اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت برنامه برای iOS در ویندوز توسط پروژه های AIR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

توی قسمت Publish وقتی بذاری روی حالت App Store حجمش تا حدی پایینتر میاد.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

مرسی، اما بازم به نصبت محتوای فایل ساخته شده و مقایسه با بقیه نرم افزارهای موجود دارای حجم بسیار زیادی هست

نظر

سلام به همه

محمد رضا جان من تا حدی کار کردن با فلش cs5 اونهم در حد ساخت کلیپ و بنر و اینها بلدم .
        اما الان کاملا گیج شدم که برای برنامه نویسی باهاش باید چیکار کنم ؟؟!

میشه راهنماییم کنید ...

نظر

نوشته اصلی توسط ihello نمایش پست ها
          سلام به همه

محمد رضا جان من تا حدی کار کردن با فلش cs5 اونهم در حد ساخت کلیپ و بنر و اینها بلدم .
          اما الان کاملا گیج شدم که برای برنامه نویسی باهاش باید چیکار کنم ؟؟!

میشه راهنماییم کنید ...
          شما از هر روشی که دوست دارید ( کتاب ، فیلم ، وب ، کلاس ، ... ) شروع به یادگیری Action Script 3.0 کنید. تا اینجا ربطی به برنامه نویس iPhone نداره.
          بعد که Action Script 3.0 را در حد مطلوب یاد گرفتید میتونید وارد بحث Device ها بشید. فرقش چیه ؟ دقیقا همون Action Script 3.0 هست منتها یکسری امکاناتی مثل accelerometer و Multi-Touch و Gesture ها و ... بهتون داده میشه که بصورت عادی توی کامپیوتر های استفاده نمیشه.

شما میتونید خروجی فلش را برای انواع دستگاهها بگیرید ، اما معروفترین اونها Android و iPhone هستن. یعنی شما با فلش که بازی یا برنامه بسازید هم میتونید اون را برای Android بدید هم iPhone . اما یکسی تفاوتهای ریزی داره که باید برای Andrord و iPhone بصورت مستقل بذارید. مثلا شما توی android میتونید دکمه Exit داشته باید و توسط دکمه از برنامه خارج بشید و این قابلیت توی Android هست ، اما توی iPhone دکمه ای به نام Exit نیست و دکمه Home وظیفه خارج شدن از برنامه را به عهده داره و باید متناسب با اون امکانات اینکارو انجام بدید.

قدرت فلش توی Computerها بسیار زیاد هست چون هم CPU بسیار قوی هست هم GPU (کارت گرافیک) شما اگر مثلا یک شبیه سازی بارون یا دود را انجام بدید ، به بهترین نحو اجرا میشه،اما توی device ها بصورت بسیار محسوس این اتفاق بسیار بد اجرا میشه.پس یکسری محدودیتهایی هنوز وجود داره که برنامه نویسان همچنان Objective-c را ترجیح میدن .
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ببخشید دوستان که ادامه ندادم آموزش رو.
            مشغله های زیادی که داشتم این فرصت رو ازم گرفت ولی باز ادامه میدم.
            دقت کنید فلش در مقابل ایکسکد مثل اسباب بازی میمونه
            دوستانی که امکان دسترسی به مک رو دارند تمرکزشون روی ایکسکد باشه خیلی بیشتر بدرد میخوره
            اکلیپس هم بعنوان ide خوبه و برای آیفون هم پلاگین ویژه داره

نظر

یادش بخیر، روزگاری چه حالی داشتم و چه کارها که نمی‌کردم!

چند وقت پیش البته به سرم زد که ببینم آخر و عاقبت فلش چی شد. چرا که چند سال پیش وقتی کاملا از وب جمعش کردند، با خودم گفتم احتمالا بساط ادوبی فلش و اکشن‌اسکریپت و اینا هم جمع میشه. کمی دنبالش گشتم و دیدم همینطور شده. البته که اکشن‌اسکریپت هنوز هست، فلش هم با عنوان Adobe Animate هنوز در حال ادامه حیاته.
              ولی خب با وجود React Native و ... به نظر منطقی نمی‌رسه استفاده از اینها ...

ارادتمند
              محمدرضا حقیری.

نظر

صبر کنید ..
              X