اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صفحه محافظ lcd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صفحه محافظ lcd

سلام دوستان میخواستم بدونم صفحه lcd ایفون ضد خشه؟ایا نیاز هست که واسش صفحه محافظ گذاشت؟

نوشته اصلی توسط lanfosit نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بدونم صفحه lcd ایفون ضد خشه؟ایا نیاز هست که واسش صفحه محافظ گذاشت؟
    هر چقدر هم ضد خش باشه به مرور زمان خطای ریز روش ایجاد میشه پس عقل حکم میکنه حتما از محافظ استفاده کنی دوست عزیز

نظر

به اون معنا ضد خش نیست ولی دیر خش می افته .

نظر

محافظ بزن
        ضد خش هست ولی نه ضد خط!

نظر

کسی محافظ صفحه مال خود اپل رو نداره بفروشه ؟؟

نظر

بله اگر خواستید بگید .

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
              کسی محافظ صفحه مال خود اپل رو نداره بفروشه ؟؟
              ماله خود اپل چیه؟من griffin دارم خدایی یه ساله یه خطم روش نیفتاده ولی 30 تومن خریدم.

نظر

hd anti-glare هست . و خیلی هم بهتر از جنس هیه دیگه که قیمتش هم کمتر هست !

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                  hd anti-glare هست . و خیلی هم بهتر از جنس هیه دیگه که قیمتش هم کمتر هست !
                  چقده قیمتش؟

نظر

دوستان یه سوال داشتم !! واقعاً این محافظ صفحه که قیمتهاش باهم فرق دارن آیا تفاوتی هم دارن ؟؟ منظورم اینکه آیا وقتی 30 تومن میدی به ضد خش آیا با اونیکه 15 تومنه فرق داره ؟؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
                      دوستان یه سوال داشتم !! واقعاً این محافظ صفحه که قیمتهاش باهم فرق دارن آیا تفاوتی هم دارن ؟؟ منظورم اینکه آیا وقتی 30 تومن میدی به ضد خش آیا با اونیکه 15 تومنه فرق داره ؟؟

ممنون
                      آسمون تا زمینه فرقش من griffin گرفتم 30 تومن دوستم گفت همش یکیه رفت یکی خرید 7 تومن ماله اون یه هفته ای اینقد خط افتاد که دیگه نمیشه صفحه رو دید ماله من عین روز اولش مونده اون ارزونا از زبریه دستم خط میفته البته این همه پول میدی باید یه برند خوبم بخری نه اینکه یه چیزه ارزون رو گرون بدن بعد بگی این چون گرونه خوبه..

نظر

همانطور که گفته شد ، تفاوت از زمین تا آسمون هست . مارک هایی هم مثل زگ فقط اسم در کردن .

قیمتی که من صراغ دارم 28 هست با این تفاوت که تنها اسکرین موجود در سایت اپل هست

نظر

صبر کنید ..
                        X