اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه در ایفون کتاب الکتریکی بریزیم؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط fatima67 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال من ibook رو دارم فایل کتاب هارو هم ریختم وقتی میرم تو قسمت بوک اپ استور اونجا هست اما نمیدونم چطور بیارمش تو کتابخونه نمیاد؟؟؟؟
    ببخشید مشکلتون رو واضح تر میشه بگید ؟

نظر

میشه ازcydiaکتاب دانلود کرد؟از کدوم قسمتش؟

نظر

نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
        میشه ازcydiaکتاب دانلود کرد؟از کدوم قسمتش؟
        خیر دوست عزیز سیدیا کتاب نداره
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام
          روشي براي انتقال كتاب ها ( با فرمت pdf) كه با يك نرم افزار downloader دانلود شدن ( نرم افزار داخل گوشي مثلا : meteoric يا safari download manager ) به داخل ibook وجود داره؟
          ویرایش توسط Mery_nanas : https://i-phone.ir/forums/member/78875-mery_nanas در ساعت 15-07-2012, 07:14 AM

نظر

دوستان من از برنامه 91 PC Suite for iPhone برای آیفنم استفاده می کنم.آیا با این برنامه هم میتونم کتاب رو گوشیم بریزم؟
            اگه می شه بگین چه جوری این کار رو بکنم.مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط mohamadtt نمایش پست ها
              دوستان من از برنامه 91 pc suite for iphone برای آیفنم استفاده می کنم.آیا با این برنامه هم میتونم کتاب رو گوشیم بریزم؟
              اگه می شه بگین چه جوری این کار رو بکنم.مرسی
              شما مستقیم می تونید از آیتونز براحتی به آیفون یا آیپد کتابتون رو بریزید
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام من برنامه آی بوک نصب کردم کتاب از سایت دانلود کردم درگ کردم تو آیتونز اومدش ولی تو برنامه آی بوک میرم کتاب نیستش باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنین

نظر

سلام من برنامه pdf reader رو نصب کردم نمیدونم باید چه جوری فایل pdf بریزم . ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

اصولا این برنامه ها قابلتی دارن که میشه از توی iTunes فایل بریزی!
                    برو داخل iTunes و گوشی را به سیستم نصب کن! و بعد برو داخل گوشی و روی دکمه Apps بزن و بعد برو پایین تا یک لیستی شبیه لیست من ببینی! برنامه مورد نظر را پیدا کم و فایلهاتوت add کن.

" MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام
                      خسته نباشید اگه امکان داره میشه لطفآ راهنمای کنید چطور میتونم کتابهای صوتی بریزم تو گوشی

- - - - - - - - - -

سلام
                      خسته نباشید اگه امکان داره میشه لطفآ راهنمای کنید چطور میتونم کتابهای صوتی بریزم تو گوشی

نظر

من کتابها رو تو itunes تو قسمت کتابها دارم و به گوشی هم انتقال میدم ،اول تو لیست کتابها تو گوشیم با برنماه itunes میره ولی توی گوشی نمیاد sync رو هم که میزنم از لیست کتابهای تو گوشیم حذف میشن،ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                        X