اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه شارژ صحيح آيفون!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ببین دوست عزیز بهترین نحوه شارژ اینه که اومد زیر 20% و پیغام داد بزاری شارژ شه و بعد از اینکه 100 هم شد درش نیار تا مثلا نیم ساعت بعدش چون گاها اگر دقت کنی باطری 100 رو نشون میده اما هنوز علامت شارز روش هست.
    من یه مطلب تو یه سایت خوندم حالا ندارمش اگه پیداش کردم واست میزارم نوشته بود که اگه ماهی یه بار بزارید برسه به صفر و بعد شارز کنید هم خوبه.
    حالا چقدر این حرفا صحت داره خدا میدونه.

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
      خب احتمالاً مشكل از كابل usb هست .يه كابل ديگه امتحان كنيد.اگه نشد رو يه آيپد ديگه امتحان كنيد.شايد خدايي نكرده! مشكل از پرت usb آيپدتون باشه
      اينطور نيست دوست عزيز من آيپدم رو با بيش از ١٠ كامپيوتر تست كردم همه نات چارجينگ ميزنه اما وقتى ديوايس رو رو استندباى ميكنيد شارژ ميشه ،
      ربطى به كابل نداره ،

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط motlagh نمایش پست ها
        من وقتي گوشيم شارژش تمام مي شه 2 ساعت طول مي كشه تا دوباره شارژ بشه و روشن بشه چرا؟
        بله دوست عزيز
        تقريبا دوساعت براي شارژ كامل طول ميكشه

نظر

نوشته اصلی توسط aminpi نمایش پست ها
          از دوستان اگه کسی هست که بطور فنی توضیح بده که شارژ 0 الی 100 درصد بهتره یا 20 الی مثلاً 98 درصد، یا هیچ فرقی ندارند، ممنون می شیم...
          1- هر چقدر میزان خالی شدن شارژ باطری کمتر باشد بر میزان عمر باطری افزوده می*شود: کافی است به جدول زیر نگاه کنید، تا متوجه مسئله بشوید، اگر بگذارید باطری کاملا خالی شود و بعد هر بار تا ۱۰۰ درصد شارژ کنید، باطری شما عمر بسیار کوتاهی خواهد داشت، اما اگر بگذارید هر بار که کمی خالی می*شود، شارژ شود، عمر باطری را بسیار افزایش می*دهید.

-2باطری را تا ۱۰۰ درصد شارژ نکنید: خیلی از ماها از ترس شارژ کم آوردن، گجت*های خود را تا ۱۰۰ درصد شارژ می*کنیم اما اگر این کار را مرتب انجام بدهید، باطری گجت خودتان را ضعیف می*کنیم. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که وقتی باطری تا ۱۰۰ درصد شارژ شد، باید آن را از شارژر جدا کنید.

3- هر ماه، یک بار باطری را کاملا خالی از شارژ کنید: بسیاری از باطری*های مدرنی که ما در حال حاضر در گجت*ها داریم، باطری*های هوشمندی هستند که مثلا می*توانند به شما بگویند که ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه از شارژ باقی است، اما اگر شما مرتب به توصیه شماره یک این پست عمل کنید، این ویژگی دچار اختلال می*شود و اصطلاحا کالیبراسیون آن مختل می*شود، بنابراین توصیه می*شود که ماهی یک بار اجازه بدهید که باطری کاملا خالی شود.

۴- باطری را خنک نگه دارید: گرما فقط دشمن پردازشگر لپ*تاپ یا گوشی شما نیست، بلکه عمر باطری را هم می*کند، بنابراین با تمهیداتی مثل استفاده از پایه برای لپ*تاپ به خنک ماندن باطری کمک کنید.

البته زیاد هم مته به خشخاش نگذارید، با این سرعت آمدن فناوری*های نو، کمتر کسی است که یک گوشی را بیشتر از یک یا دو سال نگه دارد، پس وسواس بیش از حد به خرج ندهید، گاهی وقتی لازم دسترسی به شارژ ندارید، می*توانید ناپرهیزی کنید و باطری را تا صفر درصد خالی کنید یا وقتی عازم سفر طولانی هستید، باطری را تا ۱۰۰ درصد شارژ کنید تا بعدا شارژ کم نیاورید.
          به نقل از خبرگزاریها
          ویرایش توسط R-E-Z-A 66 : https://i-phone.ir/forums/member/71161-r-e-z-a-66 در ساعت 23-02-2012, 03:17 PM

