اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کلیه برنامه های مبدل ای پاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کلیه برنامه های مبدل ای پاب

سلام
    تا اونجایی که متوجه شدم هیچ برنامه ای برای تبدیل کتاب فارسی به ای پاب وجود نداره که بی نقص باشه یا کند خواهدبود در آی بوک...
    درخواست من این هست که واسه تبدیل کتب انگلیسی به ای پاب چه برنامه های موجود هست و مزایا و معایب هرکدوم چی هست...اگه در یک تاپیک این برنامه های معرفی بشن بهتر از پراکنده گویی هست فکر کنم.....بنده کتاب های رو با برنامه کالیبر تبدیل کردم ولی هم کند هستند و هم اینکه مثلا عناوین فونت هاش مثه خود متن شده و باید دقت کرد تا متوجه شی که این متن عنوانه...

فقط در مورد کتاب های انگلیسی صحبت میکنم....در ضمن آیپد 2 جیل نشده دارم.....
    مرسی
    ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 27-10-2011, 09:35 PM

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجایی که متوجه شدم هیچ برنامه ای برای تبدیل کتاب فارسی به ای پاب وجود نداره که بی نقص باشه یا کند خواهدبود در آی بوک...
    درخواست من این هست که واسه تبدیل کتب انگلیسی به ای پاب چه برنامه های موجود هست و مزایا و معایب هرکدوم چی هست...اگه در یک تاپیک این برنامه های معرفی بشن بهتر از پراکنده گویی هست فکر کنم.....بنده کتاب های رو با برنامه کالیبر تبدیل کردم ولی هم کند هستند و هم اینکه مثلا عناوین فونت هاش مثه خود متن شده و باید دقت کرد تا متوجه شی که این متن عنوانه...

فقط در مورد کتاب های انگلیسی صحبت میکنم....در ضمن آیپد 2 جیل نشده دارم.....
    مرسی
    دوست عزیز برنامه sigil رو امتحان رو امتحان کردی؟
    کنابهایی که صفحاتشون زیاده اگه فصل بندی کنی سرعتشون زیاد تر میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط vampire74 نمایش پست ها

لینک اینو میزارین لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
        لینک اینو میزارین لطفا
        یادت نره یه چیزی رو بشکونی
        sigil - A WYSIWYG ebook editor. - Google Project Hosting

نظر

نوشته اصلی توسط vampire74 نمایش پست ها
          سلام این برنامه رو تصب کردم...ولی آیا می شه تبدیل کرد باهاش؟ فقط می شه تولید و ادیت کردم ای پاب رو؟ نه؟ واسه تبدیل چیز درس درمونی می شناسین به من بگید؟

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
            سلام این برنامه رو تصب کردم...ولی آیا می شه تبدیل کرد باهاش؟ فقط می شه تولید و ادیت کردم ای پاب رو؟ نه؟ واسه تبدیل چیز درس درمونی می شناسین به من بگید؟
            برنامه Xilisoft PDF to EPUB Converter برای این کار هست ولی باید متد تبدیلش رو روی image بذاری که دیگه نمیتونی حروف رو بزرگ کوچیک کنی که فایده نداره البته برای کتاب های فارسی ولی برای انگلیسی مشکلی نداره نمیخواد بزاری روی image
            بهترین برنامه برای فارسی همین sigil که باید یه خورده وقت صرف کنی خودم هم با این برنامه کتاب درست میکنم وآپ میکنم

http://www.i-phone.ir/forums/thread50269.html
            ویرایش توسط vampire74 : https://i-phone.ir/forums/member/70516-vampire74 در ساعت 28-10-2011, 12:31 PM

نظر

سلام من به مشکلی عجیبی برخورد کردم :
              1- از دو برنامه ی Xilisoft PDF to EPUB converter و Aiseesoft PDF tp ePUB converter استفاده کردم و فایلی که مثلا 100 مگ بود رو 500 مگ و فایلی که مثلا 20 مگ بود 40 و 70 مگ شدند...اول اینکه حجمشون بعد از epub شدن باید زیاد شه؟ بعد چرا حجم ها در دو برنامه باهم فرق داره؟ مثلا فایل 20 مگی رو یکی 70 مگ داد و یکی 40 مک...!
              2- مشکل خیلی عجیب...اون فایل های epub که 500 مگ شدن بودن رو با آیتونز سبنک کردم....ولی هنگام سینک بعد از مرحله ی 1 از 6 قطع می شد ...نه تنها کتاب سیتک نمی شد بلکه حجمش کتاب ها در آیتونز می رفت بالا بطوری که من حواسم نبود یهو دیدم حجم کتاب های من رو رو آیپد زده 3.5 گیگ!!! کتاب ها هم که در آی بوک نبودند...! تیک کتاب ها رو برداشتم و از سینک خارج کردم حجم برگشت....مجددا یک کتاب 20 مگی رو تبدیل کردم که شد با یه برنامه 40 با یکی دیگه 70 مگ شد سینک کردم اینا رو...اینار حجم کتاب ها رو زد 15 گیگ و حجم other اون زرده رو زد 15 گیگ...!! داستان چیه؟ یه ای پابی که از نت دانلود کرده بود رو سینک کردم اوکی بود!!!
              ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 31-10-2011, 01:56 AM

نظر

صبر کنید ..
              X