اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود از App Store به وسیله ی دانلود منجر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود از App Store به وسیله ی دانلود منجر

سلام
    اساتید می خواستم بدونم میشه برای دانلود از اپ استور مک لینک اون نرم افزار یا گیم رو که مثلا free هست رو بگیریم و با یه دانلود منجر دانلودش کنیم ؟ چون با خودش بخوایم دانلود کنیم سرعتش پایینه و ممکنه قطع بشه وسطش .
    ممنون

====================
    :: MAC 4 YOU ::

====================
    ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:30 PM

فکر نمیکنم امکانش باشه !!!

نظر

این نرم افزرو نصب کن سرعت دانلود آیتونز را بالا می بره. من الان با نصب این برنامه بعد از این که با چیز پی این لینک شروع میشه به دانلود، چیز پی ان ر. قطع می کنم آیتونز ارور میده ولی resume رو میزنی با سرعت بالا شروع به دانلود فایل میکنه
      Autobahn Accelerator user reviews and ratings - CNET Download.com

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        این نرم افزرو نصب کن سرعت دانلود آیتونز را بالا می بره. من الان با نصب این برنامه بعد از این که با چیز پی این لینک شروع میشه به دانلود، چیز پی ان ر. قطع می کنم آیتونز ارور میده ولی resume رو میزنی با سرعت بالا شروع به دانلود فایل میکنه
        Autobahn Accelerator user reviews and ratings - CNET Download.com
        برای قطع و وصل کردن که ادامه resume داشته باشه بدون هیچ برنامه ای میشه! لازم به نصب برنامه ای نیست.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نه این برنامه چیز خاصی را به آیتونز اضافه نمیکنه. در ظاهر هم هیچ گزینه ای در آیتونز اضافه نخواهد شد. فقط کارایی دانلود آیتونز را بالا می بره. منظورم هم از resum قابلیت عادی رسیوم خود آیتونز بود که علامت pause میفته

نظر

از آیتونز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            از اپ استور میخوام دنلود کنما .
            ضمنا این برنامه هم مثل اینکه مال ویندوزه . واس مک می خواستم من . ولی به هر حال لطف کردین .

====================
            :: MAC 4 YOU ::

====================
            ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:30 PM

نظر

ولی در مورد مک نمیدونم autoban یا مشابه اون وجود داره یا نه؟

نظر

دانلود منیجر Folx اخیرا به ورژن جدید اپدیت شده و خودش اعلام کرده میتونه بعنوان دانلود منیجر برای ایتیونز هم عمل کنه. ولی متسفانه هنوز کرکی براش نیومده.

البته من نسخه free رو هم که نصب کردم، با مشکل کار میکرد. خودتون تست کنید. در ضمن این قابلیت فقط در نسخه قابل خریداریش وجود داره.

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
                  از آیتونز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  از اپ استور میخوام دنلود کنما .
                  ضمنا این برنامه هم مثل اینکه مال ویندوزه . واس مک می خواستم من . ولی به هر حال لطف کردین .
                  دنبال این چیزی که میگی پیش از این من خیلی گشتم! انواع برنامه را نصب کردم! که بلکه بتونم لبنکشو پیدا کنم و با download manager دانلود کنم. چون خودم بعد چند ماه از اومدن lion نتونستم از mac app store دانلود کنم. فکر نکنم باشه! یا هنوز توی دسترس نیست! آخه این چیزی هست که ماها فقط بهش احتیاج داریم. سایر کشورها راحت download میکنن. برای همین کسی به این قضیه ظاهرا زیاد توجه نکرده که برنامه ای ، چیزی بسازه براش یا مسیر دور زدنشو پیدا کنه!.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                    دانلود منیجر Folx اخیرا به ورژن جدید اپدیت شده و خودش اعلام کرده میتونه بعنوان دانلود منیجر برای ایتیونز هم عمل کنه. ولی متسفانه هنوز کرکی براش نیومده.

البته من نسخه free رو هم که نصب کردم، با مشکل کار میکرد. خودتون تست کنید. در ضمن این قابلیت فقط در نسخه قابل خریداریش وجود داره.
                    برای Mac Appstore ؟ اگه چنین چیزی باشه که خیلی خوب میشه! که البته بعید میدونم ، برای مثال وقتی ما میخواهییم lion را دانلود کنیم ، اون فایل مختص ما ساخته میشه و لینکش در صورت فطعی expire میشه! تمام مشکل هم از همینجاست! resume خود mac appstore بخاطر وجود تحریم ، درست کار نمیکنه و دوباره از اول شروع میشه بعد چند بار resume.
                    اما امیدارم یک راح حلی پیدا بشه!

نظر

صبر کنید ..
                    X