اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

mc723 چند هسته دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• mc723 چند هسته دارد؟

سلام به همه ی بچه های انجمن،
    این سوال واسم پیش اومده که MC723 چند هسته ای هست؟؟؟ (شاید یکم مبتدیانه باشه)
    وقتی About this mac رو میرنم مثل همون چیزی که میدونستم و رو سایت اپل هم هست مینویسه ۴ هسته ای ولی وقتی میرم تو ویندوز و device manager رو میزنم ۸ تا هسته میاره!!!
    حالا کدومش درسته؟؟؟

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
    این سوال واسم پیش اومده که mc723 چند هسته ای هست؟؟؟ (شاید یکم مبتدیانه باشه)
    وقتی about this mac رو میرنم مثل همون چیزی که میدونستم و رو سایت اپل هم هست مینویسه ۴ هسته ای ولی وقتی میرم تو ویندوز و device manager رو میزنم ۸ تا هسته میاره!!!
    حالا کدومش درسته؟؟؟
    درود

۴ هسته ایه

کلا cpu های core i7 sandy bridge و نسل قبلی به صورت ویرچوال 8 هسته ای میشن

have a good day

نظر

بله MC723 Have Core i7 Sandy bridge CPU With 8 Core
      اضافه کنم ۴ هسته واقعی و ۴ هسته مجازی

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
        این سوال واسم پیش اومده که MC723 چند هسته ای هست؟؟؟ (شاید یکم مبتدیانه باشه)
        وقتی About this mac رو میرنم مثل همون چیزی که میدونستم و رو سایت اپل هم هست مینویسه ۴ هسته ای ولی وقتی میرم تو ویندوز و device manager رو میزنم ۸ تا هسته میاره!!!
        حالا کدومش درسته؟؟؟

4 هسته ای هستند
        هر هسته هم در آن واحد توانایی پردازش کردن 2 عملیات را دارد که به اصطلاح میگن هر هسته 2 thread رو پشتیبانی میکنه یا اینکه پردازنده 8 thread هستش.
        اینکه توی مک 4 تا و توی ویندوز 8 تا هسته نشون میده به علت تفاوت ساختار رفتاری زمانبد هر کدوم از سیستم عاملهاست
        ویرایش توسط james_hetfield : https://i-phone.ir/forums/member/1653-james_hetfield در ساعت 19-10-2011, 08:06 PM

نظر

من یه سوال دیگه دارم، این سی پی یو i7 که روی پرو 13.3 اینچ هست، دقیقا کجا میشه مشخصاتش دقیقش رو دید؟ میخوام ببینم مثلا i7 2630 هست یا چیز دیگه ایه
          ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
          X