اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ های ای او اس 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باگ های ای او اس 5

سلام دوستان من هم تو سایت ها هم خودم چند تا باگ خیلی کوچیک پیدا کردم تو این تاپیک هر کی باگی یا اشکالی پیدا کرد لطفا بگه

این یکیش که البته تاپیکم باز کرده بودم ولی اینجام میگم تا فردا هم چند تا دیگه حتما میگم
    دوستان اين مطلب رو تو سايت 9to5mac.com ديدم جالب بود
    ب
    ١-دكمه ى پاور رو نگه داريد تا slide to power off بياد

٢- اسمارت كاور رو ببنديد

٣- اسمارت كاور رو باز كنيد
    ٤- cancel رو بزنيد

البته اين روى ios5 كار ميكنه و تو برنامه ها نميتونيد بريد ولى ميتونيد برنامه ها رو پاك كنيد و messages رو هم تو spotlight ببينيد و همچنين موزيك رو قطع و وصل كنيد

نظر

یه باگ هم تو آیفونه، وقتی میخوای بزنی آهنگ بعدی اول آهنگ رو استاپ میکنه بعد میزنه آهنگ بعدی، به خاطر همین چند سانیه تاخیر داره، خیلی اذیت میکنه

نظر

یه باگ هم درون آیپاد:

موقع اتصال هدفون خودسرانه موزیک پخش میکنه

نظر

یک باگ که ادامه یک باگی هست که در ios4 و ۳ بوده در صفحه سرچ ( درورزن های قدیم انگشتتونو از چپ به راست کوچیک به شکل ۸ - فارسی- حرکت بدین کیبرد میره پایین انگار چیزی سرچ کردین ) در ورژن های قبل و ۵ دستتونو از چپ به راست به صورت دایره سریع ولی کوچیک طوری که به صفحه اول نره بکشید و باگ کیبرد میره پایین.
          یکی دیگه که با اومدن مولتی تسکینگ از ۴ تا الان هست شما یک بار مولتی تسکینگ رو بیارید ( ۲ بار پشت سرهم هوم رو بزنید) پایین صفحه نقطه های نمایانگر صفحه ها میره حالا یک فلدر رو باز کنید و و دوباره امتحان کنید بعد از صدم ثانیه نقطه ها بر میگردن.

نظر

نوشته اصلی توسط sahba_08 نمایش پست ها
            یه باگ هم تو آیفونه، وقتی میخوای بزنی آهنگ بعدی اول آهنگ رو استاپ میکنه بعد میزنه آهنگ بعدی، به خاطر همین چند سانیه تاخیر داره، خیلی اذیت میکنه
            بله خیلی اذیت میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
              یک باگ که ادامه یک باگی هست که در ios4 و ۳ بوده در صفحه سرچ ( درورزن های قدیم انگشتتونو از چپ به راست کوچیک به شکل ۸ - فارسی- حرکت بدین کیبرد میره پایین انگار چیزی سرچ کردین ) در ورژن های قبل و ۵ دستتونو از چپ به راست به صورت دایره سریع ولی کوچیک طوری که به صفحه اول نره بکشید و باگ کیبرد میره پایین.
              یکی دیگه که با اومدن مولتی تسکینگ از ۴ تا الان هست شما یک بار مولتی تسکینگ رو بیارید ( ۲ بار پشت سرهم هوم رو بزنید) پایین صفحه نقطه های نمایانگر صفحه ها میره حالا یک فلدر رو باز کنید و و دوباره امتحان کنید بعد از صدم ثانیه نقطه ها بر میگردن.
              خیلی جالب بود و کار کرد ممنون

نظر

iPod touch 4 خیلی هم کند شده ...Slid to unlock هم طول میکشه چند ثانیه...

نظر

به صفحه سرچ برید بعد با هوم برگردید میبینید کیبورد میمونه !! (حداقل واس من اینطوریه)

نظر

من دیروز یه ایفن 4s گرفتم از دیروز تا حالا چند بار invalid sim card میده البته با خاموش روشن کردن گوشی درست میشه مثلا امروز از صبح که 1 بار این مشکل رو داشتم تا 8 شب اصلا اتفاق نیوفتاد ولی ساعت 8 بازم مشکل پیش اومد
                    حالا نمیدونم از گوشیه یا از ios 5
                    ولی گوشی آنلاک هست و جیل هم نکردم و سیم ایرانسل رو کامل جواب میده

نظر

نوشته اصلی توسط p0uya نمایش پست ها
                      به صفحه سرچ برید بعد با هوم برگردید میبینید کیبورد میمونه !! (حداقل واس من اینطوریه)
                      فك نكنم برا همه اينطورى باشه

نظر

نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                        برای من اینطوری نمی شه

نظر

نوشته اصلی توسط P0UYA نمایش پست ها
                          چون ريستورت به ios5 ناقص بوده.من اين مشكل

رو ندارم

نظر

مال منم همینطوری میشه

نظر

برا منم اين اتفاق ميوفته ولي بيشتر اين اتفاق زماني ميوفته كه از سرويس ٧/٢٤ بانك سامان (*٧٢٤#) استفاده ميكنم!

نظر

صبر کنید ..
                              X