اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه بدون Cydia

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
    خوب از طریق apptracker یا نصب cydia که سود آوریش بیشتره چون نیازی نیست از appstore بخره.
    نظره شما چیه؟

آخه انجام اینکار چه فایده ای واسه اون مغاره دار داشته؟
    شما خودت جواب خودتو دادی
    خوب از طریق apptracker یا نصب cydia که سود آوریش بیشتره چون نیازی نیست از appstore بخره.

نظر

خوب منم اینو میدونم.سوالم اینه که یارو چرا از طریق cydia نصب نکرده.

نظر

سلام دوستان من هم امشب یه آیفون 4 ورژن 4.2.1 آنلاک فکتوری دوستم دستم بود هیچ خبری از cydia نبود ولی هرچی نرم افزار میخواهین توش ریخته بودن وبیشترینش free نبود 234 تا نرم افزار بود .ولی انگار جلبریک نشده بود .که به من گفت میخوام ببرم بدم بهش installuos رو نصب کنه روش .گفتم بده من نصب کنم .که دیدم اینجوریه و سریع وصلش کردم به ifunbox ولی انگار یه گوشی که جلبریک نشدس رو بهش وصل کردی .
        تورو خدا یکی از اساتید به اینجا سر بزنه .ما رو مطلع کنه خداییش کف کردم وقتی اینو دیدم .ضایعم شدیم.
        به چه طریقی اینکارو میکنن چون اگه نرم افزارهارو خریده باشه نزدیک به 200 هزارتومن پولش میشه اون طرف با 20 هزار تومان تو پاساژ علاالین این کارو کرده.
        منتطریم اساتید گل.

نظر

ببینید دوستان وقتی از یک برنامه رو بوسیله ی یک سیستم از اپ استور می خرید از روی همون سیستم می تونید روی هر چند تا دیوایس که خواستید بریزید اما این برنامه ها رو می تونید فقط روی ۵ تا سیستم مختلف اتورایز کنید
          دلیل این هم که بعضی از فروشنده ها جیلبریک نمی کنند و برنامه اصل می ریزن این هست که بعضی از ورژن ها مثل همین ۴.۳.۵ جیلبریک نمیشن
          اون ها هم یک برنامه رو یک بار می خرن ولی روی ۱۰۰ تا دیوایس می ریزن و چند برابر اون پول رو درمیارن

نظر

نوشته اصلی توسط alirez7a نمایش پست ها
            ببینید دوستان وقتی از یک برنامه رو بوسیله ی یک سیستم از اپ استور می خرید از روی همون سیستم می تونید روی هر چند تا دیوایس که خواستید بریزید اما این برنامه ها رو می تونید فقط روی ۵ تا سیستم مختلف اتورایز کنید
            دلیل این هم که بعضی از فروشنده ها جیلبریک نمی کنند و برنامه اصل می ریزن این هست که بعضی از ورژن ها مثل همین ۴.۳.۵ جیلبریک نمیشن
            اون ها هم یک برنامه رو یک بار می خرن ولی روی ۱۰۰ تا دیوایس می ریزن و چند برابر اون پول رو درمیارن

ممنون از پاسخ واضحتون .
            حالا دوست عزیز من چطوری میتونم (بوسیله چه نرم افزارهایی ) برنامه های دیگری رو اینطور گوشی ها بریزم .که برنامه های قبلی هم پاک نشن ؟
            ممنون از شما

نظر

با همون ifunbox میتونی بریزی. البته بعضی appها کرش میکنن ولی اکثراً بدون مشکل نصب میشن.

نظر

والله من به موبایل فروشی گفتم جیلبریک کن گفت ورژن 4.3.5 هنوز نیومده. گفتم installous بریز روش .گفت وقتی جیلبریک نشده که نمیشه اینستالوس کرد!!!!

نظر

ولی بهم گفت میتونم برات برنامه و بازی بریزم 30 تومن.

نظر

اگر سيديا نداشته باشيد نميتونيد برنامه يا بازي هاي كرك دار را استفاده كنيد، بازي يا برنامه هاي ايناستالوس هم همه كركدار هستن،اگر نميخواييد سيديا داشته باشيد فقط بايد برنامه هاي اورجينال استفاده كنيد كه مقازه دار براتون ميريزه و با يك بار ريستور ٣٠ تومان دود شده (مگر خودتون خريده باشيد). 

نظر

خوب وقتی روی ۵ تا دیوایس بیشتر نمیشه نصب کرد یعنی هر برنامه روی ۵ دستگاه و برای ۵ دستگاه بعدی دوباره باید اون برنامه را برای ۵ دستگاه دوم با یه آی دیه دیگه خرید؟
                      چطور میشه با یه آیتیونز و یک کامپیوتر این کار را انجام داد؟

نظر

خوب وقتی روی ۵ تا دیوایس بیشتر نمیشه نصب کرد یعنی هر برنامه روی ۵ دستگاه و برای ۵ دستگاه بعدی دوباره باید اون برنامه را برای ۵ دستگاه دوم با یه آی دیه دیگه خرید؟
                        چطور میشه با یه آیتیونز و یک کامپیوتر این کار را انجام داد؟
                        برنامه هایی که خریده میشه رو شما میتونید با آیدیتون روی 5 تا pc اوتورایز کنید و از روی اون 5 تا pc روی هر چندتا دیوایسی که خواستید بریزید. اما با یک تفاوت که کاربرهای دیگه نمیتونن از آپدیت برنامه ها برخوردار باشن ...

نظر

آها-پس من از روی یک کامپیوتر می تونم مثلا با یک خرید روی ۲۰ تا آیفون نصب کنم؟

نظر

آها-پس من از روی یک کامپیوتر می تونم مثلا با یک خرید روی ۲۰ تا آیفون نصب کنم؟
                            اره درسته من كلي درباره اين موضوع تحقيق كردم چون واقعا گيج شده بودم حرف amir 427 كاملا درسته شما با ٥ تا سيستم ميتوني رو n تا دستگاه نصب كني ولي واسه اپديت حتما بايد اكانتي كه باهاش خريدي رو داشته باشي

نظر

دوست عزیز اگز من بخوام از روی این کامپیوتر برنامه هایی که خریدم به کامپیوتر جدید یا ویندوز جدید انتقال بدم به چه صورت هستش؟

نظر

دوست عزیز اگز من بخوام از روی این کامپیوتر برنامه هایی که خریدم به کامپیوتر جدید یا ویندوز جدید انتقال بدم به چه صورت هستش؟
                                سلام
                                در صورت داشتن بکاپ توسط برنامه ی iTunes، میتونید با نگه دکمه ی shift روی کیبورد و Double click بر روی ایکون برنامه و انتخاب گزینه ی مربوطه مسیر فایل های بکاپ رو ببینید و به مسیر مورد نظر Copy کنید.
                                یا با انتخاب فایل های مورد نظر بر روی خود برنامه و Drag (کشیدن) به دسکتاپ یا مسیر مورد نظر و در نهایت کپی فایل ها در محلی امن در صورت عوض کردن OS (سیستم عامل) مجددا از فایل هاتون استفاده کنید.

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X