اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
    داره میگه که من خودم ندارم این دو تا دیوایسو دیگه ...
    نگفته که رو اینا عمل نمی کنه ...
    درسته دوست عزیز ، گفنه من این 2 تا رو ندارم اما هنوز مشخص نیست این جیلبرک بر روی آیپد 2 و آیفون 4 اس جواب میده یا نه
    ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 09-12-2011, 08:19 PM

نظر

• دوستان دمتون گرم، یه کوچولو منو روشن کنین
      دیروز رفتم یه آیپد گرفتم 4.3.5! نیازی به گفتن نیست که ورژن 4.3.3 تو بازار دیگه نیست!! بد این آقای فروشنده (که آدم منصف و خوبی ام بود و به نظر نمی رسید که بخواد دروغ بگه) گفتش که برنامه ام میخوای؟؟ گفتم خب اینکه جیلبریک نشده و اینا برنامه چجوری میخوای بریزی روش؟! گفت که ما خودمون از App Store یه سری برنامه خریدیم که جیلبریک نمیخواد و همینطوریم میشه روش ریخت!! حرفشم درست بود و خیلی برنامه و بازی و اینا ریخت رو دستگام!! فقط چون گفت یه مشکلی داره سیستمم الان، بدون اینکه آپدیت کنه آیپدرو به 5.0.1 برنامه هارو ریخت تا فعلا باهاشون سر کنم و قرار شد که چند روز دیگه برم که آپدیت کنه و بعدش برنامه هارو دوباره بریزه.... حالا چیزی که من سر در نمیارم اینه که اگه مشکل جیلبریک اینحوری با 20،30 تومن حل میشه، چرا همه تو سر و کله شون میزنن که اگه جیلبریکش نیاد چیکار کنیم و....؟؟!!!!!!!
      اینم بگم که تو برنامه ای که رو خود آیپد از قبل بود مثه Game Center رفتم دیدم که یوزر اپل آقای فروشنده روش هست و پسوورد میخواد!!! ولی حالا در کل اگه این چندتا مورد رو که اکانت اپل میخواد و در نظر نگیریم، اینجوری با آیپد سر کردن چه مشکلی داره واقعااااااا؟؟؟!!
      اساتید و دوستان چون دارم دوباره میرم پیشش ممنون میشم قشنگ کمک کنید
      ویرایش توسط saeid_gga : https://i-phone.ir/forums/member/79032-saeid_gga در ساعت 09-12-2011, 09:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_gga نمایش پست ها
        دوستان دمتون گرم، یه کوچولو منو روشن کنین
        دیروز رفتم یه آیپد گرفتم 4.3.5! نیازی به گفتن نیست که ورژن 4.3.3 تو بازار دیگه نیست!! بد این آقای فروشنده (که آدم منصف و خوبی ام بود و به نظر نمی رسید که بخواد دروغ بگه) گفتش که برنامه ام میخوای؟؟ گفتم خب اینکه جیلبریک نشده و اینا برنامه چجوری میخوای بریزی روش؟! گفت که ما خودمون از App Store یه سری برنامه خریدیم که جیلبریک نمیخواد و همینطوریم میشه روش ریخت!! حرفشم درست بود و خیلی برنامه و بازی و اینا ریخت رو دستگام!! فقط چون گفت یه مشکلی داره سیستمم الان، بدون اینکه آپدیت کنه آیپدرو به 5.0.1 برنامه هارو ریخت تا فعلا باهاشون سر کنم و قرار شد که چند روز دیگه برم که آپدیت کنه و بعدش برنامه هارو دوباره بریزه.... حالا چیزی که من سر در نمیارم اینه که اگه مشکل جیلبریک اینحوری با 20،30 تومن حل میشه، چرا همه تو سر و کله شون میزنن که اگه جیلبریکش نیاد چیکار کنیم و....؟؟!!!!!!!
        اینم بگم که تو برنامه ای که رو خود آیپد از قبل بود مثه Game Center رفتم دیدم که یوزر اپل آقای فروشنده روش هست و پسوورد میخواد!!! ولی حالا در کل اگه این چندتا مورد رو که اکانت اپل میخواد و در نظر نگیریم، اینجوری با آیپد سر کردن چه مشکلی داره واقعااااااا؟؟؟!!
        اساتید و دوستان چون دارم دوباره میرم پیشش ممنون میشم قشنگ کمک کنید
        ببینید دوست عزیز اگر شما نخواین جیلبریک کنین باید یا اکانت developer داشته باشید یا باید گیفت کارد بخرید و از ایتونز با کلک وی .... ان از دانلود کنید.برنامه های ایتونز هم زیاد گرون نیست معمولا زیر 2 دلار هستن البته بعضی برنامه هاش که مخصوص پزشکی هست تا 50 دلار هم میره ... که استفادش خیلی خیلی کمه ... مشکل جیلبریک با 20 یا 30 تومن حل نمیشه شما باید هر چند وقت یکبار یه گیف کار بخرید و استفاده کنید ... مورد دوم بخاطر این هست که گیف کارت 10 دلاری رو باید 15 هزار تومان و حتی بیشتر بخریم پس باز اونقدر به صرفه نیست .سومین مورد هم خیلی ها از برنامه های سایدیا استفاده می کنن و حتی میخرن ..... شما سر ایپد گفتید اما مثلا بنده سر ایفونم هم مشکل دارم که جیلبریک نشه ios5 منظورم مشکل با شماره هام هست .دوستان ایفون دار در جریان هستن...
        اپل اینقدر برنامه داره برای ایپد و اینقدر بازی برنامه میده که دلت میخواد خیلی هاشو نصب کنی
        من به شخصه کارم با ایپد طراحی گرافیک و سایت هست کلی برنامه ی طراحی گرافیک سایت روی ایپدم دارم ... خوب برام خیلی به صرفه تره که ایپدم جیلبریک باشه ...
        مورد چهارم استفاده از ifile هست که با جیلبریک به دست میاد و خیلی ها از اون استفاده می کنن ...
        سایدیا هم خیلی برنامه خریدنی زیاد و جالب داره که فقط با جیلبریک میشه استفاده کرد.
        البته جیلبریک یه مزایایی داره و یه معایبی ... اینکه جیلبریک چقدر برای فرد تاثیر گذاره مربوط به استفاده و اون برنامه هایی که استفاده میکنه .من الان دوستم ایپد گرفته اما کلا 20 برنامه روش نیست .. جیلبریک هم هست .. یکی میبینید جیلبریک نیست و 50 تا هم برنامه روش نصب داره
        امیدوارم بتونم کمکتون کرده باشم
        موفق باشید

