اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود برنامه پولي به طور رايگان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود برنامه پولي به طور رايگان

ويرايش شد!
    ویرایش توسط ahmadh : https://i-phone.ir/forums/member/69191-ahmadh در ساعت 14-03-2012, 02:07 PM

اونجورى ميتونى با اكانت طرف برى هر چى ميخوايى بخرى بعدم يه چند وقت ديگه جيل مياد

نظر

خیلی ابتکار بخرج دادی خوب دوست عزیز مشکل اصلی اینکه کی میاد برنامه ای که خریدرو به شما مجانی بده ؟
      راستی دوستان من ۵ گیگ برنامه دارم همش که نه ولی بیشترش پولیه بعضیاش بدرد نخورن ولی خوب توشون کم نیست تنها مشکلم اینکه ایدی ای که باهاشون خریده شدن رو دارم ولی پسش رو ندارم میشه کاریش کرد یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadh
        بنده گفتم كه دوستاني كه ميتونن
        بله ايدي خود رو وارد كينيد و كليد فورگيت پسورد را بزنيد
        دوست عزیز خوب متوجه نشدی ای دی برای من نیست برای یکی دیگست که باهاش برام برنامه ریخته وقتی فرگت پسورد رو بزنم که ایمیل به اون میده اونم میفهمه هالا خر بیارو باقالی بارکن.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          دوست عزیز خوب متوجه نشدی ای دی برای من نیست برای یکی دیگست که باهاش برام برنامه ریخته وقتی فرگت پسورد رو بزنم که ایمیل به اون میده اونم میفهمه هالا خر بیارو باقالی بارکن.

نه پس راهي نيست
          ویرایش توسط ahmadh : https://i-phone.ir/forums/member/69191-ahmadh در ساعت 14-03-2012, 02:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            خیلی ابتکار بخرج دادی خوب دوست عزیز مشکل اصلی اینکه کی میاد برنامه ای که خریدرو به شما مجانی بده ؟
            راستی دوستان من ۵ گیگ برنامه دارم همش که نه ولی بیشترش پولیه بعضیاش بدرد نخورن ولی خوب توشون کم نیست تنها مشکلم اینکه ایدی ای که باهاشون خریده شدن رو دارم ولی پسش رو ندارم میشه کاریش کرد یا نه؟
            شما یه برنامه کرکر از سیدیا دانلود کن
            و بعد توی گوشی کرک کن حالشو ببر

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
              شما یه برنامه کرکر از سیدیا دانلود کن
              و بعد توی گوشی کرک کن حالشو ببر
              خوب تا پسورد ندونه كه نميتونه برنامه هارو بريزه از كجا معلوم كه دستگاه ايشون جيلبري باشه

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadh نمایش پست ها
                خوب تا پسورد ندونه كه نميتونه برنامه هارو بريزه از كجا معلوم كه دستگاه ايشون جيلبري باشه
                جیلبریک شدنشو که به احتمال زیاد جیلبریکه!
                اگه نباشه جیلبریک میکنه!
                ضمنا برنامه ها توی گوشی هستش
                نوشته اصلی توسط b.a23

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                  جیلبریک شدنشو که به احتمال زیاد جیلبریکه!
                  اگه نباشه جیلبریک میکنه!
                  ضمنا برنامه ها توی گوشی هستش
                  افیرین شما خوب موضوع رو فهمیدین
                  بله برنامه ها نصب هستند و منم جیلبریک کردم و اتفاقا با کرک لوس کرکشون کردم ولی میخواستم رو یک گوشی جیل نشده نصب بشه و در کل ادم برنامه اورجینال نصب کنه یک حال دیگه ای داره.

نظر

صبر کنید ..
                  X