اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خطا درریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خطا درریستور

سلام میخوام ریستور کنم 4.3.3رو هم دانلود کردم شیفت و میگیرم وقتی فایل و انتخاب می کنم این پیغام و میده چیکار کنم؟
    The ipad 'ipad could not be restored because the firmware file is not compatible.

نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
    سلام میخوام ریستور کنم 4.3.3رو هم دانلود کردم شیفت و میگیرم وقتی فایل و انتخاب می کنم این پیغام و میده چیکار کنم؟
    the ipad 'ipad could not be restored because the firmware file is not compatible.
    مطمین شید که فایلی که گرفتین مال آیپد هست.

نظر

مطمعنم واسه ipad 2 هست. ترو خدا کمک

نظر

پسونده فایلتون چیه؟

نظر

iPad2_3_4.3.3_8J2_Restore

نظر

عزیزم پسوندو بگو این اسم فایله برو تو propertis ببینش بعدم الان چه ورژنی هستی؟جیلبریک کردی؟

نظر

وقتی ipad وصل میشه بهitunseوقت اسم ipad oمینویسه ورژن و سریال نامبرو نمینویسه ایراد از اون نیست؟

نظر

پسوندش itunse دیگه.اول که خریدم برنامه ریخت جلیبرگ کرد اس ام اس شم راه انداخت 433 هست

نظر

ببین فدات شم پسوند این فایلا ipsw هستش شکل فایلیم که دانلود کردی مثله این لوگو هاست که بچه ها باهاش بازی می کنن اون پیغامم واسه همینه که پسوندت اشتباست بعدم تو مگه shsh داری که الکی می خوایی رستور کنی؟

نظر

ببین من ریست ستینگ کرئم اونم اتفاقی حالا بالا نمیاد تازه کارم میشه بگی چیکار کنم الان درست شه؟ ناراحتم خفن

نظر

ببر بده یه جا واست درست کنه چون میدونم به شب نرسیده خرابش می کنی اولا رست کردن که الکی نیست دوما تو که جیل هستی اوضاع بدتره چون همه برنا مه هات پاک میشه از جیلبریکیم در میاد.

نظر

صبر کنید ..
                      X