اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات فراوان با ۴اس

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات فراوان با ۴اس

دوستان عزیز سلام خسته نباشید. من امروز یه۴اس خریدم هیچی هم بلد نیستم تا جایی که تو این چند ساعت که کرفتم کم کم دارم به فکر فروش میوفتم. اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم.برای سوال اول :دادم یکی کلی برنامه ریخته مثلا ارجینال ولی هر کدوم رو میرم توش پیغام خرید میده انکار که کرک شدست .چه جوری اخه میکن که برای۵ جیل بریکش نیومده؟ پس اینا چیه ریخته؟!!؟

Sent from my LT18i using Tapatalk

مگه دادی جیلبریک کنن؟

نظر

احتمالا اون برنامه ها ناقص نصب میشه و برای استفاده کامل باید پولشو پرداخت کنی.

نظر

برنامه ی free ریخته

نظر

چه ربطی داره به ناقص بودن آخه بعدم free باشه یا نباشم ربطی نداره تازه ایشون میگن دادم ریختن دیگه کجا بدونه free بوده یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
            چه ربطی داره به ناقص بودن آخه بعدم free باشه یا نباشم ربطی نداره تازه ایشون میگن دادم ریختن دیگه کجا بدونه free بوده یا نه.
            ربطش اینه که بعضی برنامه ها رو به صورت محدود میشه نصب کرد و زمانی که میخوای از برنامه استفاده کنی میتونی با پرداخت هزینش سریال رو از شرکت سازنده بگیری

نظر

میگه برنامه پیغام میده عزیز جون نه اینکه کامل نتونه استفاده کنه.
              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 31-10-2011, 01:10 AM

نظر

متن پیغامشو میشه بزارید؟

نظر

خودش گذاشت رفت ما اینجاداریم میزنیم تو سر و کوله هم.

نظر

دوست عزیز مبارکت باشه
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

به جمع ایفون دار ها خوش اومدی
                    دوست عزیز برای ایفون ۴ اس و ایپد ۲ تو ios5 جیلبریک نیومده برنامه ها هم مجانی هستن خیلی ها trial دارن که یکم که نه خیلی ضعیف شده ورژن پولیشونن و یک سری هم خودشون مجانین ولی برای کار کردنشون باید اکانت بخری شما یکم صبر کن فعلا ۳ هفتست ایفون ۴اس اومده دارن رو جیلبریکش کار میکنن یکی ادعا کرده که تا نوامبر میاد ولی اینجور که معلومه جیلبریک شده ولی خیلی تا نسخه نهاییش کار داره
                    اون فروشنده هم تیز بوده و طبق قرارش اورجینال ریخته و شما نمیتونی بهش ایراد بگیری این یک جور کلاه برداری قانونی هست.

نظر

نه هستم کجا رفتم اعصابم خورده

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

نظر

خیلی ممنون دوست عزیز قابل شما رو نداره ادرس بدید میارم خدمتتون بی تعارف میگم .من که فعلا خیری ازش ندیدم فقط دوتا فحش بار سیری کردم فکر کنم باید بهمون اندروی خودم ادامه بدم

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                          دوستان عزیز سلام خسته نباشید. من امروز یه۴اس خریدم هیچی هم بلد نیستم تا جایی که تو این چند ساعت که کرفتم کم کم دارم به فکر فروش میوفتم. اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم.برای سوال اول :دادم یکی کلی برنامه ریخته مثلا ارجینال ولی هر کدوم رو میرم توش پیغام خرید میده انکار که کرک شدست .چه جوری اخه میکن که برای۵ جیل بریکش نیومده؟ پس اینا چیه ریخته؟!!؟

Sent from my LT18i using Tapatalk
                          مبارکت باشه،
                          برنامه free ریخته برات، که in app purchase هستند البته بعضی از مجانی ها اینطورین ولی برای شما مثل اینکه همش همینطوریه.
                          اون کسی که برات ریخته میتونست برات پک ارجینال بریزه ولی دیگه کم لطفی کرده.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

الان برنامه ارجینال داخل سایت هستش؟ یه دو تا برنامه و بازی درس حسابی بخوام باید چیکار کنم اصلا چه جوری باید نصب کنم از این مغازه دار ها که ابی گرم نمیشه فقط فکر جیب خودشون هستن

نظر

سلام دوست عزیز
                              اینطور که گفتی قبلا با اندروید کار میکردی و حالا که داری با ای او اس کار میکنی یک کم برات تازگی داره تغییرات همیشه اولش همینه ولی بهش عادت که کنی خیلی عالیه ضمنا اون کسی که ازت کلی پول گرفته و برنامه free ریخته بی انصافی کرده چون خودت راحت همشو میتونستی بگیری برنامه های پولیشم میشه با گیفت کارت خرید ضمن اینکه جیلبریک همه مشکلاتو حل میکنه

نظر

صبر کنید ..
                              X