.ir/forums/member/75116-morteza2813 در ساعت 01-11-2011, 05:57 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X