اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به نظر من منتظر هستن كه مشكل باتري حل بشه توسط اپل و بعد بدن بيرون.اگه اخبار رو ديده باشين قراره يه فريمور ديگه بياد برا باتري.منتظرن مشكل حل بشه به نظرم.

نظر

دوستان عزیز خوب مشکلی نداره شما اول فیال رو با چیز پی ان از استور داونلود کنید بعد puse کنید و چیز پی ان رو قطع کنید و بزنید ریزیوم تا بره جلو
      مشکل خاصی نداره و باسرعت داونلود میشه

نظر

يه سرى خبر شده كه خيليا ميگن بايد به ٥.٠.١ آپديت كنيم. اگه كسى ميدونه لطفا اطلاع بده. ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط h.pay نمایش پست ها
          يه سرى خبر شده كه خيليا ميگن بايد به ٥.٠.١ آپديت كنيم. اگه كسى ميدونه لطفا اطلاع بده. ممنون.
          نه دوست عزیز فعلا هیچ خبری نیست (اخبار هاشیه fack هستن)، مطمعن باشید اگه خبری بشه حتما در انجمن اعلام خواهد شد.

نظر

یکی از دوستان در این تاپیک گفتن که Greenpois0n خبر اومده که قبل از ریلیز 5.0.2 جیلبریک انتدر میاد . در صورتی که اصلا این خبر رسمیت نداره و قابل باور نیست زیرا :

سایتی که معرفی کردن سایت رسمی این تیم جیلبریک کننده نیست
            در اخر اون متن نوشته شده است که :
            Till now there is no definite release date for any untethered jailbreak. And we don't expect that anyone of the hacker may give any dates before iOS 5.0.2 public release. So stay tuned with us and we will cover you with any news as soon as they released.

ایم هم منبع : http://www.greenpois0n.us/2011/11/io...-possible.html

نظر

دوستان الان جیلبریک آیپد ۲ روی کدوم یک از فریمور های ios5 ساپورت میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
                دوستان الان جیلبریک آیپد ۲ روی کدوم یک از فریمور های ios5 ساپورت میشه؟
                ایپد 2 فقط در 4.3.3 قابل جیلبریک است

نظر

یه سوال:الان آیپد من 4.3.5 هست الان هم که 5.0.1 اومده حالا من موندم آپدیت کنم به 5.0.1 یا نه؟؟

نظر

فکر نمیکردم ios اینقدر محدودیت داشته باشه فکر میکردم مثل اندروید از همه جهت آزاده و نیازی به هک نداره

نظر

فعلا بیخیال باشید تا ببینیم جیلبریک چی میشه برای ۵ میاد برای ۵.۰.۱ میاد اصلا نمیاد
                      الان برای ۴.۳.۵ که فکر نمیکنم بیاد ولی گفتن برید ۵.۰.۱ دیگه اون باگی که پیدا کردن برای جیلبریک بسته میشه حتی با دانگرید کردن هم دیگه باز نمیشه بعد شما باید تا چند ماه یا سال دیگه دنبال اینا باشید

نظر

يك ماه و نه روز گذشت هنوز خبري از جيلبريك نيست

نظر

آقا اینطوری نمیشه باید خودمون یه کاری بکنیم:d

نظر

دیگر جیلبرک نمی آید
                            اگر هم بیاید باید تا آمدن نسل بعدی آیفون صبر کنید

نظر

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                              دیگر جیلبرک نمی آید
                              اگر هم بیاید باید تا آمدن نسل بعدی آیفون صبر کنید
                              آقا تو رو خدا نگین این حرف رو ، من به شدت منتظر جیلبریک iPad 2 هستم.

نظر

من فکر می کنم جیلبریک میاد

نظر

صبر کنید ..
                                X