اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریختن برنامه بدون جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریختن برنامه بدون جیلبریک

دوستان متعهد و با ذوق !
    لطف کرده و این برادر نادانتان را رهنمون باشید .
    گوشی که با هزار منت برام فرستادن از اونور ، فریمور 4.3.5 می باشد و ظاهرا جیلبریک هم ندارد .
    حالا سوال من اینه : آیا میشه بدون جیلبریک برنامه و بازی ریخت رو گوشی ؟
    یه دوستی گالکسی اس 2 8 گیگش رو میده باهام عوض کنه . به نظر شما عوض کنم ؟ ضمن اینکه گوشی من 16 گیگ مشکیه و آنلاک فکتوریه و هنوز 1 دقیقه هم باهاش مکالمه نداشتم .

نه
    عوضش نگنی
    نهایتا تا یکی دو هفته دیگه جیل کامل برای ۵ میاد و میری رو پنج و لذت میبری
    همین الانم میتونی تتر جیل کنی و برنامه بریزی با red snow

نظر

من الان خودم ۵ کردم بدون jailbreak
      برنامه orginal هم میتونی بدی جایی برات بریزن!
      خودتم میتونی اگه بخوای!

نظر

نوشته اصلی توسط senmurv نمایش پست ها
        دوستان متعهد و با ذوق !
        گوشی که با هزار منت برام فرستادن از اونور ، فریمور 4.3.5 می باشد و ظاهرا جیلبریک هم ندارد .
        یه دوستی گالکسی اس 2 8 گیگش رو میده باهام عوض کنه . به نظر شما عوض کنم ؟ ضمن اینکه گوشی من 16 گیگ مشکیه و آنلاک فکتوریه و هنوز 1 دقیقه هم باهاش مکالمه نداشتم .
        http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html اینجا توضیح داده شده که چه طور میتونی اکانت رایگان تو آیتونز بسازی. با اون میتونی نرم افزارهای فیری رو دانلود و استفاده کنی.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread46841.html این رو هم بخون
        ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 30-10-2011, 08:42 AM

نظر

نری عوض کنی یه وقت..شیطون نره تو جلدت یه هفته تحمل کن بپرس همه چیو یاد می گیری atali63 اصله مطلب رو فعلا واست گذاشته..

نظر

نوشته اصلی توسط senmurv نمایش پست ها
            دوستان متعهد و با ذوق !
            اگر مک و اکانت دولوپر داشتید میتونستید توسط iResign برنامه کرک شده هم بدون جیلبرک بریزید

نظر

عزیز این iResign رو از کجا میشه گرفت ؟

نظر

سلام
                به همه دوستان ، من هم تازه گوشی خریدم ورژن 4.3.5 و مشکل دوستمون رو دارم .
                اگه می شه در مورد iiResign بیشتر توضیح بدید
                متشکرم

نظر

دوستان من خیلی گشتم درست چیزی پیدا نکردم .. من تازه وارد آیفونم ..بهترین جا که یاد بگیرم کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeid20 نمایش پست ها
                    دوستان من خیلی گشتم درست چیزی پیدا نکردم .. من تازه وارد آیفونم ..بهترین جا که یاد بگیرم کجاست؟
                    داداش اول اینو بخون
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

نظر

منم 3-4 ماه پیش مثل تو بودم ولی تو این انجمن کلی چیز یاد گرفتم فقط پشتکار میخاد خوندی بگو تا بگم چیکار کنی

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                        داداش اول اینو بخون
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html
                        اکانت دارم ... من خودم با مک کار میکنم... مک راحتم ولی تازه با ios آشنا شدم...و خیلی راه مونده تا بلد بشیم..

نظر

اکانت دارم ... من خودم با مک کار میکنم... مک راحتم ولی تازه با ios آشنا شدم...و خیلی راه مونده تا بلد بشیم..
                          خوب این خیلی خوبه ایفونت که جیلبریک نشده اگه نشده شما فقط می تونی از برنامه های appstore استفاده کنی چه رایگان چه پولی واسه دانلود و نصب هم دو تا راه داری اول اینکه از طریق خوده گوشی بری تو appstore و برنامه ای که می خوای انتخاب بعد install کنی یا اینکه از طریق pc وارد برنامه ایتونز بشی و توی قسمت استور برنامه انتخاب و دانلود کنی بعد از دانلود گوشی رو با usb به pc وصل مکنی و به ایفونت انتقال می دی ولی اگه جیل شده باشه یه کم جریان فرق می کنه ببخشید اگه خیلی کلی گفتم جایی مشکل داشتی بگو کاملتر توضیح بدم

نظر

جیلبریک

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                            خوب این خیلی خوبه ایفونت که جیلبریک نشده اگه نشده شما فقط می تونی از برنامه های appstore استفاده کنی چه رایگان چه پولی واسه دانلود و نصب هم دو تا راه داری اول اینکه از طریق خوده گوشی بری تو appstore و برنامه ای که می خوای انتخاب بعد install کنی یا اینکه از طریق pc وارد برنامه ایتونز بشی و توی قسمت استور برنامه انتخاب و دانلود کنی بعد از دانلود گوشی رو با usb به pc وصل مکنی و به ایفونت انتقال می دی ولی اگه جیل شده باشه یه کم جریان فرق می کنه ببخشید اگه خیلی کلی گفتم جایی مشکل داشتی بگو کاملتر توضیح بدم
                            ممنون رضا جان... خواستم ببینم که خودم میتونم جیلبریک کنم...یا باید بدم دست آدم کار بلد؟

نظر

ممنون رضا جان... خواستم ببینم که خودم میتونم جیلبریک کنم...یا باید بدم دست آدم کار بلد؟
                              اگه بدی یه کار بلد بهتره چون خودت میگی فعلا تازه کاری خدایی نکرده مشکلی واست پیش نیاد ولی بگو فقط جیل کنه چون اینقد سایت واسه برنامه هست که نگو و نپرس بزار بیخودی پول اضافم ندی اخر سرم از برنامه ها خوشت نیاد.

نظر

صبر کنید ..
                              X