اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تريك هاى ios 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تازه ميشه موقعي كه گوشيتون زنگ ميخوره فلش دوربين رو هم چشمك زن كرد.موقع اس ام اس مياد هم روشن ميشه
    setting-general-accessibility-led flash for alert

نظر

اره اونم با حاله.

نظر

رو يه متن عربي يا فارسي speak رو بزنيد با لهجه ي عربي ميخونه متنو :دي

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
          تازه ميشه موقعي كه گوشيتون زنگ ميخوره فلش دوربين رو هم چشمك زن كرد.موقع اس ام اس مياد هم روشن ميشه
          setting-general-accessibility-led flash for alert
          البته
          مسیج رو میشه با bite sms در فریمور 4 هم اینکارو کرد!

نظر

2- قابليت ديگه كه شايد تا حالا خيليها هم بدونن ميانبر واسه كيبرده
            به Settings -> General -> Keyboard -> Keyboard -> Add New Shortcut برويد
            و مثلا واسه جمله كليشه اى مثل اين " سلام خوبى چه خبر" تايپ كنين سخچخ و اتومات اضافه ميشه
            راستى به اكستنشن دات .ir هم اضافه شد

اینو چجوری فعال کنیم هر کاری کردم نشد!
            کجا میاد این بعد فعال شدن...؟

نظر

اقا bite sms هر sms يه درصد شارژ ميخوره يا sbsetting يا call ****** هيچكدوم به خوبى ios نيست
              البته كاملا شخصيه من الان شارژم دوبل بهتر شده
              ویرایش توسط ipadsaei : https://i-phone.ir/forums/member/26050-ipadsaei در ساعت 28-10-2011, 12:45 AM

نظر

نوشته اصلی توسط m_alizadegan نمایش پست ها
                2- قابليت ديگه كه شايد تا حالا خيليها هم بدونن ميانبر واسه كيبرده
                به Settings -> General -> Keyboard -> Keyboard -> Add New Shortcut برويد
                و مثلا واسه جمله كليشه اى مثل اين " سلام خوبى چه خبر" تايپ كنين سخچخ و اتومات اضافه ميشه
                راستى به اكستنشن دات .ir هم اضافه شد

اینو چجوری فعال کنیم هر کاری کردم نشد!
                کجا میاد این بعد فعال شدن...؟
                كدومو منظورتونه

نظر

اقا من قبلا region format ام iran بود us كردم حالا هر چى گشتم ديگه نيست نه ipad نه iphone
                  كسى ميدونه چرا
                  چون قبلا .ir بود حالا رفته

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
                    كدومو منظورتونه
                    میخوام مثلا جمله سلام چطوری رو همیشه داشته باشم!
                    مگه این کاره این shortcut نیست!؟
                    چی کار باید کرد؟!

نظر

دوست عزيز general بعد برو keyboard بعد برو پايين add new shortcut
                      در قسمت phrase بنويس سلام چطورى
                      در قسمت shortcut بنويس سچ
                      حالا هر بار بنويسى سچ مياد سلام چطورى

نظر

اقا من قبلا region format ام iran بود us كردم حالا هر چى گشتم ديگه نيست نه ipad نه iphone
                        كسى ميدونه چرا
                        آره عزیز این گزینه ایران در ورژن بتا کامل بود اما الان در ورژن فاینال حذف شده و در تنظیمات اولیه فقط هست شما اگه میخواهید ایران بیاد reset all setting کنید تا با رست دوباره بیاد.
                        ویک چیز جال که ios5 هست پنجره ای که با کشیدن انگشت از بالای ساعت به پایین باز میشود که برای weather و call و... هست که به نظرم از sbsetting تقلید کرده هست ؟-:

نظر

كسى ميدونه چرا
                          دقیقا من هم همین مشکل رو دارم!!!

نظر

نوشته اصلی توسط asphalt30000 نمایش پست ها
                            آره عزیز این گزینه ایران در ورژن بتا کامل بود اما الان در ورژن فاینال حذف شده و در تنظیمات اولیه فقط هست شما اگه میخواهید ایران بیاد reset all setting کنید تا با رست دوباره بیاد.
                            ویک چیز جال که ios5 هست پنجره ای که با کشیدن انگشت از بالای ساعت به پایین باز میشود که برای weather و call و... هست که به نظرم از sbsetting تقلید کرده هست ؟-:
                            ميدونم كه با ريست مياد ولى نميخام ريست كنم يعنى راه ديگه نيست
                            راستى از sbsetting تقليد نكرده چون خود اونهم از اندرويىد وام گرفته هميشه شعبان يه بار هم رمضان هنوز siri نيومده كپى كردن حتى فولدر بندى رو

نظر

بچه ها یه چیزه دیگه قبلا نمی شد از گوشی آهنگ حذف کرد ولی حالا تو موزیک اگه دستتو از راست به چپ بکشی رو اهنگ گزینه delet میاد کنارش که آهنگ رو حذف کنی خدایی اینش خیلی خوبه.
                              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 28-10-2011, 12:50 PM

نظر

یه چیز دیگم هست وقتی میری تو camera واسه دیدن عکس هایی که قبلا گرفتی بجای اینکه اون پایین سمت چپ camera role رو باز کنی کافیه دستتو رو دوربین از چپ به راست بکشی.

نظر

صبر کنید ..
                                X