اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مرور گر sky fire !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مرور گر sky fire !!!

دوستان ببخشید اما میخواستم بدونم که مرور گر sky fire آیا فایل های فلش رو اجرا میکنه؟؟
    دقیق چیکا رمیکنه چه خصوصیت خوبی داره؟؟؟؟

اغلب فایلهای فلش رو بله. ولی از نظر سرعت و کارایی به پای سافاری نمی رسه.

نظر

برخلاف نظر دوستمون من میگم اکثر سایت های فلش نه ! ۹۹.۹۹٪ نه !
      اون ۰.۰۱٪ رو هم که باز می کنه احتمالا سایتی نیست که منو شما بشناسیم و نیاز داشته باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
        برخلاف نظر دوستمون من میگم اکثر سایت های فلش نه ! ۹۹.۹۹٪ نه !
        اون ۰.۰۱٪ رو هم که باز می کنه احتمالا سایتی نیست که منو شما بشناسیم و نیاز داشته باشیم
        اظهار نظر در این مورد برای من سخته، چون بررسی آماری نکرده م. با این حال حتماً نظر جناب نوید درسته، چون ایشون از من قدیمی ترند و تجربه شون بیشتره.

نظر

ببخشید دوستان من سیوالم جدی هست!!!!
          2.99 پولشه.....دوستم هم که براش میپرسم جیل نکرده.....
          ببخشید آقایونی که دارن میشه آپارات رو چک کنین ببینین میشه توش فیلم دید یا نه؟؟؟؟
          ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 17-10-2011, 12:04 AM

نظر

عزیز جان من دیروز پول دادم و خریدم و نه باز نکرد ، هیچ وب سایتی باز نکرد، حالا گفتن Photon بخر ولی ترجیح میدم صبر کنم تا خودشون رو اپدیت کنن.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
              اظهار نظر در این مورد برای من سخته، چون بررسی آماری نکرده م. با این حال حتماً نظر جناب نوید درسته، چون ایشون از من قدیمی ترند و تجربه شون بیشتره.
              منم آمار دقیق نگرفتم ولی اسکای فایر هیچ وقت واسه من حداقل کار نکرده .
              کوچیک شما هستیم ما...

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
              ببخشید آقایونی که دارن میشه آپارات رو چک کنین ببینین میشه توش فیلم دید یا نه؟؟؟؟
              به نظر من که نمی ارزه بخره...

نظر

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                من روی آیفونم اسکای فایر دارم. آپارات رو چک کردم و یه فیلم کوتاه رو آزمایشی دیدم. امیدوارم جواب شما رو داده باشم.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                  من روی آیفونم اسکای فایر دارم. آپارات رو چک کردم و یه فیلم کوتاه رو آزمایشی دیدم. امیدوارم جواب شما رو داده باشم.
                  حق با شماست ، من هم آپارات و حتی یوتیوب رو تونستم باز کنم ولی وب سایتهایی که میگن فلش می خواند رو نه، مثل [url=http://www.tekken-5] و خیلی های دیگه .
                  البته بنده که درپیدا کردن تنظیمات یه کیبرد گیر میکنم قاعدتا ذیصلاح برای بحث هم نخواهم بود

نظر

آقای نجاتیان عزیز، فورم جای تجربه گرهاست تا تجربه هاشون رو با هم قسمت کنن. من به عنوان یه کاربر عادی سایت، خیلی خوشحالم که می بینم اینقدر فعال تو بحثها شرکت می کنین و تجربه هاتون را با بقیه در میون میذارین. موفق باشین!

نظر

من photon رو خريدم و استفاده ميكنم كه تمام سايتهاى فلش مورد نيازم رو باز ميكنه ولى چونكه بيشتر سرورهاى تبديل كننده اش در us هست نياز به وي... داره و سرعت رو ميندازه.به هر حال بايد با شرايط ساخت.

نظر

چرا باید با شرایط ساخت؟؟!!

خوب به دوستت بگو یه تبلت آندرویدی بگیره

نظر

صبر کنید ..
                        X