نظر

• دوست عزیز جیلبریک که فقط برای نصب برنامه کرک نیست اتفاقا خود هکر ها هم بعضیاشون از این موضوع ناراحتن جیلبریک محدودیاتایی که ماشاالله کم هم نیستن رو برمیداره کار کردن با دیوایس رو ساده و لذت بخش تر از اینی که هست میکنه مثلا بلوتوث برای انتقال فایل که به صورت پیش فرض رو دستگاه هانیست ولی با جیلبریک میتونید برنامه celeste رو نصب کنی و به خوبی جواب میده یا دانلود از طریق دیوایس که پیشفرض ندارن ولی برنامه ای براش هست تو اپ استور که بیشترشون خوب عمل نمیکنن ولی جیلبریک کنی این قابلیت رو با نصب یک برنامه به سافاری اضافه میکنی خیلی خوبه من خودم الان جیلبریک نکردم و اون ندارم حس میکنم دستگاه ناقصه باید بگم که این برنامه ها تو اپ استور نیست و کلا جریانش با برنامه اورجینال اپ استورفرق داره.
          بجز این ها اون روش شما خیلی دست و پا گیره منم خودم اول اونجوری برنامه ریخته بودم ولی اگه خودتون با ایتونز بخوایین برنامه جدید بریزین همه برنامه ها پاک میشه بهترین راه خرید گیفت کارت ایتونزه خودت با اکانت خودت قانونی از اپ استور خرید میکنی برنامه ها رو اکانتت ثبت میشه اپدیتی هم بیاد سریع میتونی بریزیش
          البته جدیدا فشار جیلبریک دوستان رو به روش های نصب برنامه کرک شده وبه صورت قانونی و بدون جیلبریک کشونده فقط ۳۰ تومن میدی اونم تازه نه به اپل این قیمتیه که یک برنامه نویس به ازای دادن امکانات خودش به دیوایس شما ازتون میگیره.
          ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 09-12-2011, 10:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
            درسته دوست عزیز ، گفنه من این 2 تا رو ندارم اما هنوز مشخص نیست این جیلبرک بر روی آیپد 2 و آیفون 4 اس جواب میده یا نه
            منظورش از اين حرف چي بوده ؟ يعني هيچ تلاشي براي اين ٢ تا دستگاه نكرده ؟

