اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکات مهم فریمور 5 آیفون 4 با گوی gevey

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نکات مهم فریمور 5 آیفون 4 با گوی gevey

1 - شما میتوانید با sn0wbreeze-v2.8b8 کاستوم بسازید و بدون تغییر بیس باند آن را ریستور کنید .

2 - زمان ریستور ممکن است با ارور 1600 یا 1604 مواجه گردید که میتوانید با برنامه iREB-r4 آن را رفع کنید .

3 - بعد از ریستور ممکن است بدون استفاده از ibooty گوشی شما فعال شود ولی سیدیا - سافاری و ایمیل شما غیر فعال خواهد بود و بعد از آن باید از برنامه ibooty استفاده کنید و هر سه گزینه قبل فعال میشوند .

4 - برای فعال سازی گوی دقت داشته باشید که شرایط کمی با فریمورهای قبل متفاوت خواهد بود به این معنی که وقتی گزینه فعال سازی گوی Accept ظاهر شد شما شماره 112 را حدود 20ثانیه بعد شماره گیری نمائید و بخاطر راحتی حالت اسپیکر را انتخاب کنید تا گوشی دو حالت یا اشغال بزند یا اپراتور جواب دهد و چنانچه این حالت نبود و call fild زد بلافاصله مجددا دوباره شماره گیری کنید تا آن دو حالت جواب داده شود و پس از جواب یا بوق اشغال بلافاصله Airplane Mode را روشن و خاموش کنید تا گزینه SIM Failure' نمایان شود که می بایستی ok را بزنید , صبر کنید تا No Simcard Installed نمایان شود که بلافاصله ok را بزنید و Airplane Mode را خاموش و روشن کنید گزینه SIM Failure' نمایان شود که در این مرحله دقت کنید که ok را نزنید و صبر کنید تا خودش ناپدید شده و گوشی شروع به سرچ یا همان جستجوی خودمان میکند و بعد از چند لحظه آنتن نمایان میشود .

5 - چنانچه در هر یک از مراحل ، گوشی شما در حالت های مختلف مانند ریکاوری یا dfu mode قرار گرفت انوقت میتوانید با برنامه tinyumbrella-5.00.11 آن را فعال نمائید .

6 - با توجه به جیلبریک قلاده ای که فعلا هست و چنانچه در هر حالتی آنتن گوشی شما از دست رفت و دسترسی به کامپیوتر نداشتید ، نیازی به خاموش کردن گوشی نمی باشد و شما کافیست که سیم کارت خود را خارج کرده و دوباره وارد کنید و گزینه فعال سازی گوی Accept نمایان میشود و مراحل فعال سازی را مجددا انجام دهید تا آنتن داشته باشید .

7 - پیشنهاد میکنم برنامه های فوق را همیشه در سیستم رایانه خود داشته باشید sn0wbreeze-v2.8b8 ---iFunBox ----- tinyumbrella-5.00.11 ----- iREB-r4 ---- iBooty-for-5.0b2
    ویرایش توسط sasan851 : https://i-phone.ir/forums/member/22290-sasan851 در ساعت 22-10-2011, 12:47 PM

یکی از دوستام پرسیده بود iphone 4s رو هم میشه با Gevey آنلاک کرد یا نه ؛ کسی اطلاع داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
      یکی از دوستام پرسیده بود iphone 4s رو هم میشه با Gevey آنلاک کرد یا نه ؛ کسی اطلاع داره؟
      با توجه به بیس باند آیفون 4s فعلا امکان ندارد

نظر

گیوی فقط تا بیس بند 04.10.01 رو آنلاک میکنه .

نظر

برای اینکه با خیال راحتر با گوشی جیلبریک قلاده ای کار کنید پیشنهاد میکنم برنامه iBooty را در فلش مموری ذخیره نموده و همراه داشته باشید و چنانچه در مسافرت یا بیرون از محل مسکونی یا کار خود به مشکل برخوردید ، به اولین کامپیوتر که دسترسی پیدا کنید میتوانید برنامه iBooty را بدون نصب در کامپیتر فقط run کرده و اجرا کنید .
          مجددا تکرار میکنم اگر به هر دلیل آنتن گوشی شما غیر فعال گردید و no servis داد ، گوشی را خاموش نکنید بلکه سیم کارت را خارج و مجددا وارد کنید و صبر کنید تا Accept ظاهر شود و در ادامه مراحل 4 پست اول را ادامه دهید .
          ویرایش توسط sasan851 : https://i-phone.ir/forums/member/22290-sasan851 در ساعت 22-10-2011, 01:47 PM

نظر

عزیز من gevey ultra چطور چطور در os5 کار میکنه ؟ کسی چیزی میدونه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
              GEVEY SIM
              تو سایت خودشون گفته شده تا 4.3.3
              4اس هم که 5 میاد، پس کار نمیکنه

نظر

بحث انلاک بیس بندای بالاتر کلا منتفی شده یا امیدی هست ؟ منم با snowbreez کاستوم ساختم هیچ مشکلی پیش نیومد

نظر

ساسان جان من هر کاری کردم نتونستم رو iOS خودم را با جوی بیارم

نظر

دوستان من پیشنهاد میکنم اصلا سراغ gevey نرین من خودم از gevey استفاده میکردم انقدر دردسر داشتم که مجبور شدم گوشی رو بفروشم یه آنلاک گرفتم.
                    همین فعالسازیش که میگین با 112 گرفتن و این حرفاس فقط گفتنش آسونه مگر نه در واقعیت این عمل شاید از صد بار یه بارش کار کنه حالا خود دانید

نظر

نوشته اصلی توسط santoor_ostad نمایش پست ها
                      دوستان من پیشنهاد میکنم اصلا سراغ gevey نرین من خودم از gevey استفاده میکردم انقدر دردسر داشتم که مجبور شدم گوشی رو بفروشم یه آنلاک گرفتم.
                      همین فعالسازیش که میگین با 112 گرفتن و این حرفاس فقط گفتنش آسونه مگر نه در واقعیت این عمل شاید از صد بار یه بارش کار کنه حالا خود دانید
                      دقیقا اشک ادمو در میاره بعضی وقتا ... الان حاضرم جای 200 تومن بیشتر 300 بیشتر بدم ولی انلاک بگیرم:d

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                        دقیقا اشک ادمو در میاره بعضی وقتا ... الان حاضرم جای 200 تومن بیشتر 300 بیشتر بدم ولی انلاک بگیرم:d
                        با اجازت من آیفونم رو 300 فروختم 500 گذاشتم روش

نظر

نوشته اصلی توسط santoor_ostad نمایش پست ها
                          با اجازت من آیفونم رو 300 فروختم 500 گذاشتم روش
                          اااا اصلا توهین کردی به ایفون 300 فروختیش :d حالا ایشالا این هکرا یه کاری میکنن با اولترا انلام شه

نظر

شما جوان ها باید با تدبیرتر باشید و راه های بهتری پیدا کنید . من که 50 سالمه دارم راحت با آیفون 4 لاک و با فریمور 5 همراه با گوی کار میکنم و کوچکترین مشکلی ندارم . نبینم این پست های نا امید کننده را

نظر

با سلام
                              لطفا به ما هم ياد بديد تا روي iphone4 فريمور 5 بريزيم
                              گوشيم لاك آمريكاس و در حال حاضر 4.3.4 با gevey دارم
                              ویرایش توسط alireza1905a : https://i-phone.ir/forums/member/6052-alireza1905a در ساعت 23-10-2011, 12:56 PM دلیل: تكميل درخواست

نظر

صبر کنید ..
                              X