اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش Downgrade از iOS 5 به 4.3.3 , 4.3.5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش Downgrade از iOS 5 به 4.3.3 , 4.3.5

همونطور که میدونید iOS 5 ریلیز شده و خیلی از شما ها آپگرید کردید و بخاطر خیلی مشکلاتش مثل نداشتن جیلبرک جدی ، داشتن باگ ، و ...... نتونستید روی iOS 5 بمونید

توی این تاپیک بهتون نشون میدیم چطور میتونید از iOS 5 به 4.3.5, 4.3.4, 4.3.3, 4.3.2 و 4.3 دانگرید کنید

مرحله 1 :

فرمووی که میخواید بش Downgrade کنید رو انتخاب کنید و بعد دالنود کنید

iOS 4.3.3 رو دانلود کنید
    iOS 4.3.4 رو دانلود کنید
    iOS 4.3.5 رو دانلود کنید

مرحله 2 :

iDevice تون رو به حالت DFU f ببرید - برای دانگرید کردن حتما باید iDevice شما در حالت DFU باشه
    برای اینکار :

iDevice تون رو خاموش کنید
    10 سانیه Home + Power رو نگه دارید
    بعد Home رو 15 سانیه نگه دارید
    ( صفحه iDevice تون باید سیاه باشه )

مرحله 3 :

در ویندوز (Explorer رو باز کنید ) و در مک (Finder رو باز کنید ) و به ادرس \Windows\System32\drivers\etc\ برید و در Mac از Toolbar روی GO بزنید و سپس روی GO TO Folder.... رو بزنید و بنویسید \etc\

و فایل HOSTS رو پیدا کنید و با text editor ( در ویندوز ) یا TextEdit ( در مک ) باز کنید

و خط زیر رو پاک کنید :

مرحله 4 :

Start TSS server توی Tiny Umbrella بزنید و

iTunes رو باز کنید و فرموری که قبلا انتخاب کردید رو به iTunes بدید ، برای اینکار alt + Click (در مک) یا Shift + click ( در ویندوز ) میتونید فرمور مورد نظرتون رو بدید

نکته : با ارور 1013 مواجه خواهید شد در هنگام کامل شدن پراسس - این ارور normal است و iDevice شما رو به حالت Recovery Mode میبره

برای بیرون امد از این حالت برنامه TinyUmbrella رو دانبود کنید ( دانلود برا Mac و Windows ) یا برنامه Fix Recovery رو دانلود کنید ( دانلود برای Mac و Windows )

و روی "Exit Recovery" بزنید تا به حالت Normal برگردید

تموم شد ، شما میتونید با یکی از ورژن هایی که دانلود کردید و انتحاب کردید لذت ببرید
    ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 25-10-2011, 09:11 PM

برای دانگرید کردن با این روش داشتن shsh لازم هست یا نه؟
    برای کسی که کلا تابحال ورژن 4.3.3 نزده امکان داره با این روش از ıos 5 دانگرید بکنه به 4.3.3 ؟
    مرسی

نظر

موضوع تاپیک تکراری هست
      http://www.i-phone.ir/forums/thread50517.html
      البته نمیگم اون قبلی بد بود ولی برای شما توضیحاتش کامل تره دوستان مبتدی هم میتونن بدون مشکل کار کنن
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نوشته اصلی توسط arash64a نمایش پست ها
      برای دانگرید کردن با این روش داشتن shsh لازم هست یا نه؟
      برای کسی که کلا تابحال ورژن 4.3.3 نزده امکان داره با این روش از ıos 5 دانگرید بکنه به 4.3.3 ؟
      مرسی
      خیر دوست عزیز بدون shsh دانگرید غیر ممکنه هست (البته هیچ چیز غیر ممکن نیست) این نه به این معنی که شما الان میتونید این کار رو بکنید برای شما فعلا راهی نیست ولی به نظر من باید یک راه از طریق اکانت های دولوپر باشه ( زیاد خوش حال نشید یک حدس هستش)
      ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 24-10-2011, 12:27 AM

نظر

ای باباااااااا یه لحطه خوشحال شدم ها.............
        آقا به نظر من یه تاپیک درست کنید بنوسید که دانگرید غیر ممکنه.که همه هر بار خوشحال نشن.ممنون

نظر

دوست عزیز دانگرید نشدن بدون shsh یکی از بدیهیات هست و جزو اصول اولیه نیاز به تاپیک نداره اصولا یا همه میدونن یا بهش برمیخورن میفهمن شما اصلا منتظر چنین تاپیکی نباش که دانگرید بدون shsh امکان پذیر هست ( اون فقط در ایفون ۳ جی بوت رام قدیم و ایفون ۲جی بود دیگه اون... لولو برد)

