اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور هنگام نصب برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور هنگام نصب برنامه

سلام دوستان من وقتي مي خوام برنامه نصب كنم از ساديا يك ارور به رنگ قرمز ميده ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد كه اين ارور چيه و براي خلاص شدن از شرش چكار بايد كرد ممنون ميشم راهنمايي كنيد اينم اروري كه ميده

netDB:open nodename nor servname provided or not known

دوستان كسي نيست منو راهنمايي كنه كه براي رفع اين مشكل چكار بايد بكنم

نظر

دوست عزیزم شما در ابتدا یک بار گوشیتون و تنظیمات شبکه رو ریست کنید (نه اون ریست کلی ها ! همون ریست معمولی و نرم افزاری نگه داشتن هوم و پاور)
      اگه جواب نداد از طریق برنامه ی ifunbox وارد این پوشه ها بشید و محتویاتشون رو پاک کنید :
      private/etc/aptsources.list.d/cydia.list
      /private/var/lib/cydia/metadata.plist file
      فقط در نظر داشته باش که اگه این محتویات رو پاک کنی تمام سورسها و برنامه هاشو باید دوباره اد کنی پس اگه هیچ راهی واست جواب نداد این راه رو به عنوان آخرین راه انتخاب کن
      موفق باشی

نظر

با تشكر از شما با ابديت كردن ساديا ديگه اون ارور قبلي را نميده و برنامه ها نصب ميشن ولي من وقتي ميخوام برنامه بلوتوث كه اورجينال خريدم از اقا ايمان نصب كنم اين ارور را ميده واسه حل اين ارور چكار بايد بكنم

http/1.1 404 not found
        ممنون ميشم راهنماييم كنيد دوست عزيز

نظر

قاعدتاً وقتی این ارور رو میده که فایل مورد نظر موجود نباشه ، یا پاک شده باشه و یا ارتباط شما با اینترنت قطع باشه
          شما چک کن ببین از همون سورس می تونی برنامه ی دیگه ای رو نصب کنی ، شاید اشکال از سورسش باشه

نظر

وقتی میخام برنامه ای نصب کنم این پیغامو بمن میده
            note :the requested modification cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed
            این یعنی چی؟

نظر

رفع مشکل سایدیا 404

این مراحلو انجام بدید درست میشه - تست شده ۱۰۰٪
              1:

2:

3:

4:

این دستورات مال خود pod 2g هستش

نظر

مرحله اخر

در مرحله اخر هم ریستارت کنید و سایدیا رو باز کنید توجه داشته باشید تمام سورس های شما پاک میشن

نظر

صبر کنید ..
                X