اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

macbook air

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• macbook air

دوستان ميخواستم واسه مرور وب و دم دست يه macbook air بخرم
    ميخواستم بدونم با داشتن pc و ipad و iphone و ipod نيازه بخرم يا بى مصرف ميمونه
    البته pc توپ نيست ولى بدم نيست ٣ هسته اى با رم ٢ و گرافيك ١ به نظرم كنده ولى واسه visual studio گاهى ميخامش اگه راهنمايى كنين بينهايت ممنونم اگه بشه pc و ميز دكلشو بندازم بيرون

macbook air خیلی عالی هست. اگه واسه مرور وب میخواهید نه ، اما اگه میخواهید از مک استفاده کنید بله.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

چرا واسه مرور وب نه ؟ من فکر میکردم واسه فیلم دیدن و موزیک و وب گردی عالیه ! میشه توضیح بدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
        چرا واسه مرور وب نه ؟ من فکر میکردم واسه فیلم دیدن و موزیک و وب گردی عالیه ! میشه توضیح بدید؟
        منظورم این نبود که برای مرور وب مناسب نیست! منطورم این بود که یک MacBook air آدم بخره فقط برای گشت و گذار توی اینترنت ؟ اونم با داشتن ipad و PC

نظر

فقط يه سوال اساسى ميشه توى ويندوزش visual studio ران شه
          چون pc بد جور فضاى خونمو گرفته

نظر

Visual Studio که نصب نمیشده روی مک. شما باید windows را یا بصورت مجازی نصب کنید یا ویندوز را با bootcamp بصورت معمولی نصب کنی.
            شما اگه با parallels Desktop ویندوز را بصورت مجازی نصب کنید .هم برنامه های ویندوز داخل مک اجرا میشه براتون هم برنامه مک. چون parallels حالتی داره که پنجره های ویندوز را داخل مک باز میکنه و شما اصلا محیط ویندوز را هم میتونید نبینید.

نظر

دوست عزيز يكى كه ديگه از دوستان فروم گفت bootcamp و ويندوز روى مك واسه visual studio جواب نميده اگه ميشه من برم اين pc رو بفروشم و يه اير بگيرم و راحت شم
              شما كه لطف كردى مطمئنم هستى؟

نظر

من خودم یک مدتی گیر Visual Studio بودم ، نصب کردن و استفاده کردم! واسه چی کار نده ؟ windows که همون ویندوز هست ، cpu هم intel هست.

من خودم روی Macbook pro مدل mc374 که دارم تست کردم و به خوبی کار میداد.مهم این هست که ویندوز نصب شه.

حتی روی parallels هم نصب کردم و باهاش کار کردم.

نظر

برای اینکه اطمینان هم پیدا کنید من Parallels را الان نصب کردم و از image ویندوزی که داشتم را اجرا کردم.

البته چون من cpu زیاد قوی نیست اگر windows 7 نصب میکردم خیلی داغ میشد برای همین xp و Visual Studio 2008 نصب کردم.(این مشکل برای ویندوز مجازی هست روی cpu های ضعیف ، اگر با bootcamp نصب کنید win 7 بصورت معمولی داغ نمیشه macbook ).

نظر

سپاس
                    مطمينم كردى اير core i5 بگيرم يا پرو؟

نظر

هر کدام که بیشتر دوست داری ، air یکسری خوبیا داره : مثل داشتن SSD HARD و نازکی macbook pro : ارزونتر هست و cd rom هم داره .

air زیبایی خاص خودش را داره ، شما دیگه خودت تصمیم میتونی بگیری. من جای شما بودم Macbook Pro برمیداشتم.حالا دیگه بسته به علایق فرق داره ، حمل و نقل کردن air هم بمراتب باید راحتر باشه.

نظر

اگه از od بگذريم اير فكر كنم سرتر باشه

نظر

استیو جابز بزرگ گفته بود "مک بوک برای کسانی است که می خواهند وارد دنیای مک شوند"
                          حالا که دیگر مک بوک تولید نمی شود، مک بوک ایر جای آن را گرفته است
                          مک بوک ایر برای مرور وب و کارهای روزانه ایمیل چک کردن، وبلاگ نوشتن، به شبکه های اجتماعی سر زدن عالی است
                          پرتابل بودنش بزرگترین مزیتش است که صاحبش را به روی ابرها می برد
                          با داشتن آی دیوایس هایی که گفتید دارید جای یک مک بوک ایر به شدت احساس می شود
                          من نظرم این است درایو داشتن دیگر قدیمی شده، اپل هم که حاضر نمی شود بی دی رام به روی مک بوک پروها نصب کند
                          پس پیش به سوی مک بوک ایر : دی

نظر

صبر کنید ..
                          X