اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه شارژ صحيح آيفون!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان ...
    اصلا" مگه میخوان چقدر از دستگاهتون استفاده کنید که اینقدر به باطری اهمیت میدین ؟؟؟
    من خودم یک سال کامل ایفون 4s رو دارم و هر روز شارز میکنم . نه کم و کاستی داشته نه لنگ زدن .
    خیلی حساس نباشین . چون ایفون یا ایپد یا هر وسیله دیگه ای رو شما بیشتر از 2سال کار میکنید باهاش ؟؟؟
    موفق باشید .

نظر

نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
      دوستان یه سوالی داشتم:اگه ایفون رو با شارزر ایپد شارز کنیم مشکلی واسه باطری ایفون بیش میاد؟خیلی زود تر از شارزر خود ایفون شارز میکنه مواقعی که عجله دارم خیلی به کارم میاد
      مشکلی بوجود نمیاد اما پیشنهاد میشه موقعی که مجبورین از شارژر آیپد برای آیفون استفاده کنید

نظر

به نظر من تا گوشي خودش خاموش نشه درست نيس به شارژ بزنيد با اين حال باتري داخلي از بين ميره پس بهتره تا خاموش نشه يا تا ٪١ چون عمر باطري رو بيشتر ميكنه

با تشكر نظر دوسانم واسه ما بزرگ.

نظر

Re: نحوه شارژ صحيح آيفون!

دوست عزیز یک همچین اشتباهی رو نکنید چون با این کار تمام توان باطری کشیده میشه و به باطری فشار زیادی وارد میشه و در بعصی مواقع کار باطری به شک یا تعویض میکشه
          بهترین زمان شارژ 15% هست
          send from my HTC one x using tapatalk 2
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نحوه شارژ صحيح آيفون!

نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
            دوستان یه سوالی داشتم:اگه ایفون رو با شارزر ایپد شارز کنیم مشکلی واسه باطری ایفون بیش میاد؟خیلی زود تر از شارزر خود ایفون شارز میکنه مواقعی که عجله دارم خیلی به کارم میاد
            اصلا اين كار توصيه نميشه لذا اختلاف امپرشون ياعث ازبين رفتن باتري ميشود
            به نظرتون اپل بدش ميومد ايفنش زودتر شارژ بشه رضايت مردم روبيشتر ميتونست جلب كنه ولي باز بين شارژر ايفن و ايپد تفاوتي گذاشت

———————————————
            من آن گلبرگ مغرورم كه ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خاري پي شبنم نميگردم

نظر

نحوه شارژ صحيح آيفون!

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
              اصلا اين كار توصيه نميشه لذا اختلاف امپرشون ياعث ازبين رفتن باتري ميشود
              به نظرتون اپل بدش ميومد ايفنش زودتر شارژ بشه رضايت مردم روبيشتر ميتونست جلب كنه ولي باز بين شارژر ايفن و ايپد تفاوتي گذاشت

———————————————
              تو خود سايت اپل نوشته design for both iphone and ipad
              حالا منظورش كابلش بوده فقط؟يا با پريز؟

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

نحوه شارژ صحيح آيفون!

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                تو خود سايت اپل نوشته design for both iphone and ipad
                حالا منظورش كابلش بوده فقط؟يا با پريز؟

Sent from my iPhone 4 using tapatalk
                بنده رشتم برق و الكترونيكه عقلم اختلاف امپروباعث خرابي ميدونه اگر اپل ميديد مشكلي ايجاد نميكنه هردوشارژر رو مثل كابل يكي ميزاشت

———————————————

نظر

من دوتا سوال راجب شارژ کردن دارم.
                  اینکه میگن باید باتری حدود 10 تا 20% رسیده باشه و بعد شارژ بشه، خب شاید مثلا باتری 70% بود و نیاز بود که به لپ تاپ متصل بشه و مثلا وقتی به 80% رسیده بود کارمون با لپ تاپ تموم شده؛ اینجوری برای باتری ضرر داره؟
                  بعد اینکه موقع استفاده عادی (نه مکالمه) باتری چقدر شارژ نگه میداره؟
                  گوشی من آیفون 5 ه و توی این دو سه روزی که خریدم تقریبا روزی یه بار باید شارژ بشه؛ این طبیعیه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط reyhaneh
                    اینکه میگن باید باتری حدود 10 تا 20% رسیده باشه و بعد شارژ بشه، خب شاید مثلا باتری 70% بود و نیاز بود که به لپ تاپ متصل بشه و مثلا وقتی به 80% رسیده بود کارمون با لپ تاپ تموم شده؛ اینجوری برای باتری ضرر داره؟
                    گوشی من آیفون 5 ه و توی این دو سه روزی که خریدم تقریبا روزی یه بار باید شارژ بشه؛ این طبیعیه؟!

اصلا باتری بهترین حالتش اینه که ۴۰-۵۰ درصد داشت شارژ بشه

بعد هم باتری های جدید مثل ایفون فرقی نداره کی شارژ بشن چقدر بشن یا چه مدت به شارژ باشن. فقط هر موقع شارژر گیر اوردید شارژ کنید

Sent from my 4S using Forum Runner

نظر

نوشته اصلی توسط reyhaneh نمایش پست ها
                      شما برید تو settings-->general-->usage
                      اونجا میزان کار کرد گوشیتونو میتونید ببنید.و حتی استند بای گوشی...
                      بستگی داره چقد از گوشی استفاده کنید...
                      مثلا اگه بازی کنید باعث مصرف شارژ بیشتر میشه.
                      زمانی که اخطار داد شارژ گوشی کمه مثلا همون 20 یا 10 درصد شد بزنید شارژ.
                      نه ضرری نداره اگه بزنی به لپ تاپ بعد کارت تموم شد بکشی...
                      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

شارژ آیفون من با 4:30 ساعت استفاده و 21:05 ساعت استندبای؛ از 98% به 18% رسیده!
                        این مقدار طبیعیه؟
                        نسبت به گوشی های دیگه به نظرم کمه یه مقدار.

نظر

این مقدار طبیعیه؟
                          نه طبیعی نیست.
                          ولی به خیلی چیزها بستگی داره.به نور صفحه.به این که ایفونتون جای گرمی بوده!!
                          به اینکه باهاش بازی زیاد میکنید یا در کل از برنامه ها خیلی استفاده میکنید.
                          به این که باهاش عکاسی میکنین مخصوصا با فلش!! و خیلی چیزای دیگه
                          اگه اینطوری استفاده میکنید مشکلی نداره در غیر این صورت یکم غیر طبیعی هستش!
                          پیشنهاد میکنم یه بار یگه باتری رو فول شارژ کنید و استفاده عادی کنید ازش و میزان نور صفحه هم کنترل کنید و نزارید زیاد باشه تا باتری استفاده نکنه زیاد!
                          و بعد دوباره نتیجه رو اعلام کنید.
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

این مقدار طبیعیه؟
                            به نظر من همچی غیر طبیعی نیست. البته خیلی بستکی داره اون چهار ساعت و نیم چه کارهایی با گوشی انجام شده. میدونید که بازی هایی با گرافیک بالا یا اینترنت گردی از طریق سیمکارت مصرف باتری بالایی دارن.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

آره، تو اون 4 ساعت 3 ساعتش بازی بوده، بقیشم وبگردی!
                              پس طبیعی بوده.

ممنونم از MEHDI_D12 و HusseinR.

نظر

ويحانه جان كلا اونجوري كه اپل گفته برا ايفونا در اون حد نگه نميدارن. حداكثر با معموليترين مصرف ٧ ساعت

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X