اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلاخره اپل جلوی دانگرید را در ایپد2 ،در مک گرفت!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بلاخره اپل جلوی دانگرید را در ایپد2 ،در مک گرفت!

با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم.بعد از اینکه مک خود رو به lion 10.7.2 اپدیت کردم و ورژن ایتونز رو به 10.5 ،متوجه شدم وقتی در حالی که ایپد2 به دستگاه متصل هست و میخوام دستگاه رو به dfu mode ببرم برای دانگرید(از ios5 به ios4.3.3)،متاسفانه بعد از بردن ایپد2 به حالت dfu ،ایتونز دیگه دستگاه رو نمی شناسه که بخوام فریمور 4.3.3 رو بهش بدم.خواهشا مدیران محترم اگر راهی هست راهنمایی بفرمایند.

چی چی پی ان رو راه بندازید میشناسه ! تا وقتی سرورهای shsh و cydia هستن دانگرید پا برجاست !

نظر

نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
      چی چی پی ان رو راه بندازید میشناسه ! تا وقتی سرورهای shsh و cydia هستن دانگرید پا برجاست !
      این کار رو بارها انجام دادم باز هم نشد.

نظر

الان دقیقا په اتفاقی می افته ؟ اگه ارور دریافت میکنید متنشو اینجا بنویسید !

نظر

چیز وصله .میبرم dfu ولی ایتونز دیگه نمی شناسه .تو حالت عادی هم ارور 20 میده.قبلش هم tiny 5.00.12 رو start میکنم تیک سبز میخوره .shsh رو هم برای 4.3.3 دارم.چیز هم اطمینان دارم وصله .تنظیمات tiny هم درست انجام دادم.

نظر

یه بار بدونه اینکه tiny رو باز کنی امتحان کن

نظر

شیلتر شکن رو فعال کن و دیوایس رو مجددا به دستگاه متصل کن مشکل رفع میشه اصلا ربطی به اینایی که گفتی نداره

نظر

سلام .اصلا ایپد رو به dfu که میبرم ایتونز دیگه اون رو اصلا نمیشناسه .شاید ده بار قطع و وصل کردم.سیستم رو ریستار کردم.tiny رو باز و بسته کردم.انگار نه انگار.نمی دونم چی شده.میشه هر چیزی رو به ذهنت میرسه برام بنویسی؟ممنون میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
                  سلام .اصلا ایپد رو به dfu که میبرم ایتونز دیگه اون رو اصلا نمیشناسه .شاید ده بار قطع و وصل کردم.سیستم رو ریستار کردم.tiny رو باز و بسته کردم.انگار نه انگار.نمی دونم چی شده.میشه هر چیزی رو به ذهنت میرسه برام بنویسی؟ممنون میشم.
                  به نظر من مشکل ممکنه از ویندوزت باشه،برای منم بعضی وقتی این اتفاق می افتاد که از ویندوز بود
                  روی یه کامپیوتر دیگه هم تست کن

نظر

دوست من . شما به dfu نبر .

همینجوری و بدون چیز میتونی راحت انجام بدی البته اگر shsh رو مطمئنی که داری.

شما باید فایل hosts رو ادیت کنی.یعنی هر جاش که gs.apple داره رو پاک کن به سادگی درست میشه

نظر

کلا اپل با ابدیت 5 یک تغییراتی در shsh ها داده که دامنگیر دانگرید شده در تاپیک زیر راهی برای دانگرید کردن هست من ک خودم مشکل داشتم تونستم با اون روش دانگرید کنم ولی نه من نه ایجاد کننده تاپیک مسولیتی رو قبول نمیکنیم و اگه مشکل پیش بیاد شما خودتون کار رو انجام دادین (البته زیاد هم کارش پیچیده و خطرناک نیست یعنی اصلا خطر نداره)
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread50517.html

نظر

شما باید ایتونز پایین تر از ۱۰.۵ بنصبی تا مشکلی برای دانگرید نداشته باشی

---
                        I am here: http://maps.google.com/maps?ll=34.801985,48.485909

نظر

صبر کنید ..
                        X