اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد iphone 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز اول باید ببینی ایفونت چقدر other دوست داره بریزه برات ( چیزی که اصلا دیگه رو ایفون۴ اس پاک نمیشه)
    بعد حساب اهنگ و فیلم وکلیپ رو تا ۱ گیگ هم بکنی
    بازی هم کم نیست بخری هم وسوست میکن بیشتر دانلود کنی و بریزی
    و خوب میدونی که یفون ۴ اس فول اچ دی فیلم برداری میکنه که اصولا حجمشم کم نیست.
    ولی بازم میگم اگه با ۱۰۰-۲۰۰ تومن اضافه مشکلی نداری ۳۲ بگیر خودتو راحت کن.

نظر

نوشته اصلی توسط mat yari نمایش پست ها
      دوستان ، من یک کمی گیج شدم . آخر 16 خوبه یا 32 ؟
      من خیلی آهنگ باز و فیلم بریز نیستم .
      چیز هایی که میریزم ، بیشتر بازیه (از همه رقم) و app وعکس و کلیپ (خیلی زیاد شد....نه؟!!)
      با تشکر فراوان
      دوست عزیز روزه شک دار نگیر. 32 بگیر و خیالت رو راحت کن .

نظر

ببين عزيزم اگه مشكل مالى ندارى 32 بگير چون وقت فروش هم بهتر از 16 بر ميدارن.
        ولى من خودم به شخصه چون زياد بازى نميكنم همون 16 خريدم چون تو اين شرايط واسه من بى فاييده بود اكثر بازياى من مثله انگرى برد ايناست چند گيگم آهنگ و...دارم هنوزم چند گيگم خاليه حالا شما ببين خودت از كدوم دسته آدمايى.

Life is short...be happy and grateful
        ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 12-12-2011, 08:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
          ببين عزيزم اگه مشكل مالى ندارى 32 بگير چون وقت فروش هم بهتر از 16 بر ميدارن.
          ولى من خودم به شخصه چون زياد بازى نميكنم همون 16 خريدم چون تو اين شرايط واسه من بى فاييده بود اكثر بازياى من مثله انگرى برد ايناست چند گيگم آهنگ و...دارم هنوزم چند گيگم خاليه حالا شما ببين خودت از كدوم دسته آدمايى.

Life is short...be happy and grateful
          با پويا موافقم
          ولي تفاوت انچناني قيمت هم نداره حالا كه زياد مهم باشه
          مهم اصل قضيه است

نظر

سلام دوستان .
            چند تا سوال درباره gift card ها داشتم :
            1-آیا گیفت کارت ها محدودیت زمانی داره یا برای همیشه است ؟
            2-قیمت این کارت ها چقدر باشه؟ (با توجه به قیمت اپ ها)
            3- اپی را که با یک گیفت کارت میشه از اپل استور خرید را میشه هم روی آیفون و هم آیپد استفاده کرد یا اینکه باید 2 بار خرید ؟
            4-اگر میشه ،اگر لینکی در سایت اپل وجود داره که توضیح داده باشه را هم بنویسید .
            با تشکر فراوان

نظر

سلام دوستان .
              چند تا سوال درباره gift card ها داشتم :
              1-آیا گیفت کارت ها محدودیت زمانی داره یا برای همیشه است ؟
              2-قیمت این کارت ها چقدر باشه؟ (با توجه به قیمت اپ ها)
              3- اپی را که با یک گیفت کارت میشه از اپل استور خرید را میشه هم روی آیفون و هم آیپد استفاده کرد یا اینکه باید 2 بار خرید ؟
              4-اگر میشه ،اگر لینکی در سایت اپل وجود داره که توضیح داده باشه را هم بنویسید .
              با تشکر فراوان

نظر

1.خیر. محدودیت زمانی ندارن
                2.با شارژ حدود 100 دلاری اکانت خودتون می تونید به بسیاری از گیم ها و اپ های مفید اپ استور دسترسی داشته باشید
                3.اگه مخصوص آیفون و آیپاد باشه روی آیپد هم نصب می شه با کیفیت تصویر پایین تر. اگه مخصوص آیپ باشه رو آیفون نصب نمی شه.
                اما یک سری گیم و اپ هستن که کنارشون علامت+ وجود داره که رو هر دو رزلوشن با کیفیت عالی اجرا می شن تعدادشون در حال افزایش هست. به این ها یونیورسال گفته می شه و توصیه می کنم اون ها رو خریداری کنید.
                4.----

نظر

سلام.
                  اگر بخواهیم یک گیفت کارت 100 دلاری از یک اپل استور در آمریکا بخریم ، نیازی به داشتن اپل آی دی نیست ؟
                  بعدا میشه این کارت را شارژ کرد یا باید یک کارت دیگه خرید ؟
                  یک سوال دیگه : با این کارت چی میشه خرید ؟
                  قیمت یک اپلیکیشن و یا یک فیلم به طور متوسط چیه ؟

