اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکات مهم فریمور 5 آیفون 4 با گوی gevey

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammad shadel
    متوجه نشدم. منظورت از سیم کارت اولیه چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟
    منظور همون سیمکارتیه که گوشی تحت قرار دادشه مثل at&t

نظر

دوستانی که ایفون 4 لاک دارن و از gevey استفاده میکنن. تقریبا نصف روز رو صرف ios 5 کردم. 2تا مشکل هست. 1- اینکه هنوز جیلبریک تتر هست که مشکل عمومی هستش ولی بعد از پایان کار با سیدیا میشه از

samtether استفاده کرد 2- کلا سیمکارتهای gevey رو فریمورهای کاستوم خوب جواب نمیده. البته من مشکلی نداشتم ولی فریمور 4.3.3 خیلی بهتر بود.

در کل کسانی که دوست دارن os 5 رو زودتر داشته باشن پیشنهاد میکنم اپدیت کنن.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
        برای اینکه با خیال راحتر با گوشی جیلبریک قلاده ای کار کنید پیشنهاد میکنم برنامه iBooty را در فلش مموری ذخیره نموده و همراه داشته باشید و چنانچه در مسافرت یا بیرون از محل مسکونی یا کار خود به مشکل برخوردید ، به اولین کامپیوتر که دسترسی پیدا کنید میتوانید برنامه iBooty را بدون نصب در کامپیتر فقط run کرده و اجرا کنید .
        مجددا تکرار میکنم اگر به هر دلیل آنتن گوشی شما غیر فعال گردید و no servis داد ، گوشی را خاموش نکنید بلکه سیم کارت را خارج و مجددا وارد کنید و صبر کنید تا Accept ظاهر شود و در ادامه مراحل 4 پست اول را ادامه دهید .
        این پست را به خاطر بسپارید ، بخصوص زمانی که احتمالا no servis شدید هرگز گوشی را خاموش نکنید .
        امروز یک هفته از روزی که ios 5 را نصب کردم گذشته و با توجه به مسافرتی هم که رفتم و در نقاطی که در دسترس آنتن نبودم ، مشکلی نداشتم و بلافاصله وقتی به مکانی میرسیدم که در آنتن در دسترس بود ، گوشی آنتن میداد .دوستانی که هنوز موفق نصب ios 5 نشده اند و نمی توانند از امکانات آن لذت ببرند ، پیشنهاد میکنم به پست یک همین تاپیک رفته و شروع کنن . موفق باشید .

نظر

سلام
          samtether*چيه مي شه يكم توضيح بدين ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط alireza1905a نمایش پست ها
            سلام
            samtether*چيه مي شه يكم توضيح بدين ممنون
            دقیقا منم همین سوال رو دارم

نظر

دوستان بعد اینکه کاستوم رو ساختیم بدیم به ایتونز بعد ریستور کنیم همین کافیه ؟

از ساسان عزیز خواهش میکنم این اموزش رو بصورت تصویری قرار بدن
              ویرایش توسط israel : https://i-phone.ir/forums/member/72218-israel در ساعت 25-10-2011, 02:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط israel نمایش پست ها
                دوستان بعد اینکه کاستوم رو ساختیم بدیم به ایتونز بعد ریستور کنیم همین کافیه ؟

از ساسان عزیز خواهش میکنم این اموزش رو بصورت تصویری قرار بدن
                دوست من در تاپيك هاي ديگر در همين بخش هم توضيح داده شده ولي من نكاتي را نوشتم كه خيلي مهمه و شما دقيقا پست يك را انجام بديد به راحتي موفق مي شيد بخصوص در زمان شماره گيري 112

نظر

دانلود کاستوم فریمور اکتیو ios 5

دانلود کاستوم فریمور اکتیو ios 5
                  ::::NEW:::::iphone 4 IOS 5 Custom Firmware (Activated) Jailbreaked:::::NEW::::: - GSM-Forum

نظر

آقا من ریختم اما اکسپت که میکنم روی no servise میمونه با توجه به اینکه 1 ساله گوی دارم و کاملا بلد بودم چی کار کنم

نظر

با سلام دوستان
                      دوستان این گوی با ایرانسل هم کار میکنه ؟
                      کسی تجربه گوی با ایرانسل و ios 5 رو داره ؟

ممنون

نظر

ببینید تنها نکته توی ios 5 با گیوی وجود داره اینه که اون یه خط آنتن بعد از accept نمیتد و کماکان no service میمونه
                        حالا با روش من برید جلو کامل کار میکنه :
                        1 - منتظر بشید تا منو بیاد . وقتی منو اومد تا 10 بشمرید بعد accept رو بزنید .الان no service هست حالا تا 10 بشمرید بعد برید توی منوی شماره گیری و 112 رو بگیرید بلافاصله قطع کنید سریعا برید air plane رو روشن کنید بعد تا 5 بشمرید و air plane رو خاموش کنید اینجا اول ارور no sim میاد و بعد sim failure و بعد چند ثانیه طول میکشه تا آنتن بیاد
                        نکته 1 : اگر منوی اول نیومد که accept کنید میتونین برید توی setting>phone>sim applicatin
                        نکته 2 : اگر بعد از گرفتن 112 بلافاصله no sim اومد یه بار سیم کارت رو در بیارید گوشی رو خاموش روشن کنید و سیم کارت رو قرار بدی و 2 باره شروع کنید .
                        این روش بارها توسط بنده تست شده .

موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط bestl3oy نمایش پست ها
                          با سلام دوستان
                          دوستان این گوی با ایرانسل هم کار میکنه ؟
                          کسی تجربه گوی با ایرانسل و ios 5 رو داره ؟

ممنون
                          بله با ایران سل کار میکنه و در ios 5 بخوبی جوابگو هست اما فقط تا بیس بند 4.10

نظر

اقا یکی به من بگه که با گوی الترا میشه به ای او اس 5 اپدیت کرد یا نه ؟
                            تو رو خئدا جواب بدید

نظر

نوشته اصلی توسط irtci نمایش پست ها
                              اقا یکی به من بگه که با گوی الترا میشه به ای او اس 5 اپدیت کرد یا نه ؟
                              تو رو خئدا جواب بدید
                              دوستانی که لقب کاربر ارشد و پرمیوم و عضو تحریریه و از اینجور القاب رو یدک میشکن، فقط نشستن ببینن کسی انگلیسی تایپ میکنه بیان بهش اخطار بدن.
                              مگه غیر از اینه که اون دوستان میبایست اونقدر اطلاعات داشته باشن که بتونن جواب همه رو بدن !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط alighods نمایش پست ها
                                دوستانی که لقب کاربر ارشد و پرمیوم و عضو تحریریه و از اینجور القاب رو یدک میشکن، فقط نشستن ببینن کسی انگلیسی تایپ میکنه بیان بهش اخطار بدن.
                                مگه غیر از اینه که اون دوستان میبایست اونقدر اطلاعات داشته باشن که بتونن جواب همه رو بدن !!!!
                                شما كاري نداشته باش كه كي چه لقبي رو يدك ميكشه , اگر درست فكر كنيد متوجه ميشيد كه بعضي موارد مستلزم داشتن ابزار لازمه اون كار هست. اگر كسي بخواد جواب درست به كسي بده مثلا در مورد سوال اون دوستمون , بايد حتما خودش گوشي لاك داشته باشه اون گيوي خاص رو هم داشته باشه و تست كرده باشه تا بتونه اينجا به سوال مربوطه جواب بده و اين هيچ ربطي به كاربر ارشد يا پرميوم بودن يا القاب ديگه نداره.

نظر

صبر کنید ..
                                X