اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزايش بازدهي شارژ ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
    بزار گوشيت قشنگ باتريش خالي شه تا بميره. بعد سه چهار ساعت بزارش تو شارژ باشه.

---
    - Sent from my iPod touch using Tapatalk
    دوست عزیز برای کالیبره کردن بهتره بعد از اتمام شارژ گوشیتونو با لب تاب یا usb پی سی شارژ کنید نه با برق معمولی
    این عمر هم تاثیر گزاره ....
    موفق باشید

نظر

من از وقتی به 5 آپدیت کردم مصرف باطیم به صورت خیلی محسوسی پایین اومد. اما به نظرم جیلبرک روش تاثیری نداشت

نظر

نوشته اصلی توسط morteza2813 نمایش پست ها
        منضور من از برنامه های نصب شده سایدیا برنامه هاییه که تو ستینگ گوشی اضافه میشن اونارو که نمیشه بست؟درسته؟
        در کل همیشه جیلبریک مصرف رو از حالت عادی خارج کرده
        دوست من اولا سایدیا نه و سیدیا. Jay Freeman میگه سیدیا چرا ما میگیم سایدیا نمیدونم!!!!!!

اگه خوب به پست من دقت کنید میبینید که نگفتم همه برنام ها رو میشه بست گفتم اکثرشون رو... و اینکه یه سری از برنامه های سیدیا رو مصرف باتری تاثیر دارن نه همشون.

در مورد جمله آخرتون هم من برای نمونه همین فروم رو زیرو رو کردم یه عده میگن رو مصرف باتریشون تاثیر داشته یه عده میگن نداشته شما رو چه حسابی با این اطمینان از لغت " همیشه " استفاده میکنید. لطفا اگه منبع معتبر برای نطرهای شخصیتون چه در این مورد چه در هر مورد دیگه دارید بفرمایید.

به هر حال ممنون و موفق باشید.
        ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 01-11-2011, 06:09 AM

نظر

نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
          دوست من اولا سایدیا نه و سیدیا. Jay Freeman میگه سیدیا چرا ما میگیم سایدیا نمیدونم!!!!!!

اگه خوب به پست من دقت کنید میبینید که نگفتم همه برنام ها رو میشه بست گفتم اکثرشون رو... و اینکه یه سری از برنامه های سیدیا رو مصرف باتری تاثیر دارن نه همشون.

در مورد جمله آخرتون هم من برای نمونه همین فروم رو زیرو رو کردم یه عده میگن رو مصرف باتریشون تاثیر داشته یه عده میگن نداشته شما رو چه حسابی با این اطمینان از لغت " همیشه " استفاده میکنید. لطفا اگه منبع معتبر برای نطرهای شخصیتون چه در این مورد چه در هر مورد دیگه دارید بفرمایید.

به هر حال ممنون و موفق باشید.
          من تجربه ی شخصی خودم و گفتم .منم جز کسایم که می گم جیل تاثیر داره
          در مورد تلفظ چون هرجا یجور تلفظ می کنن مهم نیته همیشه واسه من اینجوری بوده از 3.4 سال پیش
          در ضمن دوست عزیز ما از پشت کوه نیومدیم تو دهات مام idvice هست!

نظر

یه چیز دیگه وقنی شما جیل می کنی سرعت دستگاه میاد پایین در این مورد که نمی تونیم به هم دروغ بگیم خوب سرعته پایین یعنی استفاده ی بیشتر از cpu (تلفظ درسته؟) در نتیجه استفاده بیشتر از باتری
            موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط morteza2813 نمایش پست ها
              یه چیز دیگه وقنی شما جیل می کنی سرعت دستگاه میاد پایین در این مورد که نمی تونیم به هم دروغ بگیم خوب سرعته پایین یعنی استفاده ی بیشتر از cpu (تلفظ درسته؟) در نتیجه استفاده بیشتر از باتری
              موفق باشید
              من اصلا قصد جسارت نداشتم ولی اگه شما اصرار دارید که بدون ذکر منبع معتبر نظر شخصیتون رو به عنوان قاعده و قانون مطرح کنید من دیگه حرفی ندارم و اینکه اینجا اصلا جای این بحثها نیست و بهتره ادامه داده نشه. در ضمن لطفا همیشه پست قبلیتون رو آپدیت کنید چون طبق قوانین 2 یا چند پست پشت سر هم اسپم محسوب میشه.

ممنون

نظر

صبر کنید ..
              X