نظر

• ینی کی مرا ما رلیز میشه ؟؟؟!!!؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                منظورش از اين حرف چي بوده ؟ يعني هيچ تلاشي براي اين ٢ تا دستگاه نكرده ؟
                pod2g فقط ipod3g داره و جیلبریک انتدر رو هم روی این ipod امتحان کرده... تونسته اون باگی رو که برای انتدر هست پیدا کنه اما هنوز امتحان نکرده که بشه برای دستگاه ipad2 و 4s هم میشه با این باگ انتدر کرد یا نه ...
                چیزهایی که گفته انگار کار ios5 تمومه و داره میره برای جیلبریک 5.0.1 ... تو این یکی دوروزه حتما میره سر ipad 2 4s ..

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
                  ینی کی مرا ما رلیز میشه ؟؟؟!!!؟؟؟؟
                  هیچی نگفته ... ممکنه برای پردازندهای A4 رو بزاره بعد از جیلبریک ios5.0.1 یا ممکنه هم بزاره برای وقتی که همه دستگاها مثل ipad 2 و 4s جیلبریک شدن ارائه بده ...
                  زمان ریلیز رو ذکر نکرده

نظر

• Another quick update on the state of the iOS 5 untethered jailbreak: French hacker pod2g has confirmed that the iOS 5 untether will in fact work on iOS 5.0.1.

It was originally thought that 5.0.1 had patched the untethered jailbreak, and we recommended that jailbreakers stay on 5.0 if they wanted an untether in the near future. We’re pleased to report that potential jailbreakers on iOS 5.0.1 can breathe a sigh of relief.
                    Pod2g’s untether (we have a video demo) doesn’t rely on the code signing vulnerability that security guru Charlie Miller recently demonstrated. Miller’s vulnerability was one of the reasons that Apple released 5.0.1 (to patch the vulnerability), and it was believed that 5.0.1 wouldn’t see an untethered jailbreak because of that reason.

Pod2g says that bringing his jailbreak to 5.0.1 “should be quick.” He is currently testing the jailbreak on different kinds of iOS devices.
                    ترجمه :

یکی دیگر از هکر های معروفی که در حال کار بر روی جیلبریک کردن IOS 5.0.1 بوده اعلام آپدیت برنامه جیلبریکر برای این نسخه را اعلام کرده است
                    در ابتدا تصور بر این بود که با عرضه ios 5.0.1 دیگر جیلبریک پایداری وجود نداشته باشد و تنها برای فریمور ورژن 5 امکان پذیر باشد اما خوشحالیم به اطلاع برسانیم که امروز برای ورژن 5.0.1 نیز میسر شد و کسانی که از این نسخه استفاده میکنند یک نفس راحت بکشند
                    این ویدئویی که منتشر شده است از طریق هک باگی در این نسخه ها و بدون اتکا به باگ معرفی شده توسط guru Charlie Miller جیلبریک به ورت پایدار شده اند . ما فکر میکردیم این نسخه بی باگ ترین نسخه اپل بوده اما حال میبینیم که چنین نیست
                    در نهایت این هکر اعلام کرده به زودی این جیلبریک پایدار را ارائه میدهد و هم اکنون در حال تست بر روی انواه دستگاه ها میباشد هم 5 و هم 5.0.1

dr.mohamdreza
                    ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 10-12-2011, 12:05 AM

