اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اتصال به wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mor803 نمایش پست ها
    سلام من 4 اس دارم
    وقتی wi-fi روشن میکنم
    پیدا میکنه پسورد هم میزنم میره
    اما وقتی میخوام ازش استفاده کنم
    میگه نمیتونم صفحه واسط باز کنم
    هیچ کدوم از نرم افزار هام کار نمیکنه
    safari
    map ham
    hichi
    wi-fi روشن هست اما
    نوشته اصلی توسط shararee نمایش پست ها
    wifiگوشی منم دقیقا اینجوریه. روی تنظیماتش هم که میرم ip و نشون میده.! موندم چرا کانکت نمیشه.
    اساتید راهنمایی بفرمایید لطفا?
    اگر اتصال برقرار باشه و اینترنت هم خودش بی مشکل باشه دلیل دیگه ای برای عدم اتصال وجود نداره
    شبکه مورد نظر را انتخاب کنید و تو بخش جزییاتش Forget this network رو انتخاب کنید و دوباره وصل بشید
    اگر از اتصالات اینترنت و DNS مطمئن هستید علت دیگه ای فکر نکنم داشته باشه
    general...network...Wi-Fi....your network...forget this network
    ویرایش توسط sinaaboozari : https://i-phone.ir/forums/member/61151-sinaaboozari در ساعت 14-02-2012, 02:15 PM

نظر

من همه اینا رو امتحان کردم جواب نداده.

نظر

من همه اینا رو امتحان کردم جواب نداده.
        از اینترنت خودتون مطمئن هستید ؟هیچ کانکشنی روی دیوایس خودتون ندارید ؟

نظر

اگه اين ارورو ميده unable to join the network هم مودم و هم گوشي رو يكبار ري استارت كنين.

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
            از اینترنت خودتون مطمئن هستید ؟هیچ کانکشنی روی دیوایس خودتون ندارید ؟
            من با اینترنت خودم وصل میشم و مشکلی ندارم. با اینترنت محل کارم این مدلی میشه. پسورد رو که میزنم wifi وصل هست ip adress هم داره اما کانکت نمیشه میگه unable. واسم جالبه.

نظر

من با اینترنت خودم وصل میشم و مشکلی ندارم. با اینترنت محل کارم این مدلی میشه. پسورد رو که میزنم wifi وصل هست ip adress هم داره اما کانکت نمیشه میگه unable. واسم جالبه.
              مشکل از کانکشن محل کارتون هستش نه گوشی
              شاید محدودیتی هست که از چشم شما دور مونده
              بیشتر از این نمیدونم و نمیتونم نظر بدم

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                مشکل از کانکشن محل کارتون هستش نه گوشی
                شاید محدودیتی هست که از چشم شما دور مونده
                بیشتر از این نمیدونم و نمیتونم نظر بدم
                این و خودم فهمیدم. میخوام ببینم شما که استادین میدونین محدودیت کجاست و احیانا چه طور میشه برطرفش کرد یا اینکه برم سراغ بچه های it خودمون؟؟ البته میدونم که زحمت میشه اما اگه استادی میکردین و قضیه رو از یه طریقی بالاخره واسمون در میاوردین که منت میذاشتین :">

نظر

این و خودم فهمیدم. میخوام ببینم شما که استادین میدونین محدودیت کجاست و احیانا چه طور میشه برطرفش کرد یا اینکه برم سراغ بچه های it خودمون؟؟ البته میدونم که زحمت میشه اما اگه استادی میکردین و قضیه رو از یه طریقی بالاخره واسمون در میاوردین که منت میذاشتین :">
                  بنده استاد نیستم ، ولی به اساتید it خودتون مراجعه کنید بهتر جواب میگیرید

چیزی که خود اپل گفته و تجربه ی حقیر بیشتر از این نیست :

iOS: Troubleshooting Wi-Fi networks and connections

If you are using a public or commercial network that requires a login or subscription, see this article for more information.
                  Verify that you are selecting the correct network if you are in a location with multiple Wi-Fi networks.
                  Verify that the Wi-Fi network settings are correct. You can view and configure Wi-Fi settings using the following steps:
                  Tap Settings > Wi-Fi.
                  Locate the Wi-Fi network you are currently using and tap The right arrow button.
                  If you've verified that your settings are correct and the issue persists, try the following:
                  Tap "Forget this Network" to reset settings for this Wi-Fi network, including the password. Then try connecting to the network again.
                  Note: This can be useful if you identify a network issue and want to prevent the device from automatically using this network in the future.
                  Reset network settings by tapping Settings > General > Reset > Reset Network Settings. Note: This will reset all network settings, including passwords, ***, and APN settings.

Note: If the Wi-Fi network uses MAC address ******ing, you will need to add the MAC address to the access list for the Wi-Fi router. The MAC address for your device is listed as the Wi-Fi address in Settings > General > About.
                  ویرایش توسط sinaaboozari : https://i-phone.ir/forums/member/61151-sinaaboozari در ساعت 14-02-2012, 03:49 PM

نظر

سایر اساتید این فروم هم نظر بیش از این ندارن؟

نظر

در این لینک به این قسمت مراجعه بشه

iOS: Troubleshooting Wi-Fi networks and connections

نظر

سلام منم چند روزه به همین مشکل برخورد کردم .
                        ایفن 4اس .ف : 5.1.1
                        incorrect password میده . متاسفانه نمیتونمم ریستور کنم .
                        اطلاع دارین که فایل سیستمی داشته باشه بشه با ifunbox کپی کرد داخل گوشی یا نه ؟؟؟
                        ممنونتون میشم دوستان

نظر

صبر کنید ..
                        X