اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال موفقیت امیز Siri به سرورهای اپل در iPhone و iPod Touch

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال موفقیت امیز Siri به سرورهای اپل در iPhone و iPod Touch

بله، دارید درست میخونید، بلاخره هکرها موفق به اتصال Siri به سرورهای اپل روی ایفون ۴ شدند. این اخبار از طرف یک هکر ایفون به نام Steven Troughton-Smith منتشر شده است.

توسعه دهنده معروف ایفون Chpwn به همراه Troughton-Smith روی Siri در ایفون ۴ کار کردند. Chpwn در تویت خود اعلام کرد که در اتصال Siri به سرورهای اپل پیشرفت قابل ملاحظه ایی داشتند، و بعد از چند دقیقه در تویتر خود اعلام کرد که در واقع Siri روی ایفون ۴ خودش کامل کار میکند.

Troughton-Smith یک عکس از ایفون ۴ خود منتشر کرده است که نشان میدهد که Siri روی ایفون ۴ خودش کامل کار میکند و به سرورهای اپل متصل شده است. این خبر بسیار خوبی برای افرادی است که دستگاه های قدیمی تری از اپل را دارند و Siri را با اموزش euwars روی دستگاه خود نصب کرده بودند. عکس های زیر از یک ایفون ۴ گرفته شده است که در واقع Jailbreak شده هم میباشد.

روز گذشته ما از طریق اموزش دوست خوبمون euwars طریق نصب Siri را اموزش دادیم، ولی متاسفانه قابلیت اتصال به سرورهای اپل را نداشت. اما حالا بعد از اخبار فوق میتوانید امیدوار به اتصال Siri خود به سرورهای اپل باشید.

مصاحبه ما با هکرها در پست های پایینتر قرار داده شد.
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 01-11-2011, 08:09 PM

ویدیو از اتصال iPhone 4 و iPod touch 4 به سرور های اپل :

همچنین ویدیو ای از SIRI بر روی iPod Touch 4G :

دانلود ویدیو :
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 30-10-2011, 07:27 PM

نظر

سوال و جواب ما با Steven Troughton-Smith در رابطه با این خبر جدید :

- با انجام این پورت هدف بعدی ات چیه ؟

ما الان باید ببینیم که آیا این اتصال روی تمام دستگاه های دیگر نیز کار خواهد کرد یا نه، که بتونیم اونو روی تمام دستگاه ها کار بندازیم. ( ما امروز تونستیم روی ۲ دستگاه به سرورهای اپل متصل بشیم. ) این کار برخی از فایلهای آیفون 4S را لازم دارده که ما فعلا اجازه پخش آنها را نداریم. همچنین یک علامت رمزی معتبری نیاز داره که باید از یک آیفون 4S جیلبریک شده استخراج شود.

- در وضعیت فعلی آیا این پورت ۱۰۰٪ عملکرد دارد ؟ آیا قسمتی وجود داره که الان بخواید بهتر کار کنه ؟

بله، الان ۱۰۰٪ کار میکنه. من الان دارم روی قسمت های سخت ترش کار میکنم، و به نظر میرسه هر چیزی که در آیفون 4S کار میکنه، اینجا هم کار میکنه.

- آیا میببینید که Siri روی Cydia ( یا هر فروشگاه جیلبریک دیگری ) برای دستگاه هایی که بصورت پیشفرض از Siri پشتیبانی نمیکنن، قرار داده بشه ؟

نه. من جزی از اون نخواهم بود. من شکی ندارم که بقیه اینو بصورت یک یکیج در خواهند آورد و بصورت شبه غیرقانونی به مردم خواهند فروخت. من فقط در رابطه با تکنولوژی و چگونگی کار این کنجکاو بودم، که میخواستم ثابت کنم که روی آیفون ۴ به خوبی کار خواهد کرد.

- خب، تو همچنین Siri رو روی نسل چهارم از آیپاد تاچ هم به کار انداختی، چطور کار میکنه ؟

بعد از اینکه ثابت کردیم که Siri روی آیفون ۴ من کار میکنه، روی آیپاد تاچ chpwn هم راهش انداختیم و الان کار میکنه. متاسفانه میکروفون آیپاد اصلا به خوبی آیفون نیست و متوجه میشید که Siri وقتی باهاش صحبت میکنید به سختی متوجه حرف های شما میشه. وقتی که Siri رو فعال میکنید باید بلند و واضح با Siri صحبت کنید.

- پورت کردن Siri چقدر طول کشید ؟ و اون لحظه ایی که گفتی «انجامش دادم» چطور بود ؟

در واقع من هر آنچیزی رو که برای راه انداختنش لازم داشتم، در اختیارم بود. من مدت زمان زیادی در ذهنم طرح کلی اینکه Siri چطور روی آیفون کار میکنه را میکشیدم. تنها چیزی که لازم داشتم دسترسی به یه آیفون 4S جیلبریک شده بود تا ظنم رو تست کنم. عینا بیشتر از ۱۰ دقیقه طول نکشید تا من تمام قطعات این پازل رو کنار هم بچینم و اولین تست رو روی آیفون ۴ خودم انجام بدم، و در همون بار اول هم به موفقیت رسیدیم.

در ادامه چند عکس بیشتر برای شما از عملکرد Siri روی آیفون ۴ قرار میدم :

نظر

صبر کنید ..
      X