نظر

سلام.
                    اگر بخواهیم یک گیفت کارت 100 دلاری از یک اپل استور در آمریکا بخریم ، نیازی به داشتن اپل آی دی نیست ؟
                    بعدا میشه این کارت را شارژ کرد یا باید یک کارت دیگه خرید ؟
                    یک سوال دیگه : با این کارت چی میشه خرید ؟
                    قیمت یک اپلیکیشن و یا یک فیلم به طور متوسط چیه ؟
                    از خود ایران هم می تونی تهیه کنی - توی همین سایت هم بعضی از دوستان می فروشن
                    هر برنامه ای خواستی میشه بخری بستگی به قیمتش هم داره
                    بازی هاش از 1 دلار شروع میشه

نظر

با سلام . برای آیفون 4اس بهتره از بامپر استفاده کرد یا مولتی بامپر ؟
                      و آیا لازم است که هم از (مولتی) بامپر استفاده کرد و هم از کیف موبایل؟
                      با تشکر فراوان

نظر

با سلام . برای آیفون 4اس بهتره از بامپر استفاده کرد یا مولتی بامپر ؟
                        و آیا لازم است که هم از (مولتی) بامپر استفاده کرد و هم از کیف موبایل؟
                        با تشکر فراوان
                        جواب اين سوال شما كاملا سليقه اي هستش دوست من
                        من تو خونه كه هستم گوشي رو همونجوري خالي ت دستم ميگيرم و كار ميكنم و بيرونم كه ميرم بيشتر اوقات همينجوري
                        ولي تو شركت كه هستم هميشه از قاب هاي زله اي كپ ديس استفاده ميكنم
                        ميتوني از بامپر و هر محافظ ديگه اي استفاده كني و يا همينجوري بدون هيچ چيز اضافه اي استفاده كني كه بايد اونوقت خيلي مواظب باشي كه از دستت ولو نشه

نظر

من خودم به شخصه فقط یک کیف چرم گرفتم چون حاشیه المینیومی دور ایفون یک زیبایی خاص بهش میده ولی جدیدا برای زیبایی بیشتر بامپر سفید روش انداختم شما مواضب باشی خالیش هم شیک تره هم سالم تر چون خود بامپر ها بیشترشون رو گوشی خش میندازن قاب ژله ای هم عرق میکنه مولتی بامپر هم کلا زیبایی ایفون رو از بین میبره. اینا نظر شخصی بود ولی برای محافظت هیچ کدوم کامل نیست کیف بهتره چون بامپر اصلش برای سری اول ایفون ۴ اومد ورفع مشکل انتن رو بیشتر بر عهده داشت الان فقط زیبایی داره وگرنه اصلا از هیچی محافظت نمیکنه هر چی بخری صفحه جلو که از همه حساس تر هست میشکنه ( البته در اثر ضربه خیلی محکم.  
                          ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 14-12-2011, 12:42 AM

نظر

سلام .
                            میخواستم ببینم بین کیف چرمی و مولتی بامپر کدام یک برای محافظت از گوشی بهتر است ؟
                            یکی از دوستان به من گفت که بامپر برای آنتن دهی بهتر به بازار آمد ولی مولتی بامپر نقش حفاطتی دارد .
                            در لینک زیر هم میتوانید توضیح این دوست را ببینید
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread51158-3.html
                            با تشکر

نظر

سلام .
                              میخواستم ببینم بین کیف چرمی و مولتی بامپر کدام یک برای محافظت از گوشی بهتر است ؟
                              یکی از دوستان به من گفت که بامپر برای آنتن دهی بهتر به بازار آمد ولی مولتی بامپر نقش حفاطتی دارد .
                              در لینک زیر هم میتوانید توضیح این دوست را ببینید
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread51158-3.html
                              با تشکر
                              ولی 4s که مشکل آنتن دهی نداره
                              خوبی بامپر اینه که زیبایی آیفون رو بیشتر نشون میده به نشسبت کیف .آخه پشت آیفون رو نمیگیره

نظر

سلام
                                مگه بامپر پشت گوشی را نمیگیره ؟!!
                                لطفا دوستان به سوالی که در این صفحه کرده ام هم پاسخ دهید .
                                (...میخواستم ببینم بین کیف چرمی و مولتی بامپر کدام یک برای محافظت از گوشی بهتر است ؟
                                درصفحه 3 این تاپیک هم میتوانید توضیح این دوست را ببینید)
                                با تشکر فراوان

نظر

صبر کنید ..
                                X