نظر

• دوستان

وب سایته معتبره Iclarified هم خبر این ویدیوی جدید رو گذاشت ، به نقل از تو ی تر ش هم احتمالا شنبه / یکشنبه خبرهای خوشی خواهد آمد:
                      iClarified - Apple News - Pod2g Demos Untethered Jailbreak for iOS 5 [Video]

نظر

• من تو سایت پاندا که مال هکرهای چینی هست الان دیدم که گفته هکر های ما نتونستند کاری کنند و روش دانگرید به 4.3.3 رو گفته و همچنین گفته بیخیال جیلبریک ios 5 بشید!!!

hHow to Downgrade iOS 5.0.1 to iOS 4.3.3 For Untethered Jailbreak - iPhone.PandaApp.com

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                          another quick update on the state of the ios 5 untethered jailbreak: French hacker pod2g has confirmed that the ios 5 untether will in fact work on ios 5.0.1.

It was originally thought that 5.0.1 had patched the untethered jailbreak, and we recommended that jailbreakers stay on 5.0 if they wanted an untether in the near future. We’re pleased to report that potential jailbreakers on ios 5.0.1 can breathe a sigh of relief.
                          Pod2g’s untether (we have a video demo) doesn’t rely on the code signing vulnerability that security guru charlie miller recently demonstrated. Miller’s vulnerability was one of the reasons that apple released 5.0.1 (to patch the vulnerability), and it was believed that 5.0.1 wouldn’t see an untethered jailbreak because of that reason.

Pod2g says that bringing his jailbreak to 5.0.1 “should be quick.” he is currently testing the jailbreak on different kinds of ios devices.
                          ترجمه :

یکی دیگر از هکر های معروفی که در حال کار بر روی جیلبریک کردن ios 5.0.1 بوده اعلام آپدیت برنامه جیلبریکر برای این نسخه را اعلام کرده است
                          در ابتدا تصور بر این بود که با عرضه ios 5.0.1 دیگر جیلبریک پایداری وجود نداشته باشد و تنها برای فریمور ورژن 5 امکان پذیر باشد اما خوشحالیم به اطلاع برسانیم که امروز برای ورژن 5.0.1 نیز میسر شد و کسانی که از این نسخه استفاده میکنند یک نفس راحت بکشند
                          این ویدئویی که منتشر شده است از طریق هک باگی در این نسخه ها و بدون اتکا به باگ معرفی شده توسط guru charlie miller جیلبریک به ورت پایدار شده اند . ما فکر میکردیم این نسخه بی باگ ترین نسخه اپل بوده اما حال میبینیم که چنین نیست
                          در نهایت این هکر اعلام کرده به زودی این جیلبریک پایدار را ارائه میدهد و هم اکنون در حال تست بر روی انواه دستگاه ها میباشد هم 5 و هم 5.0.1

dr.mohamdreza
                          یعنی گرین پویزن هم جیلبریک برای ۵ داره ؟؟؟ منبع خبرتون لطفا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط STala نمایش پست ها
                            یعنی گرین پویزن هم جیلبریک برای ۵ داره ؟؟؟ منبع خبرتون لطفا ؟
                            نه دوست عزیز ببخشید من عکس ها رو اشبتاه گذاشتم اخه گرین پویزن هم بیانیه داده بود و تبریک گفته بود به pod2g من به جای عکمس pod2g عکس گرین پویزن رو گذاشتم .معدرت الان اصلاح می کنم عکس رو
                            البته pod2g و گرین پویزن با هم بی مرتبط هم نیستن ... و ارتباط های زیاد با هم دارن ... به هر حال عکس اصلاح شد
                            ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 10-12-2011, 12:15 AM

نظر

• MuscleNerd نیز در توییتی گفت :

" تبریک به Pod2g برای پیشبرد Untethere 5.x خود ! شما در این ویدیو می توانید بخشی از فعالیت او را ببینید "

ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 10-12-2011, 12:10 AM

نظر

• لينك مشكل داره

نظر

صبر کنید ..
                                X