اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ های ای او اس 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط P0UYA نمایش پست ها
    به صفحه سرچ برید بعد با هوم برگردید میبینید کیبورد میمونه !! (حداقل واس من اینطوریه)
    برای منم که همیشه اتفاق میافته مگر موقعی که میخوام باگ رو نشون یکی بدم!

نظر

مثله اینکه خیلی ها این مشکل رو دارند

نظر

نوشته اصلی توسط edonay نمایش پست ها
        من دیروز یه ایفن 4s گرفتم از دیروز تا حالا چند بار invalid sim card میده البته با خاموش روشن کردن گوشی درست میشه مثلا امروز از صبح که 1 بار این مشکل رو داشتم تا 8 شب اصلا اتفاق نیوفتاد ولی ساعت 8 بازم مشکل پیش اومد
        حالا نمیدونم از گوشیه یا از ios 5
        ولی گوشی آنلاک هست و جیل هم نکردم و سیم ایرانسل رو کامل جواب میده
        دوست عزیز! مشکل از سیم کارت همراه اولتون هست...یا درست بریده نشده و یا اینکه قدیمی هست و با سرویس های جدید سازگاری نداره...بهترین کار اینه که سیم رو بسوزونید و یک سیم جدید بگیرید و ترجیحا با سیم کاتر و کاملا با دقت بریده بشه...مشکلتون حل می شه انشالا...

نظر

میدونم این باگ جایی دیگه گفته شده ولی برای این که در یک تاپیک جامع باشه میگم
          ویس کنترلر رو فعال کنید ( دستتون رو روی دکمه هوم نگه دارید) و بعد بهش بگید ( ساعت چنده؟) و میبینید که جوابتونو به انگلیسی میگه( یعنی ساعت رو اعلام میکنه) البته هراز چندگاهی نمیفهمه ولی خوب مت که تست کردم بیشترشو درست ساعت رو اعلام کرد.
          این فقط یک باگ برای اعلام ساعت هست و توسط اپل تایید شده که اپل هیچ دستور فارسی برای ایفون ننوشه و فقط یک باگ هست و در لیست باگ ها ثبت شده.
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
          ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 26-10-2011, 06:50 PM

نظر

[QUOTE=b.a23;509721]میدونم این باگ جایی دیگه گفته شده ولی برای این که در یک تاپیک جامع باشه میگم
            ویس کنترلر رو فعال کنید ( دستتون رو روی دکمه هوم نگه دارید) و بعد بهش بگید ( ساعت چنده؟) و میبینید که جوابتونو به انگلیسی میگه( یعنی ساعت رو اعلام میکنه) البته هراز چندگاهی نمیفهمه ولی خوب مت که تست کردم بیشترشو درست ساعت رو اعلام کرد.
            این فقط یک باگ برای اعلام ساعت هست و توسط اپل تایید شده که اپل هیچ دستور فارسی برای ایفون ننوشه و فقط یک باگ هست و در لیست باگ ها ثبت شده.
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            [/QUOTE
            ولی اینو یه نفر گذاشته بود و ادعا میکرد فارسیش کرده

نظر

ولی اینو یه نفر گذاشته بود و ادعا میکرد فارسیش کرده
              دوست عزیز ادعای ایشون کاملا درست بوده و هست این باگ هم در راستای کار ایشون کشف شده کار ایشون روی فارسی کردن رو میشه با کلیپی که گذاشتن ثابت کرد هم یک دستور دیگه امتحان شده هم جواب ها فارسی گفته میشن
              البته نمیدونم ایشون ادامه کارشونو انجام میدن یا خیر چون الان دارن روی پرت کردن siri رو دیوایس های دیگه کار میکنن و تا الان خوب پیش رفتن.
              ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 27-10-2011, 06:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                دوست عزیز ادعای ایشون کاملا درست بوده و هست این باگ هم در راستای کار ایشون کشف شده کار ایشون روی فارسی کردن رو میشه با کلیپی که گذاشتن ثابت کرد هم یک دستور دیگه امتحان شده هم جواب ها فارسی گفته میشن
                البته نمیدونم ایشون ادامه کارشونو انجام میدن یا خیر چون الان دارن روی پرت کردن siri رو دیوایس های دیگه کار میکنن و تا الان خوب پیش رفتن.
                بله شما درست ميفرماييد

نظر

نوشته اصلی توسط P0UYA نمایش پست ها
                  به صفحه سرچ برید بعد با هوم برگردید میبینید کیبورد میمونه !! (حداقل واس من اینطوریه)
                  این باگ رو خیلی ها باهاش سروکار داشتن.(تو فروم های خارجی خیلی ها این باگ رو گفته بودن)
                  یک باگ دیگه هم مشکل توی spotlight search هستش، یه سری از چیزها مثل contactرو پیدا نمی کنه

نظر

شما از ستینگ قسمت جنرال چک کنید شاید خودتون سرچ کردن رو محدود کردین؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                      شما از ستینگ قسمت جنرال چک کنید شاید خودتون سرچ کردن رو محدود کردین؟
                      نه دوست عزیز، چیزی رو محدود نکردم، ظاهرا مشکل از os هستش، تو چندتا فروم خارجی هم این موضوع رو دیدم

نظر

توی حالت پخش موزیک، ایفون رو به صورت عمودی بگیرید و انگشتتان را روی درجه کم و زیاد کردن صفحه بگذارید. بعد بدون این که دستتون رو از روی صفحه بردارید، گوشی رو بچرخونید تا افقی بشه. می بینید که صدای موزیک قطع می شه. من به صورت اتفاقی متوجه این موضوع شدم

نظر

Download IMG 0584 PNG
                          Download IMG 0438 PNG
                          Download IMG 0389 PNG
                          Download IMG 0388 PNG
                          Download IMG 0386 PNG
                          این عکسا رو نگاع کنید کسی خواست بگه کامل توضیح میدم

نظر

دوستان وقتی یه تماس از دست رفته دارین اگه از تو نوتیفیکیشن نگاه و پاکش کنی هنوز تو. قسمت کال گوشی هستش.تا از تو کال نگاه نکنی شمارش پاک نمیشه

نظر

دوستان زنگهای اس ام اس شما مشکل نداره؟؟؟ تو ۵.۰.۱ ؟؟؟
                              نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                              مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                              --------------------------------------------------------
                              فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                              طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

چرا،واسه من مشكل داره،حالت سكته ايى پيدا كرده.
                                پس من تنها نيستم!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X