نظر

دوستان من یه سوال دارم.....
            راسته که مگن آیفون4 رو تا 300 دفعه که شارژ کردی بعدش دیگه باطریش خراب میشه؟؟؟یا اگه خراب هم نشه مثل قبل خوب کار نمیکنه؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehran gamer نمایش پست ها
              دوستان من یه سوال دارم.....
              راسته که مگن آیفون4 رو تا 300 دفعه که شارژ کردی بعدش دیگه باطریش خراب میشه؟؟؟یا اگه خراب هم نشه مثل قبل خوب کار نمیکنه؟؟؟؟
              نه با این باتری هایی که ایفون داره همچین چیزی درست نیست و بیشتر به نحوه ی درست شارژ کردن بر میگرده

نظر

یکی از اساتید خبره روش صحیح استفاده از باطری رو بگه..
                من خودم هر وقت به 10 درصد یا2 درصد که میرسه میزنمش شارژ

نظر

والا من اینطوری شارژ میکنم
                  هر موقع 100 در صد شد از شارژ می کشمش بیرون.
                  به 20 در صد هم رسید می زنم شارژ(از 10 تا 20)
                  در ماه یا دو ماه یکبار هم یه بار می زارم شارژش خالی شه
                  ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 26-02-2012, 01:15 PM

نظر

Apple - Batteries - iPhone

ديگه ازين منبع موسق تر داريم؟؟؟؟
                    فقط يکی بخونه و يه خلاصه مهتی که همه بفهمن بزاره عالی ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
                      Apple - Batteries - iPhone

ديگه ازين منبع موسق تر داريم؟؟؟؟
                      فقط يکی بخونه و يه خلاصه مهتی که همه بفهمن بزاره عالی ميشه
                      بفرماييد اينم ترجمش!!!
                      Google Translate

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
                        بفرماييد اينم ترجمش!!!
                        Google Translate
                        ممنون ولی ترجمش جالب نبود کلمه ها درهم و برهم میشه
                        ولی مضموم کلی رو میشه فهمید
                        بیشترین چیزی که آسیب میزنه به باتری اینه که تو شارژ باشه باهاش کار کنی مخصوصا بازی و 3g
                        چون باتری هم داره شارژ میشه هم دشارژ و این داغونش میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط smh1983 نمایش پست ها
                          ممنون ولی ترجمش جالب نبود کلمه ها درهم و برهم میشه
                          ولی مضموم کلی رو میشه فهمید
                          بیشترین چیزی که آسیب میزنه به باتری اینه که تو شارژ باشه باهاش کار کنی مخصوصا بازی و 3g
                          چون باتری هم داره شارژ میشه هم دشارژ و این داغونش میکنه
                          دوست عزیز شما کاملا اشتباه میکنین،چون زمانی که از شارژر برا گوشی یا لپ تاپ استفاده میشه،گوشی دیگه از باتری استفاده نمیکنه و این کار رو یه سنسور انجام میده تا از برق استفاده بشه و باتری مراحل شارژش رو طی کنه.

نظر

بهتره در حين شارژ شدن گوشي ازش استفاده نكنيد

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                              بهتره در حين شارژ شدن گوشي ازش استفاده نكنيد
                              به این دلیل استفاده از گوشی حین شارژ شدن بی مورده:

نوشته اصلی توسط kiachip نمایش پست ها
                              دوست عزیز شما کاملا اشتباه میکنین،چون زمانی که از شارژر برا گوشی یا لپ تاپ استفاده میشه،گوشی دیگه از باتری استفاده نمیکنه و این کار رو یه سنسور انجام میده تا از برق استفاده بشه و باتری مراحل شارژش رو طی کنه.

دقیقا به همین دلیل هست که من یک ساله باتری رو از لپتاپم خارج نکردم

نظر

من نزدیک به ۳ سال ۶۶۰۰ داشتم و همین حدود n73 و از روزی هم که آیفون اومد یکیش خریدم تا همین ماه پیش که 4s خریدم (کمتر از ۴ سال)در تمام این چند سال هر وقت رسیدم خونه گوشی رو گذاشتم تو شارژ و همیشه هم شب تا صبح تو شارژ بوده چه ۱۰ در صد چه ۵۰ درصد کم کرده بوده و فقط یکبار کارم به تعویض باتری (رو آیفون 2g) کشید.

آیفون رو هم با شارژر ماشین هم بابرق و هم کامپیوتر شارژ میذارم
                                این تجربه من از این چند ساله بود
                                فکر میکنید ارزش داره بذارید شارژتون بخوابه و تو ی جای حساس گیرتون بندازه

نظر

صبر کنید ..
                                X