نظر

ميشه در مورد اكانت دولوپر بيشتر توضيح بديد؟
            من يه بار با بلابي كه داشتم(كاستوم ساختم) دانگريد كردم ولي از ريكاوري در نيومد
            بنظرتون واسه اين مورد راهي هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
              ميشه در مورد اكانت دولوپر بيشتر توضيح بديد؟
              من يه بار با بلابي كه داشتم(كاستوم ساختم) دانگريد كردم ولي از ريكاوري در نيومد
              بنظرتون واسه اين مورد راهي هست؟
              اگه منظورتون در باره تاپیکی هست که با کاستوم دانگرید کرده بهترین راه جیلبریک هست که خودش از ریکاوری در میاره با همون redsn0w هم میشه از ریکاوری در اورد ( با گزینه فیکس ریکاوری)
              در باره اکانت دولوپر هم که من گفتم یک حدس هست چون یک دولوپر برنامه مینویسه باید روی بیشتر دیوایس ها و ورژن های مختلف تستشون کنه خوب این لازم که دیوایسشو بتونه دانگرید کنه حالا هست همچین چیزی یا نه باید از یک دولوپر پرسید.

نظر

من sh sh ٤.٣.٣ رو ندارم(چون به ضرورتش واقف نبودم) ولي فايل بلاب رو دارم
                ميتونم از ٤.٣.٥با كاستوم ٤.٣.٣ دانگريد كنم و از ريكاوري درش بيارم؟

نظر

نه دوست عزیز نمیشه این کار رو انجام داد.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    موضوع تاپیک تکراری هست
                    البته نمیگم اون قبلی بد بود ولی برای شما توضیحاتش کامل تره دوستان مبتدی هم میتونن بدون مشکل کار کنن

خیر دوست عزیز بدون shsh دانگرید غیر ممکنه هست (البته هیچ چیز غیر ممکن نیست) این نه به این معنی که شما الان میتونید این کار رو بکنید برای شما فعلا راهی نیست ولی به نظر من باید یک راه از طریق اکانت های دولوپر باشه ( زیاد خوش حال نشید یک حدس هستش)
                    دوست عزیز من هردو روش را امتحان کردم هردو خوب جواب دادن فقط زمان این یکی کمتره وقت آدومو زیاد تلف نمیکنه
                    درضمن برای رفع خطای 3194 بهتره درفایل هاست تان این متن را کپی کنید
                    وبه راحتی ازاین ارور رد بشید
                    مسیر:c:\windows\system32\drivers\etc
                    درآخرهاست نوشته شود:74.208.10.249 gs.apple.com

نظر

نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
                      دوست عزیز من هردو روش را امتحان کردم هردو خوب جواب دادن فقط زمان این یکی کمتره وقت آدومو زیاد تلف نمیکنه
                      درضمن برای رفع خطای 3194 بهتره درفایل هاست تان این متن را کپی کنید
                      وبه راحتی ازاین ارور رد بشید
                      مسیر:c:\windows\system32\drivers\etc
                      درآخرهاست نوشته شود:74.208.10.249 gs.apple.com
                      متشکر ولی من هر راهی بگید رفتم و هر بلایی بگید سر هاست اوردم ولی بازم ارور ۳۱۹۴ میداد.

نظر

متشکر ولی من هر راهی بگید رفتم و هر بلایی بگید سر هاست اوردم ولی بازم ارور ۳۱۹۴ میداد.
                        دوست عزیز منم چون همین الان اینو تست کردم نوشتم درست لحظه ای که کار ریستوری تمام شد مطلب رو نوشتم

نظر

موضوع تاپیک تکراری هست

دوست عزیز اون تاپک آموزش ری استور از IOS 4X به iOS 5 ه

این تاپیک آموزش Downgrade از iOS 5 به 4.3.3 ه

نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
                          دوست عزیز منم چون همین الان اینو تست کردم نوشتم درست لحظه ای که کار ریستوری تمام شد مطلب رو نوشتم

ممتون از اطلاع رسانیتون
                          ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 25-10-2011, 11:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                            دوست عزیز اون تاپک آموزش ری استور از IOS 4X به iOS 5 ه

این تاپیک آموزش Downgrade از iOS 5 به 4.3.3 ه
                            دوست عزیز شما اصلا ضحمت ندادی اسم تاپیک رو بخونی (ریستور از ios5 به 4.3.3 )
                            اگه خود تاپیک رو بخونی هم میفهمی که الکی اسپم زدی.
                            ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 26-10-2011, 05:30 PM

نظر

دوست عزیز شما اصلا ضحمت ندادی اسم تاپیک رو بخونی (ریستور از ios5 به 4.3.3 )
                              اگه خود تاپیک رو بخونی هم میفهمی که الکی اسپم زدی.
                              در رابطه با اولی شما درست میگی ، اون هم تاپک آموزش 5به 4.3.3 ه

ولی روش هاشون فرق میکنه

اگه تکراری بود تاپیک تایید نمیشد
                              ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 26-10-2011, 05:41 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X