اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری پس دادن آیتم خریداری شده در آیتونز و پس گرفتن پول آن

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تصویری پس دادن آیتم خریداری شده در آیتونز و پس گرفتن پول آن

سلام
    همونطور که از اسم تاپیک معلومه قصد دارم نحوه پس دادن آیتمی رو که در آیتونز خرید کردین رو آموزش بدم.

1) آیتونز رو باز کرده و از قسمت بالا Store > View My Account رو انتخاب کنید.
    با صفحه زیر روبرو میشین.

2) حالا از سمت راست گزینه Purchase History رو انتخاب کنید.
    که صفحه زیر باز میشه.

3) اون پایین Report a Problem رو انتخاب کنید.
    میبینید که جلوی اسم برنامه هایی که خرید کردین گزینه ی Report a Problem اضافه شده. بر روی اون کلیک کنید.
    همانند تصویر زیر

* اگر برنامه ی مد نظرتون در قسمت بالا که آخرین فاکتور خریدتون رو نشون میده وجود نداشت، از لیست پایین که فاکتور خریدهای قبلی شما رو نشون میده دنبال برنامه مورد نظرتون بگردین و روی علامت فلش سمت چپ اون کلیک کنید تا فاکتور واستون باز بشه. در صورت لزوم از کلید های Next و Previous هم میتونین برای دیدن فاکتور های بیشتر استفاده کنید.

4) در صفحه بعدی، از لیست، یکی از گزینه ها رو انتخاب کنید. من گزینه "........I inadvertently" رو پیشنهاد میکنم.
    در قسمت Comments هم یه توضیح مختصر در باره اینکه برنامه رو اشتباهی خریدین، بدین و گزینه Submit رو انتخاب و پروسه رو دنبال کنید.

اگر درخواست شما شرایط لازم رو داشته باشه، مثلا مدت زیادی از خرید برنامه نگذشته باشه، در اسرع وقت با شما با ایمیلتون تماس میگیرن و پول رو پس میدن.

موفق باشید.

نوشته اصلی توسط tttto
    من تا حالا با يه كگيفت كارت ١٠ دلاري ١٠٠ دلار خريد كردم دمشون گرم .
    قابل توجه پویا و ترول عزیز
    sigpic

نظر

با توجه به سوء استفاده عده ای از اعضای سود جو و افتخار به این کارشون تاپیک بسته میشه تا سایرین از تجربیات گهربار این افراد استفاده نکنن
      به زودی هم تاپیک پاک سازی میشه
      واقعا متاسفم واسه کسانی که کار رو به جایی میرسونن که ما مجبور شیم تاپیک رو ببندیم
      از تمام اعضایی که این آموزش واسشون مفید بوده و استفاده اصولی ازش کردن بابت بستن تاپیک پوزش میخوام
      امیدوارم روزی برسه که نیاز به این شکل از مدیریت نباشه
      sigpic

نظر

صبر کنید ..
      X