اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

sandbox در گیم سنتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• sandbox در گیم سنتر

نمیدونم از امروز وقتی میخوام انلاین رکردها رو به گیم سنتر ببرم با همون اپل آیدی من گزینه sandbox میاد و مثل اینکه یوز تازه باشم تموم لیست دوستام، achievement هام از بین میره مجبور میشم یه بار sign out و دوباره sign بشم
    آیفونم ورژن 4 و ios5 هستش
    ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 25-10-2011, 11:58 PM

اولا که Kernel کاملا مشکل دار شده و باید ریستور کنید

دوما از این اکنت سندباکس شده Sign Out کن دوباره بیا بالا که سند باکس نباشه. بعد برو تو تب Games بازی دلخواهتو بزن بعد روی دکمه Play کلیک کن

نظر

یعنی این مشکل مربوط به جلریک میشه؟ چون تا حالا چیزی شبیه این نشنیده بودم.

نظر

برای منهم این مسئله دقیقاً زمانی ایجاد شد که ورژن جدید بازی نینجا رو ریختم وقتی وارد بازی میشم درخواست میده وارد گیم سنتر بشه پسوردم میزنم با این ایدی وارد میشه. خیلی برام جالب بود فکر کردم احتمال داره کرک اون بازی مشکلی داشته باشه.
        چندبار این مسئله شد هر بار از بازی خارج و وارد گیم سنتر میشدم و دوباره با ای دی خودم وارد میشدم ولی به محض اینکه از بازی میخوام وارد گیم سنتر بشم با این ایدی وارد میشه

نظر

مال من هم امروز بعد از اینکه برنامه cake ninja رو از اپل استور خریدم اینجور شد. تازه من کرک شدشو هم برنداشته بودم و قانونی خریداری کرده بودم!
          فقط با این بازی جدید وارد میشم اینطوری میشه وبا بقیه بازی ها مشکلی ندارم

نظر

برا منم اینجوری شده

نظر

دوستان کسی راه حلی برای این مشکل پیدا نکرده ؟
              چیکارش کنیم اینو ؟؟؟؟

نظر

یه بار ساین اوت کنید،

بعد با اکانت درست خودتون وارد بشید، بازی مورد نظر رو انتخاب کرده و سپس Play رو فشار بدید تا وارد بازی بشید.....

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                  یه بار ساین اوت کنید،

بعد با اکانت درست خودتون وارد بشید، بازی مورد نظر رو انتخاب کرده و سپس Play رو فشار بدید تا وارد بازی بشید.....
                  خوب این کار رو میکنم و از گیم سنتر بازی رو باز میکنم ولی وقتی وارد بازی میشم دوباره پسورد میخواد پسورد رو که میدم
                  وقتی میام تو گیم سنتر میبینم دوباره رفته رو sandbox

نظر

من همین مشکلو داشتم. یه بار رفتم create new account رو زدم. ولی دقیقاً مشخّصات اکانت قبلی رو زدم که ارور داد که قبلاً همچین اکانتی بوده و ... بعدش دوباره ساین این کردم تا الان مشکل برطرف شده.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

نظر

منم همچين مشكلي دارم.يعني بايد ريستور كنم؟نميتونم تو مسابقات انلاين شركت كنم؟

نظر

شما ریستور کردین یا نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamidZoro نمایش پست ها
                          شما ریستور کردین یا نه ؟
                          نه ریستور نکردم.رو یه دستگاه دیگه امتحان کنم جواب میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                            نه ریستور نکردم.رو یه دستگاه دیگه امتحان کنم جواب میده؟
                            شما هک Infiniti blade رو نصب کردید به صورت دستی؟
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                              شما هک Infiniti blade رو نصب کردید به صورت دستی؟
                              من از سیدیا برنامه هک in-app purchase رو نصب کرده بودم(iappfree) ولی از سیدیا حذفش کردم.بازم درست نشد.رو گوشی دوستم آی دیمو وارد کردم کاملا درست بود.تو سایتای خارجی هم روششون رو تست کردم جواب نداد.شما چه پیشنهادی دارین؟

نظر

صبر کنید ..
                              X