اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رايگان شدن برنامه ٨٩٩٠٩٩ دلاري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رايگان شدن برنامه ٨٩٩٠٩٩ دلاري

دوستان من اينو ديدم گفتم به همه كساني كه مثل من جيلبريك نكردن يه حالي بدم... الان ميتونين برنامه home control plus رو از app store بصورت رايگان دانلود كنين ! قيمت اين برنامه ٨٩٩ دلار هست كه فعلا صلواتيش كردن.. تا از دست نرفته برين دانلود كنين.. كارش هم كنترل دوربين هاي مدار بسته از راه دوره !
    اينم لينك آيتونز
    Home Control Plus+ for iPad on the iTunes App Store

این برنامه چه کار میکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط edonay نمایش پست ها
      این برنامه چه کار میکنه ؟
      گفته که

كارش هم كنترل دوربين هاي مدار بسته از راه دوره

نظر

اين كه بعد نصب تازه vantage dealer id مي خواد...

نظر

مرسی دوست عزیز ولی پیغام داد برای کسانیکه که آی دی از امریکا دارن در دسترس هست ، برای من دانلود نکرد.

نظر

اون ventage id نميدونم چيه ولي فكر نكنم پولي باشه ! بايد گشت و پيدا كرد كه چجوري بايد ثبت نام كنيم... و از كارش به طور خلاصه بگم كه همه دوربين هاي مدار بسته خونه ات رو ميتوني به نت وصل كني و اگه مسافرتي جايي بودي خيالت تخت باشه ! و همچنين ميتوني كل خونه ات رو با آيپد وآيفون كنترل كني.. هر چند تا مكان هم بخواي ساپورت ميكنه ! من هم ventage id رو چك ميكنم ببينم چيه خبرشو اينجا ميزارم.. فكر كنم اين تخفيف هم فقط واسه app store آمريكا باشه !
            ویرایش توسط bashir_cfz : https://i-phone.ir/forums/member/74175-bashir_cfz در ساعت 30-10-2011, 12:47 PM

نظر

اين الا ن پوليه!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
                اين الا ن پوليه!!!!!
                نه الان free هست

نظر

رایگانه

نظر

یه مقدار دقت کنید /

برنامه مجانی شده و به جاش باید از سایت خرید کرد ! و رمز عبور رو در برنامه وارد کرد تا برنامه کامل کار کنه

نظر

درسته فقط اولش یک demo داره که میشه تستش کرد ولی برای active شدن باید خریدش.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

خوش حال نباشید جلو کرکشو با یک راه حل ساده گرفتن اونم خرید اکانت از سایت خدشون و دادن یوزر و پسورد به برنامست بهتره که یکی بخره بعد کرک کنه ۱۰۰۰۰ نفر کار کنن یا یکی بخره ۵ نفر قانونی نصب کنن یکی دانلود میکنه یوزر و پس خودشو میخره و نمیتونه به کس دیگه ای بدتش.

نظر

خیلی از برنامه ها دارن به این سمت میرن تا جلوی کرکو اینجوری بگیرن
                          مثلا مینیویسه برنامه free شده ولی داخل برنامه بایدبرای فعالل شده بعضی امکاناتش از اکانتت پول کسر میکنه و dlc رو دانلود میکنه!
                          مثل بازی 90 یا ماشین حساب call pro که باید امکاناتشو از داخل برنامه باید خرید

نظر

بهترین مثالش که فکر کنم کسایی که gps استفاده میکنن بهش برخوردن navitel هست که همه چی روش هست نقشه و... ولی بدون اکتیو شدن فقط ۳۰ روز اونم به صورت سکته ای کار میکنه و ب ای کار کردنش حتما باید به اینترنت وصل بشی تا udid رو چک کنه ببینه ثبت شده یانه! در هر روشی فقط۳۰ روز کار میکنه و بعدش خلاص مثل کامپیوتر نیست تاریخ رو عقب ببری درست بشه یا پاک کنیش دوباره نصب کنی برات کار کنه.

نظر

اینم حلش میکنن
                              وقتی کرک ویندوز ویستا زیره یک روز نوشته شد
                              این که دیگه برا اساتید چیزی نیست
                              فقط نمیدونم چرا وقت نمیزارن
                              یا اصلا بیرون از زندان هستند یا نه ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X